Je COVID-19 opravdu “bajka bílých” a “výmysl nevěřících”, jak tvrdí muslimové? Zde je prvních 20 zemí podle mrtvých na koronavirus. Výsledek je šokující… Je to celé korona – fikce?


Když chtěli policisté v Paříži udělat pořádek kvůli karanténě v migrantské čtvrti Seine-Saint-Denis, setkali se s odporem místních obyvatel. Prý: “Koronavirus je bajka bílých sloužící k sesazení Trumpa.” Totéž tvrdí muslimové všude na světě. Jak to tedy je?“Vůbec to nechápou. Říkají, že tento virus je bajka bílých, nástroj teroru, který je má přinutit opustit ulici,“ řekl listu Le Temps policista, hlídající lékárnu v pařížské migrantské čtvrti Seine-Saint-Denis.Když se ptali žen v Indii při demonstraci, tvrdily, že jsou proti koronaviru imunní. Že je Alláh ochrání. V Berlíně před mešitou muslimové tvrdili, že je je koronavirus nemoc nevěřících. Prý tu jde o svržení prezidenta Trumpa. V Egyptě vyšly do ulic davy a pálily vlajky koronaviru.


Šokující analýza

Jak to tedy je? Podívejte se znovu na tabulku 30 zemí, které jsou epidemií koronaviru nejvíc postižené. Výsledek je šokující. Křesťanů je na světě necelá třetina. Dvě třetiny jsou muslimové, budhisté, hinduisté…

Obětí koronaviru je však 90 % z nemuslimských zemí! Je to náhoda?

Z prvních deseti údajně nejpostiženějších zemí světa, je muslimská jen jedna – Írán – a i tam to je podezřelé, protože jde o zemi, která má složité politické zájmy a vazby s USA, které jsou ve středobodu celé té šarády.


Muslimové před mešitou v Berlíně. Začátek dubna 2020Osm z deseti zemí, údajně nejvíce postižených epidemií koronaviru, je křesťanských, nebo s vysokým počtem nevěřících (tzv. nones). Na dalších místech je propast ještě větší. 12. je Turecko (muslimové), až 17. Indonésie (země s největším počtem muslimů na světě).


Z dvaceti prvních zemí jsou pouhé čtyři, kde převládá jiné vyznání než křesťanské. Je tato disproporce proto, že je to opravdu jen fikce?Je to kvůli měření?

Můžeme namítnout, že koronavirus jen otázkou měření. Totéž ale platí všude na světě. Nezáleží na tom, kolik lidí změříme, ale jaké máme testy. A je tu podle všeho opravdu velký politický zájem, aby bylo co nejvíce “mrtvých kvůli koronaviru”.
Celkově totiž počet mrtvých neroste, je zcela obvyklý, kopírující sinusoidu s vrcholem v únoru a dnem v srpnu. Zkrátka: Období chřipek.Údajný koronavirus je jen chřipka, respektivě její podmnožina. Až vysvitne slunce a oteplí se, zmizí i iluze koronaviru a uslyšíme: “My jsme to dokázali!” “My jsme porazili koronavirus!”


Skutečně to vede k závěru, že žádný koronavirus není, jako tvrdí analytik a spisovatel David Icke – a za pravdu mu dává stále rostoucí počet statistiků, vědců, lékařů…
Že nás obelhali zjistíme, až zakáží papírové peníze. Vše totiž nasvědčuje tomu, že jde přesně o tohle: Zrušení papírových peněz, kterým investoři a finančníci říkají “mrtvé peníze”.

Muž, který teď vládne světu ZDE

Nezapomeňme, že papírové peníze jsou jedním z posledních záchvěvů svobody…close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh