USA: Trump vrací úder! “Washington obsadila armáda. Inaugurace 20. 1. ano, ale v Bílém domě – a přísahat bude Trump! Již tajně probíhá zatýkání politiků za velezradu – mimo jiné za spolupráci s Čínou. Past sklapla,” šíří se po nových sociálních sítích i z nejvyšších míst.

V těchto chvílích prý vojáci armády v USA zatýkají prominentní politiky z Demokratické strany, kteří byli zapojeni do velezrady, šíří se z nevyšších míst i po sociálních sítích. Jsou důkazy vměšování Číny do voleb USA. Trump má právo použít všech dostupných prostředků...


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Redakce Arfa děkuje!Generál US Air Force Thomas McInerney: Teď to začne!

Ve Washingtonu D.C. na galavečeru amerických veteránů sdělil závažné informace reportérce hnutí We The People generál US Air Force Thomas McInerney.


Trumpův tým prý má nezbytně důkazy o velezradě předsedkyně sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiové a jejím napojení na čínskou tajnou službu. Děsivá fakta obsahoval počítač, který ve středu při vpádu do Kapitolu ukořistili agenti zvláštních jednotek, vmíseni mezi demonstranty.


Česká masmédia (Česká televize) o tomto dramatickém vývoji vůbec neinformují, soustředí se na rozhovory s hysterickými českými ženami žijícími v USA, které volili Bidena a pořád dokola opakují mantru: Trump je rasista a nenávidí ženy. No fujtajbl.


loading…

Dále též pořád dokola mlátí česká masmédia prázdnou slámu o odvolání Trumpa (impeachment), které nemá absolutně žádnou šanci na úspěch. Buď to Česká televize neví, nebo jsou tak hloupí, nebo prostě vědomě lžou.


Trump si situaci připravil už v roce 2018

Klíč k pochopení situace tkví v exekutivním příkazu, který Trump v roce 2018. Ten mu umožňuje – za situace vměšování zahraničních mocností do vnitřních věcí USA (například voleb) – zasáhnout za pomocí všech dostupných prostředků. Těmi je například vyhlášení výjimečného stavu a nasazení armády.


Zinscenovaný útok na Kapitol. Akci vyprovokovalo levicové militantní hnutí Antifa, které bojuje proti Trumpovi. Tím vytvořilo záminku, “že za to může”…

Přesně proto teď Demokratická strana tak spěchá s odvoláním Trumpa – byť podle jejich scénáře má být inaugurace Joe Bidena za pár dní 20. ledna. Podle posledních zpráv však Trump již potřebné dokumenty podepsal – a to dnes.


Nic tedy nestojí v cestě obrovské události, která může navždy změnit svět.Velmi zajímavě hovoří o dalších dnech komentátor Simon Parkes. Video je v originále, lze si přepnout překladač.

Po volbách: Na post ministra obrany Trumpův člověk

Všechno do sebe zapadá. Vysvětluje se tím i překvapivé dovolání Marka Espera z postu ministra obrany, kterému dal Trump padáka tři dny po volbách (!) v listopadu.


Místo něj Trump jmenoval ministrem obrany generála Christophera C. Millera. Zatímco Esper byl spíše obchodník se zbraněmi, Miller je totálně Trumpův člověk a jeho post je nyní klíčový pro vývoj dalších událostí.Závěrem si připomeňme zvláštní situaci a obsazení Kapitolu. Obě videa jsou důkazem, jak odporné zbraně používá Demokratická strana ve spolupráci s médii.


Falešný útok na kapitol a čínští agenti

Mechanismus je tento: Nejprve zvolíme důsledek, pak vytvoříme příčinu. Za pomoci hnutí Antifa zorganizovali nejprve útok na Kapitol – a pak z něj obvinili Trumpa – aby měli záminku ho dovolat. Odporné!


Na videu vidíme, jak policie pouští demonstranyty dovnitř – nešlo tedy o žádný průlom. Spolu s Antifou však do Kapitolu pronikly i zlvášní jednotky, spadající pod nového ministra obrany Millera, který je plně Trumpův člověk.


https://twitter.com/disclosetv/status/1347615998610911234?s=20


V kanceláři Nancy Pelosiové tito členové speciálních sil prý zabavili laptop, který obsahuje důkazy o velezradě. Nyní mnohé nasvědčuje tomu, že Trump pošle armádu se zatýkačem na Nancy Pelosiovou, protože důkazy z jejího počítače by ji prý přivedly za velezradu k popravčí četě, v lepším případě k doživotí.

Na sítí Parler unikají zprávy, že byla Pelosiová napojena přímo na čínskou tajnou službu skrze čínskou ambasádu. Pelosiová a další s jednou konkrétní vysoce postavenou osobu čínské národnosti komunikovat a řešit americké volby.


Bližší detaily podle zdrojů na sociální síti Parler odtajní na tiskové konferenci Donald Trump v průběhu příštího týdne.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
3.7 14 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hogo fogo
3 let před

Monitor a papír snese vše :o)

dali
3 let před

Tyhle bláboly myslíte vážně ??? Vy jste tady odpad odpadu, společně s Nová Rep. aronet, sputnik a podobné konspirační, přiblblé weby! Taky podle ohlasu je vidět kolik lidí vás čte, jste jen pro prdel !!

Jenfa
3 let před

No tahle předpověď vám nevyšla

3
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x