Chřipka je mrtvá! Všechno je covid! Chřipka v ČR klesla z téměř milionu případů na NULU! Státní zdravotní ústav vypálil bombu a prakticky potvrdil manipulaci ve smyslu „všechno je COVID-19“

V ČR nebyl v sezoně 2020 až 2021 údajně zaznamenán jediný pozitivní záchyt viru chřipky. Zatímco v sezoně na přelomu let 2018 a 2019 bylo registrováno 996 000 případů. Všechno je covid! A na Hradě a na Staroměstském náměstí v Goebbelsově stylu zapalují svíčky za zemřelé s covidem. Zatímco mrtví z jiných – objektivních – příčin jsou pro bandu pokrytců zřejmě vzduch.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Přihlaš se také k přímému odběru (dole pod článkem)! V době masivní cenzury sociálních sítí je nutno být v přímém kontaktu. Redakce Arfa děkuje!

„V České republice v rámci sítě laboratoří spolupracujících s Národní referenční laboratoří pro chřipku a nechřipkové respirační viry nebyl v sezoně 2020 až 2021 zaznamenán jediný pozitivní záchyt viru chřipky,“ uvádí se ve zprávě Státního zdravotnického ústavu, kterou vypracovala vedoucí laboratoře Helena Jiřincová a Jan Kynčl.„V sezoně na přelomu let 2018 a 2019 vyhledalo v Česku praktického lékaře s akutní respirační infekcí a chřipkou 996 000 lidí,“ informovaly dále koncem dubna České noviny.


Podobný trend jako v ČR byl v uplynulé sezóně v celé Evropě. Až do 14. týdne letošního roku bylo podle odborníků zachyceno jen asi 800 vzorků chřipky.“


loading…

Lidově řečeno, chřipka po desetiletích prakticky vymizela. A to nejen v ČR, ale v celé Evropě.


A pak, když někteří poukazovali na to, že veškeré případy jakékoliv virové nákazy (a prakticky i nenákazy, kdy jste bez jakýchkoliv příznaků, a pofiderní a nic neříkající test ukáže: pozitivní!) jsou okamžitě evidovány jako covid, byli označováni za dezinformátory.Nebo věříte snad, že by chřipka z milionu případů najednou zázrakem padla na nulu? Ani komunistická či fašistická propaganda nebyly tak hloupé, nebo spíše bohorovné a sebejisté, aby si dovolily zveřejnit takovou do očí bijící lež.


Samozřejmě, že České noviny přinesly i adekvátní pravověrné vysvětlení. „Chřipka se přenáší podobným způsobem jako koronavirus, opatření přijatá s cílem snížit pandemii covidu-19 tedy vedla i k menšímu šíření jiných respiračních virů.“Zajímavé, že koronavirus se dle Svědků covidových šířil takřka jako moribundus, zatímco chřipka je na NULE. Také je zajímavé, jak Svědci covidovi a kvazi epidemiologové či kvazi hygienici neúnavně vysvětlují, že chřipka vymizela díky svévolně zavedeným fašistickým opatřením zcela likvidujícím svobodu, načež druhým dechem dodávají, jak jsou občané stálé zlobiví, švejkují a nedodržují opatření zavedená z vůle chorých mozků.


Ještě jednou si na závěr připomeňme. Chřipka byla v minulé sezoně NULA. V té předminulé téměř milion případů. Posuďte sami, zda je tohle reálně možné, nebo z nás papaláši s befélem shora dělají hlupáky.V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh