To snad ne! “Ještě DVA ROKY karantény COVID-19!” Bill Gates teď řekl, jak to bude. VIDEO. Předtím ovládl Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a stal se pánem všech pandemií na světě – a jejich vakcinací.

Miliardář Bill Gates konečně řekl, jak dlouho ještě budou trvat celosvětoví omezení kvůli karanténě epidemie COVID-19. “Když to dobře půjde, tak bude vakcína proti COVID-19 dokončena za rok. Ale je toho hodně, co musíme ještě udělat. Proto bych to odhadoval na DVA ROKY,” řekl včera Gates CNN.Klíčová část rozhovoru Billa Gatese pro CNN zde (25 vteřin).

Gates: “Ještě támhleto a tohle.. Zkrátka ještě tak rok, nebo dva. Potenciálně…”

Celý zásadní rozhovor Billa Gates pro CNN zde (5 minut).

Gates: “Omezení musí být zachována, než budeme mít vakcínu.”

Bill Gates už dříve opakovaně oznámil, že dokud nebude k dispozici vakcína, nelze uvažovat o zásadním uvolnění karanténních opatření proti COVID-19.

“Není možné, aby nám vznikala nová a nová ohniska, dokud nebude vyvinuta vakcína,” uvedl Gates v rozhovoru pro CNN.


Čtěte též: Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci.” A bude hůř: Mikročipy pod kůží. Průkaz digitální imunity. Vítejte v novém světě


Icke: “Oni to budou natahovat!

David Icke: “Budou říkat, ještě tohle a támhle to, dva týdny, měsíc, nebo dva…”

Z tohoto úhlu pohledu je základní úlohou vlád zemí celého světa udržet obyvatelstvo pod kontrolou, aby nedocházelo ke vzpourám a nepokojům.

Toho lze dosáhnout uvolňování a následných zpřísňování karanténních opatřeních. A pak také nějakým odškodným, peníze jsou roubík lepší, než rouška.


Čtěte též: Pandemie? Mně obětí, než sebevražd


Icke: “Není žádný COVID-19!”


Čtěte též: David Icke: Koronavirus je monstrózní podvod elit, kterým chtějí zničit ekonomický systém a nahradit ho novým. Všem, kteří pořád věří, že je to jen náhoda


Přesně to se děje v České republice a jinde. Vynořuje se scénář, kdy po se po uvolnění objeví nárůst COVID-19 a opatření budou opět zpřísněna. Této iluze lze dosáhnout například plošným testováním, podle pravidla: Čím víc testovaných, tím víc nakažených.


Brutální zásah policie v Berlíně. Demonstrace proti karanténě COVID-19O zbytek se postarají média, která si rochňají ve vyšší sledovanosti kvůli strachu diváků, kteří chtějí informace.


Čtěte též: Čtěte též: To snad ne! Šokující výsledky prvních pitev lidí, kteří oficiálně zemřeli “na COVID-19”: Žádný pacient nezemřel přímo na COVID-19. Pandemie, kde nejsou žádní mrtví?


Během tohoto dušení, bude docházet:
1) k celosvětové paralýze ekonomiky na minimum (také formou uvolňování a utahování).
2) budou postupně rušeny papírové peníze (infikují virem)
3) bude zahájen přechod na obnovitelné zdroje energie (New Green Deal).


Jak udusit vzporu

K otupění dojde v každém případě – takřka roční karanténa udělá z většiny obyvatelstva snadno kontrolovatelnou masu, doma přilepenou na obrazovce se systémem Windows (od Billa Gatese) a venku osaměle s rouškou přes obličej.
Metodou, jak nedopustit vzpouru, je kromě zákazu sdružování sledování a odposlechy lidí. V České republice se tomu říká “Chytrá karanténa”. Osoba, infikovaná koronavirem “dobrovolně” prozradí, s kým se setkala za poslední týden.


Čtěte též: Dnes testování, zítra očkování. Evropská unie se spojuje s Billem Gatesem


Absolutní stát

Rozvzpomenout jí pomůže tzv. “Vzpomínková mapa”, kdy dotyčné osobě ukáží trasu, kudy se během posledního týdne pohybovala. Tuto mapu dodají (dodali) majitelé internetových vyhledávačů. Mapa dokáže určit i jak dlouho se dotyčná osoba kde zdržela.

Policisté v černých uniformách vytahovali lidi z davu a vláčeli je po zemi. Prý: “Nedodržovali karanténní vzdálenost”.

O čem se ona osoba bavila s jinou prozrazovat nemusí, k tomu slouží mnoho jiných aplikací, které shromažďují fotografie, záznamy hovorů, esemesky a příspěvky na sociální sítě.
Bill Gates a WHO je totéž

Bill Gates (vpravo) a ředitel WHO Tedros, bývalý etiopský partyzán

Bill Gates se stal po odstoupení USA před několika dny největším dárcem Světové zdravotnické organizace (WHO). Celkem ji ročně platí 1 miliardu dolarů, což je víc, než všechny ostatní státy dohromady. Tím ji zcela ovládá. Jeho sen – vakcinovat celou planetu jeho vakcínou proti epidemii, která zřejmě ani neexistuje, je nadosah.K vakcinaci 7 miliard lidí stačí již jen dostatečně dlouhou dobu udržet jednotlivé státy pod diktátem nouzových karanténních opatření, dostat je na kolena, nechat ekonomicky vykrvácet. Jak dlouho to potrvá, o tom také rozhoduje Bill Gates.


Co všechno může Gatesova WHO? Všechno

Barack Obama vyznamenává Billa Gatese

WHO vyhlašuje a ukončuje epidemie, je koordinačním orgánem pro mezinárodní zdraví v rámci systému Organizace spojených národů. Poskytuje pokyny svým 194 členským státům, včetně České republiky. Představa, že se nějaká země vzepře pokynům WHO je nemyslitelná.


Dosud byly největším dárcem WHO Spojené státy. Prezident Trump však ukončil financování ze strany USA, když roli WHO při právě probíhající krizi kvůli koronaviru označil za totální selhání. Označení “selhání” však může být pouze zástupným termínem – a skutečnost je mnohem horší.WHO jako agent výrobců vakcín

Organizace WHO se podle svých kritiků postupně stala pouhým nástrojem farmaceutických firem. Postupně si pravidla upravila tak, že mohla každý rok vyhlásit nějakou pandemii. To naplno učinila nyní, kdy ohlásila pandemii z nemoci, která má 4 x méně obětí, než každoroční chřipka a 60 x méně než rakovina.


Největšími dárci WHO je nadace Billa & Mellindy Gatesových, která dává 531 miliard dolarů ročně. Organizace Gavi Alliance na výrobu vakcín, kterou Gates založil a jemuž patří, dává 371 miliard dolarů.

Mezi dalšími dárci WHO je kromě států několik dalších organizací, s nimiž Gatesova nadace spolupracuje, nebo významně přispívá na jejich chod.


Zdroje: DRHF, CNNclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh