USA: “Teď začne hromadné zatýkání. Útok na Kapitol byl jen past. Cílem byly počítače těch, kteří ukradli volby,” tak zní poslední verze, která má udržet Trumpa v Bílém domě další čtyři roky a možná déle.

Útok na Kapitol byl trik na odlákání pozornosti. Ve skutečnosti nešlo o to, aby dav Trumpových příznivců upozornil na podvody při volbách, ale o několik desítek počítačů senátorů a poslanců za Demokratickou stranu, které mohly obsahovat další důkazy o volebních podvodech.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Redakce Arfa děkuje!Demonstrant v budově Kapitolu v kanceláři Senátora

Některá alternativní média nyní řeší zapojení stalinistického hnutí Antifa do útoku na Kapitol. Důkazy pro toto tvrzení se množí a podle všeho to tak i opravdu bylo.

Zrůdné síly v zákulisí trockistické Demokratické strany USA si opravdu s vysokou pravděpodobností objednaly jednotku Antifa, která strhla dav k útoku na jeden ze symbolů americké státnosti.


Velice zajímavě o dalším vývoji situace (zvláště v etapě do 20. ledna). Tři významní komentátoři Robert David Steele, Simon Parkes and Charlie Ward o šancích Donalda Trumpa.

loading…

Cílem této provokace mělo být vyvolání negativní odezvy veřejnosti a v podstatě přinucení Donalda Trumpa, aby odstoupil z úřadu. Mnohem podstatnější roli tu však měla jiná skupina. Ta, která se zaměřila na počítače senátorů s demokratické strany.

Ty se jim pak skutečně podařilo z Kapitolu odnést. Cílem krádeže použít obsah těchto počítačů jako kompromitující materiály proti těm, kteří se podíleli na krádeži voleb.Největším úlovkem byl zřejmě počítač předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiové (za Demokratickou stranu USA), ale jsou tu desítky další. Podle Trumpových příznivců byl volební podvod masivní s množství vedlejší výhonků.


Počítač předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiové

Připomeňme, že únik e-mailové korespondence Hillary Clintonové před minulými volbami přispěl k jejímu politickému pádu (nic nepomohlo, že měla servery u sebe ve sklepě).


loading…

Demokratickou stranu si prakticky zprivatizovala skupiny kolem neúspěšné kandidátky Hilllary Clintonové.

Tvrdé jádro se skládá z radikální feministek, stalinistek a maoistek, jimž jsou k ruce hadroví, vysátí muži jako Joe Biden, Bill Clinton, Barack Obama nebo podajní homosexuálové apod.


Při útoku na Kapitol byla ochrankou zastřelena americká vlastenka a válečná veteránka Ashley Babbittová. Celkem zemřelo pět lidí (infarkt, pád z výšky), desítky lidí byly zatčeny a ikonická budova ve Washingtonu DC byla vandalizována a vypleněna.https://twitter.com/i/status/1347334804052844550
Projev, na kterém Donald Trump po útoku na Kapitol v podstatě předal moc. Provokace stalinistické Antify se podařila.

Mezi ukradenými notebooky hned několik obsahovalo citlivé informace o národní bezpečnosti. Demonstranti vyplenili kanceláře zákonodárců, prohledali počítačové soubory a e-maily a ukradli osobní elektroniku a dokumenty, co nešlo odnést, to si nahráli. Některé citlivé e-maily po příchodu policie stále blikaly na obrazovce.


Podle odborníků na bezpečnost a špionáž během doby, kdy dav ovládal budovu Kapitolu, mohl být shromážděn materiál, který by protivníci mohli potenciálně zneužít proti zájmům USA. Není vyloučeno, byť je to nepravděpodobné, že do Kapitolu vnikli i agenti zahraničních tajných služeb.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh