To musíte vidět! Jak profesor Žaloudík vyškolil Českou televizi: “Vaše roušky šíří strach! Vy jste se zbláznili!” Koronavirus a falešné statistiky. Počítání mrtvých jako nástroj manipulace. ČT si plete ústavy

Profesor MUDr. Jan Žaloudík a jeho věta “Česká televize se zblázila” se stal hitem internetu. Tak si ho Česká televize pozvala, aby mu dala za vyučenou. Stal se pravý opak.Minutový sestřih v České televize (profesor Žaloudík)

Okamžitě roušky dolů”, volí profesor Žaloudík

“Roušky šíří strach, Česká televize šíří strach, statistiky covid jsou zcela zkreslené. Řešme naši patálii, a ne Itálii,” uvedl profesor Žaloudík v přímém přenosu, takže ho nemohli vystřihnout.

Česká televize je velkým propagátorem roušek, protože – jak se pochlubila – jí díky koronaviru vzrostla sledovanost.


Svět versus Česká televize

Moderátor Kubal hned v úvodu Událostí zkreslil výrok pana profesora ze senátu před několika dny: “Pane senátore, vy jste řekl, že svět se zbláznil”. Pak profesor ale řekl: “Česká televize se zbláznila.”


Čtěte též: Pět špičkových českých lékařů varuje před falšováním statistik covid-19


Ne svět – to Česká televize se zbláznila! Pusťte si toto velmi vtipné video (10 vteřin). Žaloudík vs. Kubal

Pane senátore, vy jste řekl, že…

“Rouška může být užitečná, ale v tomto případě je to nástroj strachu a demonstrace poslušnosti,” řekl profesor Žaloudík moderátorovi Kubalovi, který snad roušku nesundá ani při obědě.

Česká televize denně děsí občany iluzí pandemie tím, že všichni její moderátoři vystupují v souškách.


Čtěte též: Deset největších průšvihů České televize za posledního půl roku


Celý pořad Události ČT s profesorem Žaloudíkem ZDE


Prof. Žaloudík v Senátu. Česká televize se zbláznila:

Profesor Žaloudík zpochybňuje v Senátu pandemii Covid-19Přepis rozhovoru České televize v pořadu Události s komentáře

ze dne 21. 4. 2020

Moderátor Kubal: “Pane senátore, vy jste řekl, že svět se zbláznil, jak byste ho chtěl vyléčit?”

Senátor prof. MUDr. Jan Žaloudík: “Já bych hlavně léčil tady u nás doma. Je možné léčit slovem, protože slovo, jak víme, může léčit, ale také zraňovat, stejně jako rouška může být hrozně užitečná věc a nebo taky nástroj strachu a demonstrace poslušnosti. Tady stojím s panem kameramanem ve větru někde kus od Brna a oba se chráníme rouškou.”


Čtěte též: Bývalý premiér Andrej Babiš! Česká televize trénuje na odvolání premiéra (a pustila to živě)


Moderátor Kubal: “Jakým slovem byste ho léčil?”

Prof. Žaloudík: “Určitě bych hovořil hlavně o faktech a netočil pořád dokola jedny zprávy, které přičítají každý den mrtvé. To bychom uměli udělat v každém segmentu medicíny. Každý den přičítat mrtvé. Myslím, že by z toho nebyli občané nadšeni. Myslím, že je to těžce stresuje.”

“Je potřeba se podívat na realitu. Realitu máme 200 zemřelých a je třeba se podívat, kdo zemřel na covid, kdo s covidem, a kdo v důsledku pandemie covidu třeba taky jinak – strachem, nebo diskomfortem sociálním. Ta věc není tak, jak se prezentuje každodenně.”


Čtěte též: Pozor, je to bouda! Zrušení karantény nebude! Tahají nás za nos! Roušky dolů, až budeme na kolenou


Redaktor Kubal následně přečetl statistiku pana statistika Duška, která byla spíše jakousi hypotézou, z níž měly vyplynout, že kdybychom nenosili roušky, jak propaguje Česká televize, už je dávno po nás.

“To je bizardní,” kroutil hlavou profesor Žaloudík.
Česká televize si plete ústavy

Moderátor Kubal: Jak rozlišíte to, jestli tohle je výsledek toho, že ta nemoc není tak strašlivá jak podle vás říkají jiní lidé, nakolik je to výsledek poměrně drastických opatření, ke kterým sáhla vláda?

(Pozn. red.: Zamotanější otázku snad ani nejde vymyslet. Politicky předimenzovaný pan redaktor se chtěl asi zeptat, co bude dál.)

Prof. Žaloudík:Redaktorům a zpravodajcům bych také doporučil aby se zajímali o data Státního zdravotního ústavu, který každý dva týdny několik let publikuje výsledky…”


Čtěte též: Brutální zásah policie v Berlíně proti odpůrcům karantény


Moderátor Kubal (skáče mu do řeči): “Pane profesore, myslíte toho stejného zdravotního ústavu, jehož šéfa jste před chvílí zpochybnil?”

(Pozn. red.: Předimenzovaný pan redaktor zřejmě na chvíli opravdu věřil tomu, že “teď toho kacíře dostal”. Opak byl pravdou.)
Profesor Žaloudík školí nepřipraveného redaktora

Prof. Žaloudík: “Prosím vás, to si teď pleteme pojmy. Je Ústav zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) a profesor Dušek je statistik. Státní zdravotní ústav (SZÚ) je zodpovědný za všechny ty hygienické a epidemiologické věci ve státě.

Ředitelem SZÚ je pan doktor Březovský, o kterém moc v médiích nevíme. Moc v médiích nevíme také o hlavní hygieničce Rážové, což je velmi rozumná žena, o paní náměstkyni Šteflové, která má na ministerstvu na starosti komunikaci s veřejností…”

Prof. Žaloudík: “Točíme se v nějakém kruhu jako nějaká čínská opera, kde jsou všichni v jednotlivých rolích, nebo v italském dramatu, kde je harlekýn a balerína.”


Čtěte též: Prázdné rakve, prázdné nemocnice! Kde jsou mrtvá těla epidemie koronaviru?Zde bych vás, pane redaktore, rád poděsil chřipkou

Prof. Žaloudík: “Státní zdravotní ústav monitoruje chřipková onemocnění, tam bych vás poděsil že v současné době je 45 tisíc chřipkových onemocnění, bylo 180 tisíc ještě v lednu.”


Čtěte též: Bill Gates – Bez očkování proti covid-19 nikdo nesmí na ulici!


“Je dobře, že pan Dušek všechno monitoruje, ale ty extrapolace to je právě to, co lidi děsí. Co budí hrůzu. Když budeme bavit o tom, že se můžeme srazit s asteroidem, tak z toho hrůzou neusneme. Je třeba národ zklidnit a odrouškovat.”

“Roušky nechat jenom tam, kde je to nezbytně nutné, rouška je velice užitečný prostředek tam, kde je to potřeba, ale také nástroj strachu a doklad poslušnosti tam, kde to třeba není.”


Čtěte též: David Icke – Koronavirus je monstrózní podvod elit


Covid je mizivá nemoc proti rakovině

“Já jsem zcela a zásadně proti tomu, aby se prodlužoval nouzový stav, protože pro něj pominuly důvody v České republice. Vyvíjí se všechny infekce a to nejen tady ten covid, ale všechny další, které nás ohrožují.”

“Ty případy denně mě neumí vzrušit, i kdyby to byly dvě, tři, čtyři úmrtí dokladované řádně, že je to skutečně z důvodu covidu, tak je to pořád málo proti těch stovkách úmrtí, které jsou denně v České republice ze zcela jiných důvodů a proti těm osmdesáti denně, které jsou na nádorové choroby.”

“Nezapomeňme na zbytek světa a řešme naši patálii a nikoli Itálii,” zakončil své skvělé vystoupení profesor Žaloudík, který je senátorem za ČSSD.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh