To snad ne! Naštvaný Babiš ukazuje v TV fotku vrchní kontrolorky EU s plackou Milionu chvilek. VIDEO. “Tahle paní se chce rozvrátit Českou republiku”. Moderátorka v šoku. Exkluzivně ARFA.cz

Premiér Andrej Babiš ukázal v TV Prima fotografii vrchní kontrolorky Evropské unie Moniky Hohlmeierové s plackou Milionu chvilek. Kontrolorka vyšetřuje Babišův údajný střet zájmů. Na tuto kauzu upozornil jako první portál Argumenty & Fakta (ARFA.cz).


Premiér Babiš si nebral servítky. Pořad Partie TV Prima.

“Znáte tuhle pani?” říká premiér Babiš moderátorce Terezii Kašparovské v pořadu Nedělní partie a vytahuje fotografii ženy s v zeleném kostýmku s plackou na klopě.

“Toto je šéfka rozpočtového výboru Evropského parlamentu. Víte, co má tady? Odznak Milion chvilek. Tahle paní chce rozvrátit politickou situaci v České republice. Přijede koncem února a na pomoc si už vzala Piráty a antibabišovské novináře,” uvedl premiér Babiš.Moderátorka Kašparovská zalapala po dechu: “Pardon, promiňte, já se omluvám, ale já ten obrázek vidím od vás poprvé.”

“Ano, na té placce je Milion chvilek,” vysvětlil Babiš.Portál ARFA.cz informoval jako první, že paní Hohlmeierová vystupuje v Evropském parlamentu Milion chvilek, ačkoli je by měla být její funkce vrchní kontrolorky politicky nezávislá. Crowdfundingová skupina Milion chvilek pořádá proti premiérovi a prezidentovi demonstrace, které svolává na sociálních sítích.

Monika Hohlmeierová je dcerou bývalého bavorského premiéra Franze Josef Strausse, který usiloval o zrušení Benešových dekretů.

Komando EU jede do Prahy ZDEProti informaci ARFA.cz se ozvala řada dezinformačních webů, které se dokonce obrátily přímo na paní Hohlmeirovou. Ta písemně popřela, že agitku Milion chvilek zná. Deziformační weby (například Manipulatori.cz) osočily portál ARFA.cz, že si to vymyslel. Když jsem uvedli i fotku, zmlkly, ale pokračují v šíření dezinformací. Nyní snímek ukázal i premiér Babiš v televizi Prima.Portál ARFA.cz se obrátil na paní kontrolorku Hohlmeierovou, zda může pravost fotografie potvrdit. Zatím jsme neobdrželi zádnou odpověď. Až se tak stane, budeme své čtenáře informovat.

Dopis ARFA.cz paní Hohlmeierové ZDE


Kontrolní komando Evropské unie má dorazit do České republiky na konci února. Paní Hohlmeierovou budou doprovázet (pokud přijede, protože jí vyšetřuje policie) čeští pirátští europoslanci a zřejmě také němečtí Zelení, jichž jsou čeští Piráti klonem.Již sestavili seznam médií, s nimiž se budou bavit – s ostatními ne. Seznam byl sestaven na základě toho, kdo více vydával spekulaci o premiérově střetu zájmů za fakt. Kde jen málo, má smůlu. Patří mezi ně Česká televize, Bakalovo impérium a dalších pár.

Německo (EU) jde českému premiérovi po krku kvůli jeho odporu vlči zrušení Benešových dekretů (majetek německé a rakouské šlechty za desítky miliard korun), nesouhlas s imigrantskými kvótami a aktivitě v projektu V4.

Celý rozhovor s Andrejem Babišem na TV Prima ZDE

Sdílejte tento článek ZDE
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh