Dívejte se: Brutální zásah policie v Berlíně proti těm, kteří volají “COVID-19 je lež!” Děsivé německé povely z megafonů, černé uniformy. Lidé křičící o pomoc. Vítejte v NOVÉ NORMALITĚ.


Takřka 300 po zuby ozbrojených policistů v černých uniformách s nápisem Polizei s nevídanou brutalitou zasáhlo proti 300 demonstrantům na náměstí Rosa-Luxemburg-Platz v centru Berlína, “hlavním městě Evropské unie”. Dav se shromáždil na protest proti vládním opatřením týkajícím se koronaviru.Policisté v černých uniformách vytahovali lidi z davu a vláčeli je po zemi. Prý: “Nedodržovali karanténní vzdálenost”.

V médiích hlavního proudu se o události neobjevily žádné, nebo jen okrajové zmínky, většinou popisující demonstranty jako “nezodpovědné jedince”. Policie legitimovala 79 účastníků demonstrace, vytahovala si je z davu, vláčela po zemi a odvážela v dodávkách.


Čtěte též: Pět špičkových českých lékařů varuje před zkreslováním statistik “přímé smrti s koronavirem”.


Lidé se začínají ptát, co je to za epidemii, když při ní nejsou žádní mrtví. Úmrtnost je stejná jako loni. Na chřipku zemře 5x víc lidí, než na údajný koronavirus. Na rakovinu 60x víc. Roli médií považují účastníci berlínské demonstrace (a nejen oni) za devastující.


Demonstranté se obávají, že údajná epidemie jen jen záminkou k následné masivní vakcinaci. Zákazy považují za protiústavní. Vládní omezení trvají v Německu stejně jako v České republice již déle než měsíc. Lidé přicházejí o práci, docházejí jim peníze a psychicky trpí.


David Icke a jeho pět vteřin: “Nemáme nový virus. Máme nový test. Není žádný COVID-19”.


Čtěte též: David Icke – Koronavirus je monstrózní podvod elit, kterým chtějí zničit ekonomický systém a nahradit ho novým


Policie reproduktory vyzývala demonstranty, aby opustili náměstí a drželi povolené vzdálenosti. V Berlíně povoleno shromáždění až 20 účastníků. Demonstranti se nechovali nijak konfliktně a víceméně se snažili zachovávat předepsané odstupy.

To když jsme tady asi před rokem demonstrovali proti xenofobii, to byla jiná káva!” zavzpomínala jedna z účastnic.


Čtěte též: Česká televize se naprosto zbláznila, říká český senátor a ředitel nemocnice
Před mešitou se to smí

Míra tvrdosti policejního zásahu se však řídí vlastními pravidly. Když se před dvěma týdny shromáždil dav muslimů před mešitou Dar-as-Salam v berlínské čtvrti Neukölln, policie nezasáhla vůbec.

Muslimové se objímali, drtivá většina neměla roušky. Muslimové považují koronavirus za “výmysl nevěřících”, případně “nemoc bílých”.


Dav muslimů před mešitou. Žádné roušky, žádná karanténní vzdálenost. Policisté se otáčejí zády…

Čtěte též: Muslimové v Berlíne bez roušek volají Alláhu Akhbar, objímají se, policisté se obracení zády


Čtěte též: Je koronavirus “nemoc nevěřících?”


Vakcinaci nechceme!

Na záběrech z náměstí Rosa-Luxemburg-Platz vidíme, jak jeden demonstrantů nese nápis, že „očkování je terorismus“.


Čtěte též: Bez vakcinace zákaz vycházení?


Evropané budou muset být zřejmě očkování vakcínou proti COVID-19, aby mohli vyjít ven, nakupovat, cestovat, do kanceláří, nebo jít třeba k holiči. Bude to cosi jako “dobrovolná povinnost.” V opačném případě hrozí vyčlenění ze společnosti, nebo dokonce vězení.


Čtěte též: Kde jsou mrtvá těla? Proč pohřbívají prázdné rakve a v prázdných nemocnicích tančí personál?
Čtěte též: Epidemie? Tak proč zemřelo méně lidí, než loni? Přesné statistiky


Policejní přesila, chvaty a kopance

Protestující se snažili nevyprovokovat konflikt. Lidé však byli vytahování z davu, nakládání do policejních dodávek a odváženi pryč.

Na videu vidíme, jak se policisté a policistky v přesile pět na jednoho vrhají na ženu, která volá o pomoc. Muže, vláčeného policisty po kolenou s rukama zkroucenýma za zády.


Čtěte též: Znamení šelmy 666. Kdo nebude mít vakcinaci a kód, končí


Nepokoje napříč všemi kontinenty

Odborníci se obávají, že příští fáze pandemie COVID-19 směřuje ke „vzplanutí sociálních nepokojů napříč hlavními západními městy”. Miliony lidí ztratily zaměstnání, globální ekonomika se vrhla do deprese.Už asi před třemi týdny bylo jasné, že jsou lidé unavení a unavení z karantény. Přichází teplejší počasí, občané vycházejí na ulici, aby se mobilizovali, aby protestovali proti vládním příkazům.


Čtěte též: Dr. Shiva – Šíření strachu a paniky z údajné epidemie ze zapíše do historie jako jeden z největších podvodů


Protesty proti karanténním opařením probíhají po celém světě. Minulý víkend (18. – 19. dubna) napříč Spojenými státy demonstrovaly davy lidí před místními radnicemi a dožadovali se zrušení zákazů, které považují za nástroj represe.


Čtěte též: Masové protesty v USA proti koronaviru


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh