Profesor Pirk se vyléčil z covid-19 a říká: “Chřipka je mnohem horší. Statistiky úmrtnosti jsou zkreslené. Kvůli koronaviru ohrožujeme jiné pacienty.” Raději se ptejme, proč jsou plné hypermarkety a živnostníci krachují

“Čísla o koronaviru, která dostáváme z celého světa, jsou přesným součtem nepřesných údajů,“ říká profesor Jan Pirk, světově uznávaný lékař, kardiochirurg z pražského IKEM. Jsme už dávno v situaci, kdy je lék horší než nemoc. Koronavirus jako politický nástroj.Profesor Pirk: “Šílenství je neopodstatněné, covid-19 je nový druh chřipky” (Rozhovor pro Reflex.cz (rozhovor ze 4. března)

„Covid-19 je v podstatě nový druh chřipky, kvůli kterému zanedbáváme operace jiných pacientů. Lidé jsou z hysterie kolem koronaviru tak vyjukaní, že když dostanou infarkt, bojí se nechat odvézt do nemocnice,” varuje profesor Jan Pirk, světově uznávaný lékař.


Čtěte též: Mediální lež o nejmladším pacientovi, který umřel přímo na covid-19


Profesor Pirk se staví do šiku předních českých lékařů, kteří upozorňují na zneužívání statistik, týkajících se covid-19. Kvůli hysterii z údajné pandemie umírají v České republice desítky lidí, kteří se bojí jít do nemocnice.

Například basista skupiny Spirituál kvintet Dušan Vančura (†82), který se bál jít kvůli strachu z koronaviru k zubaři a zemřel na otravu krve.


Pět českých lékařů varuje před zkreslováním statistik “umřel na koronavirus”


Velmi vážná fakta přicházejí z USA, kde jsou tamní lékaři motivování finančně, aby pacienty zařadili do skupiny “umřel na covid-19”, i kdy ve skutečnosti byla příčina smrti rakovina, infarkt nebo jiné nemoci.


Covid i chřipka na vlastní kůži

Profesor Pirk se nedávno dozvěděl, že byl pozitivně testovaný na koronavirus. Má tedy dobré srovnání mezi covid-19 a klasickou chřipkou, kterou prodělal před třemi lety. Oboje tedy prožil na vlastní kůži.


Čtěte též: Kde jsou oběti Covid-19? Proč pohřbívají prázdné rakve?
“Mohu naprosto klidně říci, že chřipka mi dala mnohem více zabrat. U toho koronaviru se obecně průběh zdá spíše mírný a po prodělání nemoci koronavirem si lidi vytvoří účinné protilátky,“ říká profesor Pir, který jako první na světě provedl úspěšnou transplantaci srdce.


Čtěte též: Bill Gates do vězení kvůli podvodu s Covic-19?


Profesor Žaloudík: Česká televize se zbláznila, totálně zbláznila

Profesor Pirk se poté, co prodělal chřipku, nechává poslední tři roky očkovat. Ani to však nezabránilo jeho onemocnění koronavirem. Podle mnoha odborníků viry chřipky mutují každý rok, tak má očkování spíše symbolický, nebo minimální význam. Tento fakt je důležitý vzhledem k záměrem nechat očkovat pro covid-19 celosvětovou populaci.


Čtěte též: David Icke: Monstrózní podvod elit. Není žádný Covid-19. Humanita na kolenou


Zkreslené statistiky

“Dánové nedávno zveřejnili studii, že Covidem-19 může být nakaženo až o 80 procent více pacientů, než se udává. Na celkové úmrtnosti se tato obava ale nijak neprojevuje. Mnoho lidí ani neví, že touto infekcí vůbec onemocněl,” upozorňuje profesor Jan Pirk.


Pandemie bez obětí? Dělají si legraci?

Nejen Dánové nemají vyšší úmrtnost než v minulých letech. Totéž platí v podstatě o všech zemích s výjimkou Itálie (Lombardie). Tam ale za příčinu zvýšení úmrtnosti není mnoha odborníky považovaný nový virus, ale stárnoucí populace, nízká kvalita zdravotnictví – které kolabuje každý rok, znečištění ovzduší a nadměrné užívání antibiotik.


Čtěte též: Bill Gates chce očkovat celou planetu vakcínou, kterou vlastní


Celosvětově nedošlo k nárůstu počtu zemřelých, a tak se onemocnění covid-19 stále více jeví jako “hra s čísly”, spíše než jako skutečná hrozba.
Infarkt i bez koronaviru

“Lidé jsou díky koronaviru tak vyjukaní, že doma dostanou infarkt, ale bojí se nechat se odvézt do nemocnice, aby se tam nenakazili, a tím ze srdečního hlediska neuvěřitelně riskují,” říká Jan Pirk.

“Dělá mi starost, jak vše zvládneme odoperovat, až nastane takzvaná doba postkoronavirová. Nyní se sice operuje, ale to se týká především závažnějších případů. Ale co si budeme povídat, každý pacient, který musí k nám na IKEM na sál, je ohrožen na životě a jeho zákrok se donekonečna odkládat nedá.


„Divím se, že nikdo třeba nemluví o tuberkulóze, na kterou ročně umře milion lidí na celém světě, a tady se mluví o koronaviru, na který umřelo pár tisíc lidí. Statisíce lidí umírají ročně na spalničky, ani o tom se nemluví,“ upozorňuje profesor Pirk.


Čtěte též: Americký Mengele. Virolog Fauci stojí v pozadí všech záhadných pandemií posledních 40 let
„Nerozumím tomu, proč malé obchůdky jsou zavřeny, ale hobbymarkety, kde se shlukuje velké množství lidí a hrozí tak nákaza, nikoli,“ krčí rameny Jan Pirk.


Celý rozhovor profesora Jana Pirka pro Reflex zde


Zdroje: Reflex, Eurozprávy, Bleskclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh