David Icke: COVID-19? Teď jde o všechno! Jsou jen dvě cesty. VIDEO. Pavouci ve stínech za trůny. Vždyť se na to podívejte: Doktoři a sestry tančí v prázdných nemocnicích! Je to celé jako vtip! Plná by měla být vězení – těch, kdo to způsobili

“Nemocnice dostávají příplatky za diagnózy úmrtí, když tam například k infarktu uvedou covid-19. Zvláštní bonusy mají za Covid-19 na ventilátoru. Oni nutí nemocnice, aby vytvářeli falešný dojem epidemie!” řekl včera spisovatel David Icke v ostře sledovaném rozhovoru pro kultovní portál Infowars.com.David Icke: “Nechtějí, abychom věděli, že není žádný COViD-19. Pak se jim to celé zhroutí jako domeček z karet.” Rozhovor pro Infowars 20. dubna 2020.

Kdyby to smazali odkaz hned níže


David Icke VIDEO s titulky zde


David Icke je rozhodně persona non grata. Nejdřív youtube vymazal jeho rozhovor pro TV London Real, pak ho zakázala britská televize, protože “má nežádoucí vliv na diváky v nelehkém boji proti koronaviru.”


David Icke: Jsme na rozcestí. Jedna cesta vede ke státu nenávisti a absolutní kontroly. Druhá ke svobodě.

Dej tam ještě ventilátor a 26 tisíc dolarů je doma

Celá ta údajná pandemie zkrátka stojí a padá se statistikou. Proto jsou nemocnice finančně pobízeny, aby zahrnuly do příčiny úmrtí tako covid-19, nehledě na to, co bylo skutečnou příčinou smrti.


Čtěte též: Bill Gates do vězení? Nad panem Vakcínou se stahují mračna


“Když nemocnice vypíše diagnózu na zápal plic, dostane zaplaceno 4600 dolarů. Když vypíší diagnózu na stejného člověka jako zápal plic a covid-19 dostanou 13 tisíc dolarů,” popisuje David Icke šílenou situaci.

David Icke: Covid-19 jako monstrózní podvod elit


Kde jsou těla?

“A dokonce: když tam napíšou zápal plic a covid-19 na ventilátoru, dostanou 39 tisíc dolarů. Oni nutí nemocnice, aby vytvářeli falešný dojem epidemie!” řekl včera spisovatel David Icke v ostře sledovaném rozhovoru na Infowars.


Čtěte též: Americký Mengele. Muž, který stál za všemi epidemiemi posledních 40 let.


“Zdravotnická organizace CDC nutí lékaře diagostikovat všechno co se pohne jako Covid-19 a dává jim za to nehorázné peníze. 39 tisíc dolarů!” vysvětluje David Icke záhadu, proč je tu sice oficiální epidemie, ale žádná mrtvá těla.
Nemocnice jako válečná zóna? Fake news média pracují na iluzi epidemie

Ickeho slova potvrzuje rozhovor na TV Fox ZDE

Viz též tento článek v deníku Global search


Strach ti nepomůže

Spisovatel Icke na to říká: “A víte co? Já se jich nebojím! A víte proč? Protože jsem silnější než oni!” Ano, zní to jako silná slova, ale faktem zůstává, že má David Icke po celém světě desátky milionů obdivovatelů a následovníků. A nebojí se nikoho.

Nynější situaci vidí Icke tak, že jsou jen dvě cesty a je třeba se rychle rozhodnout. Jaké – to se dozvíte na videu, včetně toho, kdo jsou “pavouci ve stínech za trůny”, tedy lidé za Gatese a Sorosem.

Čtěte též: Muž, který teď vládne světu. Pavouk za trůnem světa financí


Čtěte též: Pavouk za trůnem jménem Bridgewater


Covid-19: Rockefellerovi lidé předpovědeli pandemii už v roce 2010


Celý rozhovor Davida Icka na Infowars zde. Je to hodina, ale velice výživná. Podívejte se na to a sdílejte:

Moderátor Alex Jones, veřejný nepřítel č. 1 amerického mainstreamu

Kdyby to vypnuli, tak rozhovor Icke Infowars též zde


Na chodbách prázdných nemocni tančí lékaři a sestry!

V rozhovoru se David Icke a moderátor Alex Jones (zakladatel kultovního portálu Infowars) dívají na záběry lékařů a sestřiček tančících v prázdných nemocnicích.


Prázdné chodby, prázdné pokoje… všude jen tančící lékaři a sestryModerátor Jones: “Co se to sakra děje?”

David Icke: “Co by se dělo, je to celé blaf! Tancující doktoři a sestry v prázdných nemocnicích! Vždyť tady měla být válečná zóna! To je šílené!”


Čtěte též: Pět českých lékařů varuje před falšováním statistik


“A do toho brání ochranka a policie vstupu do nemocnice posledním hrstkám lidí, kteří se tam nebojí kvůli údajné epidemii – oni nechtějí, aby ti lidé viděli, co se opravdu děje! Že jsou nemocnice prázdné a tančí v nich lékaři a sestry! Vždyť je to jako vtip!” říká Icke.


Není žádný Covid-19, tak falšují čísla

“Především: Kdyby skutečně existoval problém, nemuseli by falšovat statistiky. Není žádný covid-19 tak upravují čísla,” říká Icke.


Čtěte též: Rakve bez těl, prázdné nemocnice. Kde jsou oběti Covid-19?“Co ale hlavně nechtějí: Aby lidé viděli, že není žádný virus. Protože pak by ten jejich domeček z karet spadl.”

“A když to vím já, tak to vědí i oni. A proto vězení, když už ne nemocnice, by měli být plné těchto lidí, jestli je nějaká spravedlnost.”close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh