Pozor, je to bouda! Nouzový stav se rušit nebude. Roušky nám dovolí si sundat, až budeme na kolenou žebrat o jídlo. Česká republika jako Hamáčkovo rukojmí po vlajkou Evropské unie

Je až dojemné sledovat naivitu mainstreamových médií, se kterou skáčou na udičky, které jim házejí “generálové v bitvě s neviditelným nepřítelem”. Konec nouzového stavu? Tak to ani náhodou. Jediné, oč tu teď jde, je protahování absolutní moci státu nad jednotlivcem tak dlouho, jak to jen půjde.David Icke: Budou říkat, že už to skoro máme, ale ještě tak dva, tři týdny… Celé skvělé video ZDE

Postřeh spisovatele Davida Ickeho platí pro Českou republiku stejně jako pro Spojené státy, kterým je určen.

“Jde jim o to, aby získali čas. Budou říkat: Už to skoro máme, už jsme skoro vyhráli nad tím ošklivým zákeřným virem, vedli jste si velmi dobře! Ale víte co? Ještě tu karanténu trošičku protáhneme. Jen o malý kousíček. Tak nejvýš tři týdny. Co? To je skoro jako nic…” říká David Icke.


Čtěte též: Brutální zásah policie v Berlíně pro demonstrantů, kteří volali” Covid-19 je lež!


Premiér Babiš pro TV Prima 21. dubna 2020. Rozhodnutí padne ve čtvrtek.

Kdo jsou oni? Při jejich hledání je jistě třeba podívat se mnohem výš, než je Babiš, natož Hamáček. Výš, než je jejich samozvaná nadřízená Ursula von der Leyen

Čtěte též: Kdo je teď nejmocnější muž světa (nebo to tak aspoň vypadá)


Kdy se zhmotní neviditelný nepřítel

Mnohým obětem karantény už je jasné, že není žádný “smrtelný” virus, jak ho známe z amerických filmů – a je to zcela jistě jasné i politickým generálům, které ironie osudu zahnala do absurdní pozice “rytířů boje proti neviditelnému nepříteli, většího než mandelinka”.


Z dopisu vicepremiéra a ministra vnitra Hamáčka premiérovi Babišovi ze dne 20. dubna 2020. Zdroj: Twitter

Čtěte též: Podvod COVID-19? Pět českých lékařů varuje před falšováním statistik
Ve skutečnosti bojují především za svou politickou budoucnost. V okamžiku, kdy před dvěma měsíci Světová zdravotnická organizace (WHO) v čele s etiopským partyzánem vyhlásila pandemii, nebyl prostor na mudrování, jestli může být pandemie něco, co nemá žádné oběti.


Čtěte též: Americký Mengele. Tento muž stál za všemi epidemiemi posledních 40 let


Hamáček tenhle autobus řídí do Evropské unie

Karty jsou nyní rozdány tak, že “hodný” premiér Andrej Babiš už by to měl všechno opravdu nejraději z krku. Řidič v rudém svetru Jan Hamáček to má přesně naopak.
Jen díky tomu, že se může vicepremiér Hamáček pravidelně objevovat v akční poloze za pultíkem s rouškou v centru mediálního reflektoru, dosud nespadla ČSSD pod hranici volitelnosti. Udělá všechno proto, aby tam zůstal – ve jménu ochrany zdraví národa.


Čtěte též: Česká televize zbláznila, volá senátor a ředitel nemocnice


Babišovo prohlášení: “Není důvod nouzový stav prodlužovat.”
Hamáčkovo prohlášení: “Je nezbytné nouzový stav zachovat.”
Hamáčkův tým krizového štábu: “Ještě nevíme, ale to víte, zdraví máme jen jedno.”


Už to skoro máme, ale…

Globální úkoly jsou přitom jasné: Nastavit to tak, že to nebyly jednotlivé státy, kdo porazil neexistující virus, ale Evropská unie – tím, že to “moudře” nechala všechno na nich.

K vytvoření této iluze bude ještě třeba čas, jen o malý kousíček. Tak nejvýš tři týdny… A pak… No, zdraví máme jen jedno… takže… no, na Chorvatsko zapomeňte.


Čtěte též: Prázdné rakve, prázdné nemocnice… Kde jsou oběti pandemie Covid-19?Ještě nejsme na kolenou, až pak

Odměnou bude zadlužení v řádech bilionů (tedy větší závislost), vedlejším produktem zrušení papírových peněz a všelidová vakcinace. A čím hůř na tom jednotlivé státy budou, tím líp, takže… opravdu není kam spěchat – a hlavně to zdravíčko!


Čtěte též: Bill Gates do vězení? Petici už podepsalo skoro půl milionu lidí


Nakonec se probereme až na dně s hadrem přes obličej, kde půjde o holé přežití, tedy – o jídlo.

A pak, až bude prosit a žadonit, až budeme na kolenou s miskami v rukou: Až pak nám dovolí sundat si roušky.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh