Smrt miliardáře a konzervativce Petra Kellnera. Nehoda, atentát, úkryt před světem? Dukovany, Rusko, Čína, Klaus, pravicový konzervatismus?

V sobotu na americké Aljašce havaroval vrtulník s nejbohatším Čechem Petrem Kellnerem a dalšími pěti lidmi na palubě. Tragická událost od začátku vyvolává řadu otázek. Po několika dnech stále nejasné okolnosti. Zvláštní reakce záchranných složek. Podezřelé načasování v souvislosti s tuzemskou politickou situací či tendrem na dostavbu Dukovan.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Přihlaš se také k přímému odběru (dole pod článkem)! V době masivní cenzury sociálních sítí je nutno být v přímém kontaktu. Redakce Arfa děkuje!Ze šesti členů posádky měl přežít pouze český snowboardista (desetinásobný mistr republiky) a fotograf David Horváth, který má být ve vážném, ale stabilizovaném stavu. Uvidíme, zda se uzdraví (jakože mu to velmi přejeme) a zda něco vypoví.

Zde se objevuje první otazník. Protože zájem médií a bezpečnostních složek, který by měl vůči němu coby jedinému svědkovi tragické události být, je poměrně chladný.

V souvislosti s tím je rovněž zvláštní, že se doposud neobjevily žádné informace o způsobených zraněních a příčinách úmrtí (pád vrtulníku, umrznutí…) oněch pěti nešťastníků.Z místa nehody je dostupná jediná (!?) fotografie havarovaného vrtulníku – a to ještě jen nic neprokazujícího torza. Je minimálně zvláštní, že když už se někdo k torzu dostal, nevyfotografoval, jak je v současné době zvykem, kvanta fotografií. Nebo vyfotil a nepustil do oběhu? Proč?


Aljašská policie dostala údajně hlášení ve 22:00 (vrtulník se zřejmě zřítil asi o půl sedmé), přičemž na místě záchranný tým vyzvedl pouze zraněného a kvůli tmě se pro mrtvé a kvůli dalšímu prozkoumání vrátil až o den později ráno. Zvláštní nemyslíte?loading…

„V sobotu ve 22:00 byl náš útvar upozorněn. Obdrželi jsme zprávu, že je tu nějaká zpožděná helikoptéra… V sobotu večer vyslali záchranný tým. Ty vysíláme, aby rychle zachránily životy. Přijdou na místo a zjistí, jestli nehodu někdo přežil. Pokud ano, zajistí jim okamžitou pomoc… Byla už ale tma, takže jsme vyprostili pouze osobu, která nehodu přežila,“ uvedl člen aljašské policie Austin McDaniel pro web iRozhlas.cz.


Začátkem března zahynul po pádu helikoptéry za zatím nevyjasněných okolností jeden z nejbohatších Francouzů, šéf a majitel francouzského zbrojařského a leteckého konglomerátu a vlastník deníku Le Figaro Olivier Dassault – uznávaný vlastenec. Koncem února pak po pádu vrtulníku zemřel polský miliardář Karol Kania. Samozřejmě může jít jen o shodu náhod.

Časopis Forbes loni v dubnu odhadoval Kellnerův majetek na 373 miliard korun a řadil ho na 68. místo mezi nejbohatšími lidmi světa. Jeho skupina PPF působí v Evropě, Asii i Severní Americe a čile podniká v současnosti prorežimně nežádoucím Rusku i Číně. Do jejího portfolia spadá třeba Home Credit, Air Bank, O2 a CETIN, CME (televizní skupina Nova) nebo Škoda Transportation. Známé pak byly Kellnerovy pragmatické vztahy s prezidentem Klausem i Zemanem. Institut Václava Klause například podporoval významně finančně.


Kupte si skvělou knihu Budiž tma (Konec světa v sedmi obrazech)


Vzkaz Klausům od globalistů?

Tragická nehoda v době, kdy se Václav Klaus ml. nečekaně stáhl z politiky, kdy naopak Václav Klaus st. vystrkuje politické růžky a kdy PPF nedávno koupila nejsledovanější televizní skupinu Nova (CME) je minimálně k zamyšlení.Čtěte též: “Koronavirus je největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti,“ říká špičkový patolog, jehož firma obchoduje s testy PCR. “Testy nevypovídají o ničem, jen budí hysterii. Musí to okamžitě skončit.”

„Pro moji generaci jsou svoboda, pracovitost, podnikavost a úcta k tradicím základními principy, na nichž jsme formovali své názory a postoje. To jsou také hodnoty, díky kterým jsme mohli vytvořit náš byznys a vybudovat firmy po celém světě. Dnešní západní společnost, a zejména Evropa, je ale stále více ovládána ideologií individuální nárokovosti, rovnostářstvím a relativizováním tradičních hodnot. Novodobé ideologie mají tendenci omezovat svobodu, kreativitu a kritické myšlení. Věřím ale, že česká společnost, která tradičně stojí především na umu a pracovitosti zdejších lidí, v takovém světě obstojí. V PPF k tomu chceme přispět.“

To uvedl Petr Kellner v úvodníku výroční zprávy z roku 2018 a předestřel tak svůj konzervativní pohled na svět. Který se v současném liberálně-levicovém tažení příliš nenosí.

Mohl i ten přispět k jeho konci?


Čtěte též: Neuvěřitený byznys s covidovými pacienty

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
4.7 15 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lekno
3 let před

Vsetkych zavriet nemozu. Ak takto bude konat kazdy, kto mysli aj na svoju bezpecnu buducnost, tak podvodny system padne.

Sefl
3 let před

Už rok je zde nákaza covid. Při normální epidemii to trvá několik měsíců. Tady se děje něco absurdního. Vláda brání léčení. Doktoři to mají zakázané. Teď vakcíny s kdoví jakým účinkem. Ale je tu obrana tak rychlá, že by zbořila veškeré záměry proti obyvatelstvu vlastní země. Také, když dostali návod do parlamentu, do vlády a do nemocnic, nikdo se neozval. A tak jednoduché to je. Výplachem úst s víry vody a zahřátím dostaneme zneskodnene víry. A ty použijeme jako léčebný prostředek, nebo každý den jako prevenci. Ptám se co je na tom tak škodlivého, že se to nesmí zveřejnit.

Adam
3 let před

Stačila mi minutka, a prověřil jsem si hodnotu a reálnost tohoto článku, tolik gramatických chyb, dezinformací, hoaxů, některé citáty ani nikdo neřekl, a ten “slavný” doktor Bernard Fourtillan nebyl zavřený kvůli koronaviru, ale kvůli šíření dezinformací (nejen o koronaviru) takže hodnota a reálnost tohoto informačního webu? Ani ne 15%, jediné co je zde reálné je to hnusně vypadající logo tohoto divného webu, a ta barva. Samozřejmě chápu že vás čtou např. voliči SPD, kterým je v podstatě jedno co je pravda a co ne, protože mívají nižší IQ, a víte co ani bych se nedivil, kdyby vlastník tohoto “informačního” webu byl volič SPD, a ani bych se nedivil kdyby jste můj komentář smazali, jako Tomio Okamura ty nehezké na svém Facebooku, hezký den.

Supman
3 let před

Příspěvek pd pseudonymem “Adam” je zřejmě trol. Narozdíl od něj jsem si dal práci zdroje ověřit. Profesor Fourtillan byl opravdu zavřen do psychiatrické léčebny na nařízení “vyšetřujícího soudce” a zřejmě další lékaři jsou zastrašováni pokud nesouhlasí s kovidovou politikou.
https://www.connexionfrance.com/French-news/French-anti-mask-doctor-suspended-for-five-months-as-professor-admitted-to-psychiatric-unit
Souvislost s volební preferencí SPD kterou tento slouha nebo pitomec uvádí je hodně hloupá. Snaž se víc “Adame”, nebo dostaneš padáka…

Adam
3 let před

Pane Supman, vaše jméno také není pecka, a dále ta spojitost SPD voličů s blbostí mi byla několikrát ukázána, a ani vy mě nepřesvědčujte o opaku, a dále fakta jsem si narozdíl od vás ověřil na několika webech, a tento pan “profesor” je podle všeho velmi kontroverzní osoba.

Jarin G.
3 let před

Je to jasné. Všichni voliči SPD, ale i ti co jen souhlasí s programem SPD, jsou idioti a ti chytřejší pouze jen blbci, jen elf Adam je “chytrej jak rádio”. Panebože, do koho jsi to duši dal? Nebo snad platí: “Za co soudruzi, za co to dělá ten Adam?” Samozřejmě, že jen slouží svým páníčkům z 5. kolony, kteří jsou řízeni tu z EU, tu z USA. Až se dostanou tihle hlupáci, které Adam představuje, k moci, tak 50. léta minulého století budou jen procházkou růžovým sadem!

antihavel
3 let před

Troll Adam je globalistické hovno

Vidlák
3 let před

Zkuste si přečíst brožurku od Tomáše Kašpara. Je sice již několik let stará, ale nyní extrémně aktuální. Popisuje vývoj americké a světové farmamafie od 19. století až po dnešek. popisuje úspěšné léčebné postupy, které byly zlikvidovány, vynálezce a lékaře, kteří byli zdiskreditováni a zlikvidováni. Dozvíte se, proč jsme tam, kde jsme.

8
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x