Novináři jako udavači a bonzáci. Jiří Štefl z veřejnoprávního Českého rozhlasu jako pravověrný svazák poslušně hlásil „neuvědomělé“ spoluobčany na Náplavce Hamáčkovi a policii


Jako u každého totalitního režimu i u toho soudobého koronafašistického je jedním ze základních pilířů udavačství (kontrola) ze strany pravověrných. Této role se z velké části zhostila média a jejich nezřídka nepříliš moudří (eufemisticky řečeno) zaměstnanci známí jako novináři, jejichž páteře jsou často gumovější než to, co skrývají pod lebkou.
Jedním z takových je mladík Jiří Štefl, moderátor Nočního Radiožurnálu a externí redaktor kulturní redakce. Za nacistického protektorátu by byl jistě výkvětem Hitlerjugend, za socialismu uvědomělým svazákem s ambicí na předsedu SSM.


„Ty houfy těch lidí v Praze na Náplavce, bez roušek a s chlastem, jsou určitě ze stejné domácnosti, že? Doprdele, vy se nebojíte o vaše zdraví?“ Jiří Štefl na Twitteru


Jiří Štefl (Zdroj: Český rozhlas)
loading…

Proč taková ostrá slova?

Tento moderátor veřejnoprávního Radiožurnálu na Twitteru vyzval ministra vnitra (mimo jiné člena nechvalně známého think tanku Aspen Institut) Jana Hamáčka, který je známý tím, že jeho rudá mikina má vyšší IQ než on sám, a Policii ČR, aby konali proti spoluobčanům.

Spoluobčanům, kteří za slunného dne odmítli genocidu vlastního zdraví neopodstatněným nošením náhubků (jedna až nekonečno roušek přes sebe či respirátor) či tloustnutím a likvidováním imunity uzavřením se v bytech, sklepech či Hamáčkových mrazácích…

„A já se ptám, @jhamacek, kde je @PolicieCZ a proč to neřeší? Proč tu Náplavku prostě a jednoduše nezavřela?


Bojíš se o své zdraví? Starej se o svou imunitu. Hýbej se, cvič a sportuj, jez střídmě a hodně zeleniny a ovoce, vitamínu C a D, choď na slunce, otužuj se, saunuj, dýchej zhluboka, sbírej bylinky a pij bylinné čaje. Nezachrání tě to na 100 %, ale zvýší to tvé šance.

„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin


Zajímavé, že nám tohle neřekne ani jeden z ministrů strachu a smrti prohlašujících se za ministry zdravotnictví. Zajímavé, že koronafašistické vedení (nejen u nás) dělá kroky právě zcela v rozporu s posilováním imunity a zdravým životním stylem. Nemyslíte?


loading…

A pokud za svůj život a zdraví nechceš převzít vlastní odpovědnost, tak se opíchej rychlokvašenými vakcínami, zavři se do sklepa, mrazáku nebo krytu a zůstaň tam, dokud nezplesnivíš. A nekriticky si věř, že to s tebou vláda a majitelé klíčů myslí dobře.

Ale nebonzuj a nekaž život druhým lidem, kteří nemají v hlavě vymleto jak nemalá část mediálních pologramotů.V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh