Monstrózní podvod COVID-19? Děsivé detaily: Jak to udělali, jak podvádějí s čísly, falešné záběry z nemocnic, cenzura. Renomovaný lékař prozrazuje všechno. Video, které musíte vidět – dokud ho nesmažou

Slavný lékař Dr. Buttar odhaluje, kam směřuje šíření strachu kolem koronaviru, proč se uměle navyšují počty úmrtí s Covid-19 a jak to souvisí s povinnou vakcinací. Dozvíme se o tom, jak média manipulují čísly, ukazují falešné záběry z nemocnic a proč probíhá cenzura.Závěry Dr. Buttara ohledně výroby viru se shodují s názory české viroložky Dr. Soni Pekové, o kterých jsme psali ZDE .

Je možné, že bude video smazáno, protože probíhá cenzura. Pokud se tak stane, klikněte na video níže, kde je zachována aspoň část. Pokud bude smazána i ta, zachránili jsme ukázku (video číslo 3). A pak je tu přepis rozhovoru (určitě si přečtěte).


Rozhovor je považován za nebezpečný, přestože je v něm opakovaně vysvětleno, že není návodem či výzvou, ale pouze jedním z mnoha názorů, který má – podle našeho mínění – každý právo si vyslechnout.


Celé video ZDE


Ke stažení ZDE (opravdu to stojí za to)


Výběr z videa ZDE

Reportér Gary z Next News uvádí rozhovor s Dr. Buttarem

Jádro videa

Dr. Buttar a Dr. Fauci, předpovídající epidemii

Toto video musí vidět každý, koho byť jen na okamžik napadlo, že je možná všechno jinak. Že “ta čísla nějak nesedí” a že nás možná tahají za nos. Pozorné shlédnutí tohoto videa je přímá cesta to srdce systému, který se z nás snaží udělat hlupáky. Dívejte se pozorně, video má titulky díky skvělé práci webu otevrenamysl.cz.

Názor, ať si udělá každý sám.


Informace v tomto videu ani v jeho přepisu neslouží k diagnostování, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. Před jakýmkoliv léčebným režimem se poraďte se svým lékařem.


Níže uvádíme stručný výtah z přepisu videa. V rozhovoru se Dr. Buttar odvolává na Athony Fauciho, což je “virologický funkcionář”, poradce několika prezidentů USA, muž, který stál za několika údajnými epidemiemi posledních 40 let (Ebola, AIDS, ptačí chřipka…).

Nyní je Dr. Fauci vyšetřován z příkazu prezidenta Trumpa kvůli podezření napojení na Billa Gatese (majitele mnoha vakcín) a porušení zákona ohledně financování výzkumu virů v laboratořích v čínském městě Wuhan.


Celý přepis rozhovoru najdete ZDEVýběr z rozhovoru s Dr. Buttarem pro Next News

Gary: Už jste to, co se venku děje, nazval spiknutím. Řekl jste, že hysterie se udržuje k vystrašení lidí na základě falešných dat. Trumpova vláda vám dala za pravdu, když přestala používat model WHO (Světová zdravotnická organizace) a CDC (Centrum pro kontrolu nemocí a prevence) a už pracuje se skutečnými čísly. Bílý dům volá WHO k zodpovědnosti.


Jak stvořili ten virus

Dr. Buttar: Je Covid-19 konspirace? Brzy jsem zjistil, že ho vyvinuli tady v USA. V roce 2015 se v časopise Nature psalo o vývoji na univerzitě v Severní Karolíně, kde proběhly všechny první studie, kde se uskutečnil chimérický výzkum navzdory moratoriu americké vlády.

Chimérický výzkum znamená, že vezmou v přírodě se vyskytující látku nebo v tomto případě virus, a pak ho zmutují, geneticky upraví, změní jeho morfologickou konfiguraci, aby získal určitou funkci. Říká se tomu studie nebo výzkum „k získání funkce”.


Dr. Soňa Peková: “Ten virus někdo geneticky upravil.”

Chimérický výzkum znamená, že tvoří něco, co už má nějaký škodlivý potenciál, a dělají to škodlivější, nakažlivější a odolnější (viz Soňa Peková, pozn. red.:). Použili kmen koronaviru s názvem SHC014 a zkombinovali ho s koronavirem SAARS, a pak k tomu přidali ortology HIV a MERS, aby vytvořili nakažlivější a škodlivější virus.
Podvod Dr. Faciho: Podpora výzkumu ve Wuhanu

Gary: Národní zdravotnický institut převedl 3,7 milionů dolarů do čínského Wuhanu navzdory zákazu, aby v tomto výzkumu pokračovali. V podstatě ten výzkum outsourcovali Číně. Je tohle stejné téma, o kterém tady mluvíme?


Dr. Buttar: Ano, přesně tak. Vrací se to do roku 2014, kdy vláda USA uvalila na výzkum moratorium protože nebyl opodstatněný a byl nebezpečný. Dr. Fauci schválil rozpočet pro tento druh výzkumu. Porušil zákon. Víc než to. Vytvořil sled událostí, který vedl k dnešní situaci, který měl počátek v roce 2015.

Dr. Fauci zneužil peníze z daní a financoval výzkum, který teď vedl k epidemii Covid-19. Je zdokumentováno, že Fauci v roce 2017 na Georgetown University řekl, že dojde k pandemii, že tato vláda bude čelit pandemii (viz video č. 3 výše, pozn. red.).


Skákající virus

Spoluvina v tom, co se teď děje, ať už byl virus vypuštěn v Číně, nebo byl už tady v USA, je v tom, že lidé v americkém systému viděli příležitost, zastavují ekonomiku…

Když ministr zdravotnictví veřejně oznámil, že se nebudou řídit modelem podle Gatese, Fauciho, Světové zdravotnické organizace (WHO), a že se budou řídit skutečnými daty a čísly, mainstreamová média vůbec nereagovala.

Pouze řekla: Zdá se, že bude trvat do roku 2022, než se lidé budou moct shromažďovat. To řekla ABC. New York Post oznámil, že 2 metry rozestupu mezi lidmi nebude stačit, že budou třeba 4 metry. Neexistuje žádný virus nebo bakterie, která skáče 4 metry. Popírá to každý logický aspekt vědy a medicíny.
Falešné testy RTPCTR

Deseti tisíce doktorů a vědců ví, že tohle je podvod, a nic neříkají. Buď se bojí společenského vyloučení, že budou kritizováni, nebo zahanbováni, nebo se bojí, že přijdou o licenci. Proboha, tohle mění planetu! Každý vědec a doktor, který ví, že je tohle podvod, musí začít mluvit! Každý aspekt vědy se spláchnul do záchodu.

Každý aspekt virologie a infekčních chorob se ignoruje. Ignorují se Kochovy postuláty. Pak se objevují falešné pozitivní výsledky testů, o kterých víme, že nejsou dostatečné.

Testy, které dělají, jako RTPCR… o tom testu jeho samotný vynálezce v 80. letech řekl, že ho nelze použít pro diagnostické účely. Může se ho používat jen tehdy, když se genomová sekvence už identifikovala. Pro diagnózy ho nelze používat, a přitom se k tomu používá.


Nutí lékaře měnit diagnózy ve prospěch COVID-19

Pokud tohle nestačí k odůvodnění počtu úmrtí, na základě kterých vyhlásili pandemii, kromě toho nutí doktory a sestřičky, aby na úmrtních listech zpětně změnili, že hlavní příčinou úmrtí je Covid-19.

Je nařízeno uvádět Covid-19 jako příčinu úmrtí. Média ukazují stejné záběry z nemocnic v různých zemích. Ukazují úmrtí stejných lidí několikrát po sobě. Používají figuríny, aby ukázali, že lidé umírají. Neukazují ambulance, protože tam hrají lékaři karty a sestry tančí, protože nemají, co dělat. Média propagují agendu strachu.
Šíření strachu a falešní herci

Samotné šíření strachu způsobuje vyšší aktivitu nadledvinek, více stresu, emočního rozrušení… na jedné straně máš emoční stránku, na druhé máš teď finanční stránku. Lidé budou ve stresu… a to způsobí co? Oslabí to jejich imunitu a budou náchylnější k virům, bakteriím, apod.

Nikdo ještě neprokázal jediné úmrtí způsobené Covid-19 na základě správné, zavedené a přijímané metodologie. Vše je založeno na PCR testech.

Oni chtějí vědět příčinu úmrtí, já chci vědět, kolik těch lidí, co údajně umřeli na Covid-19 (počty úmrtí jsou stále menší než úmrtí na sezónní chřipku), kteří z těch, co údajně zemřeli na Covid-19, mají historii očkování v posledních 10 letech. Studie ukazují, že když jsi se očkoval proti chřipce, test ukáže, že máš Covid-19. Bůhví, co v těch vakcínách je.


Televize CBS ukazovala sestřičku, která plakala a chtěla ochrannou masku, aby se mohla starat o lidi, a neohrozila svoji rodinu. Pak se zjistilo, že v nemocnici nepracovala už rok a půl. Tolik dezinformací, klamů a taktik na rozptýlení pozornosti, aby se veřejnost nedozvěděla pravdu… je to neuvěřitelné. Nemohu tomu uvěřit.


Proč to dělají?

Gary: Co je podle vás motivem těch světových organizací za propagováním tak očividně falešných tvrzení a šíření globální paniky?

Dr. Buttar: Co je současnou agendou? Pamatuješ první válku v Zálivu? Proč jsme do ní šli? Pamatuješ, Gary?Gary: Během války v Zálivu vládl George Bush starší. Měli tam děti v inkubátoru, vymysleli si záminku, proč tam jít a odstranit Saddáma Husajna.

Dr. Buttar: Záminka, co média řekla světu, byla, že USA tam šly, aby ochránily ropné zájmy Kuvajtu, protože Irák zapálil ty ropné vrty. Pamatuješ?

Gary: Ano, pamatuji. Šlo o ochranu Kuvajtu.

Dr. Buttar: Ano. Pokud chceš, mohu ti říct jméno člověka, byl prvním seržantem… Doufám, že mu to nevadí… první seržant Raphael Medina z Jižní Karolíny. Můj velmi blízký přítel, který se mnou sloužil v Koreji, a řekl mi: “Pane, nevím, co se děje, ale mohu vám říct, že já a 11 mých mužů v šesti písečných buginách jeli zapálit těch 300 těch požárů.”


Co je současnou agendou

Buttar: Co je současnou agendou? Věřím, že jde o stejnou agendu. Je to událost pod falešnou vlajkou, aby se odůvodnilo povinné očkování, všude instalují 5G věže, všude je toxicita způsobená spalováním paliv, chemtrails, apod.

Co teď dělají? Otupují společnost, začnou rozdávat vakcíny a ti, co vakcínu nepřijmou, budou považováni za disidenty. Lidi jako já budou zastřeleni do hlavy. Lidi jako ty budou zastřeleni do hlavy nebo umístěni do nějaké koncentračního táboru. Dají nám čipy, aby věděli, kdo měl a kdo neměl vakcínu.


loading…

Vakcíny a rozestupy

A když lidé začnou být více nemocní kvůli vakcínám, řeknou: Bože, více lidí je nemocných. Potřebujeme více vakcín. Více lidí bude vystaveno 5G a více bude nemocných, a zase řeknou, že potřebujeme více vakcín. Bude to cyklus, ve kterém budou pokračovat, dokud všichni nebudou digitalizovaní a nebudou mít čipy.


Když jsou lidé příliš těsně u sebe, je obtížnější identifikace

Teď mi něco řekni. Ten doporučovaný rozestup 2 metrů mezi lidmi… Nemyslíš si, že satelity nejsou schopny jedince sledovat? Snaží se nás otupit, aby lidé chápali, že společenský rozestup je ochrání. Ve skutečnosti se to dělá, aby nás mohli monitorovat.

Pokud máš 3, 4 nebo 20 lidí blízko pohromadě, nezjistí, jestli je to jeden člověk nebo 10 lidí. Chtějí nám vnutit společenské rozestupy, abychom si na ně zvykli a mysleli si, že nás ochrání.


Ve skutečnosti to slouží pro více monitorování. Pro více sledování, aby mohli rozhodnout, kdo může pracovat, a koho označí za disidenta, aby ho umlčeli.

Někteří budou nesouhlasit, většina si asi pomyslí, že jsem šílenec. To je jedno, protože je to nedílnou součástí toho, co se roky, desetiletí připravovalo.


Celý přepis rozhovoru ZDE
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh