Rakve bez těl, prázdné nemocnice, falešné záběry médií a hlavně – zoufale malý počet zemřelých. Je koronavirus jedna velká lež a monstrózní podvod? Tohle je zřejmě 911 druhý díl, takže…

Jednu velkou lež, monstrózní podvod nevídaných rozměrů připomíná údajná pandemie koronaviru. Média napříč planetou udržují tuto iluzi naživu, ale již jim dochází dech. Nyní v USA tváří v tvář prázdným nemocnicím zneužívají televize záběry z Itálie a na ostrově Hart pohřbívají prázdné rakve.Prázdné rakve na ostrově H(e)art

Celý svět dnes oblétly děsivé obrazové záběry z ostrova Hart v New Yorku, kde bylo zřízeno masové pohřebiště pro tisíce mrtvých kvůli pandemii koronaviru. Mrtví jsou plánováni pohřbívat sendvičově v obyčejných dřevěných rakvích na sebe do vybagrovaných příkopů.


Rakve neobsahují žádná těla, což vyplývá na první pohled pod způsobu, jakým vězni manipulují s rakvemi. Rakve by byly, ale mrtví nejsou.

Ty rakve jsou prázdné!

Není Trump! Kdepak!

Jak však upozorňují diváci a odborníci po shlédnutí videa – ty rakve jsou prázdné. Nejsou v nich žádná těla. Je to součást divadla – odehrává se tu lež, která musí být dostatečně velká, aby ji lidé uvěřili. Nacistická lež, abychom byli přesní.
Budovy, které by mohly vyprávět o vraždách indiánů, původních obyvatelích a vlastnících půdy. Toto je Srd(c)e Ameriky?

(Vysvětlivky: Řeč je o Národním výboru Demokratické strany USA, tedy Obama, Hillary, a nyní “Dementia” Biden…)


Upozornění: Dodržujte pokynů vlády a lékařů.


Podvedli nás jako nikdy

Jde o fake news nevídaných rozměrů, jehož křehká skořápka už puká a čas začíná pracovat proti nim. Takže 911 a 9. září a emergency call 911. Takže…


Kdysi byl pro stejný jev znám výraz “Potěmkinova vesnice”.

Takže už jen smrt?


Děje se tedy přesně to, co experti deníku Arfa předpovídali již před dvěma týdny:

“Lež musí být dostatečně velká, aby jí všichni uvěřili. V tomto případě jde o miliardy lidí, což je zřejmě nejvíc v dějinách lidstva.”

Kdo zná větší lež, ať se přihlásí.

KDY BUDE KONEC?
Bod zlomu je 12. duben, neděle, Velikonoce, Zmrtvýchvstání… Pak začne čas pracovat proti nim.”Kult, tedy srdce systému, je Muž a Žena

Drony nad ostrovem Hart: Vězni pohřbívají prázdné rakve? Co se to děje? Byli jsme podvedeni?

Je to jakýsi groteskní nácvik na pandemii, která nikdy nebyla a nebude? Jsou jen média, která mají za úkol vytvořit iluzi?


Jako hejno vyplašených slepic.


Ona říká: Huš!

Zadavatelem je “Jedno procento”, nebo-li “Kult”, jak malou skupinu lidí ji označuje spisovatel David Icke, ale podle našich pozorování jde o dva lidi: Muže a ženu.


Média nemají nic v ruce – kromě zadání a snahy udržet vysokou sledovanost “nafukováním”. OK. A také mají bizardní ostrov Hart (původně Heart, tedy srdce). Tam může být ostatně final stage čehokoli.


Pandemie klapka poprvé!

Ukradené video. Pennsylvánie – tam, je prázdno. Lupni tam Itálii (Bergamo), tak je pohyb. Různé země, stejný cíl. Tedy přibližně stejný. Itálie bude chtít peníze od EU. Deep State chce zničit Trumpa. Dál je to…

Jenže: Konstruktéři této reality narazili na problém: “Není dost mrtvol.” Jářku, co s tím, to není jako tehdy, když padaly mrakodrapy a my měli ty moučné hasičezavoláme Hollywood.
Pro televize se stává velkým problémem udržet dojem pandemie s prázdnými nemocnicemi. V hlavním zpravodajství se již uchyluje k fake news nejhrubšího zrna: Obrázky odjinud. Tuto metodu používá i Česká televize, ale nyní si vystačí s hysterií s rouškami.


Nejsou mrtví? Tak je vyrobíme!

Televize CBS News již podruhé použila záběry z italské nemocnice (Bergamo) na dokreslení tvrzení že nemocnice v Pennsylvánii je ohromena pacienty COVID-19.

Nemocnice není ochromena. Je v ní poloprázdno. V reakci na reportáž mainstreamové televize se do nemocnice v Pennsylvánii vypravili dobrovolníci a natočili na mobily poloprázdnou nemocnici. Žádní umírající, nic. Jen prázdno.
Prázdné nemocnice také v Berlíně, ajajaj!

Německý blogger Billy Six vyrazil do berlínské nemocnice Virchow, která je vyčleněna pro ošetřování údajných tisíců a tisíců nakažených Němců v kritickém stavu.


Nejsou žádní nakažení, je jen chřipka a jeden z mnoha virů, který ji způsobuje. Dosud neumřel jediný člověk na koronavirus.

Našel jen liduprázdnou kliniku. Na sedačkách v čekárně nápisy, že lidé si mají sedat dále od sebe. Nikde nikdo, ticho žádné kašlání nemocných lidí, žádný spěch a zmatek lékařů a sester na chodbách.

Prostě vůbec a naprosto nic.

Mezinárodní hra na pandemii se ve spolupráci s marxistou-leninistou – předsedou WHO se jakž takž vydařila. Prekérní otázka je – Co dál.
Sledujme jídlo – dodávky jídla. Není vyloučeno, že kdo se nenechá očkovat, nedostane jídlo. Proto nechtějí hotovost – Ne! Chtějí peníze online. Za hotové peníze lez koupit cokoli. Online – když vás vypnou…?


Jak pochopit situaci

Pro lepší pochopení situace doporučujeme podívat se na video rozhovor s vizionářem a spisovatelem jménem David Icke. Doporučujeme a sdílejte o stošest!


David Icke (moderátor Brian Rose) zde:

1) Není žádný COVID
2) Mučení obyvatel
3) Humanita na kolenouclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh