Z toho mrazí: Rockefellerova nadace již v roce 2010 uveřejnila studii, jak lze pandemii použít jako záminku k vytvoření globální autoritářské moci

Nadace Rockefeller Foundation zveřejnila v květnu 2010 zprávu, ve které velmi přesně predikuje právě probíhající paniku z pandemie a její následky. Rodina Rockefellerů je považována za nejmocnější klan na světě. Tvoří jádro Jednoho procenta, o kterém jsme psali ZDE.Zpráva futurologa Petera Schwarze měla název “Scénáře budoucnosti technologií a mezinárodního rozvoje”. Scénář s názvem „Lock Step“ (krok uzamčení) popisuje svět úplné vládní kontroly a autoritářského vedení. Celá zpráva ZDE

Studie předvídá budoucnost, kdy pandemie umožní národním vůdcům, aby upevnili a rozšířili svoji moc a zavedli přísná pravidla a omezení, která by zůstala i po zmizení pandemie.První polovina tohoto scénáře se již odehrála. Bude to pokračovat podle předpovědí? Informace o “Lock Step” začínají zhruba ve dvou třetinách dokumentu.


John D. Rockefeller, první americký miliardář, ropný magnát. zakladatel Rockefellerovy nadace a farmaceutického průmyslu. Snímek je z roku 1933

Mediální virus

Média hlavního proudu denně chrlí zprávy o lidech s diagnózou „pozitivní“ na onemocnění koronaviry, nyní nazývané COVID-19. S rostoucím počtem roste nervozita, projevující se panickým nakupováním masek, dezinfekcí, toaletního papíru, konzervovaného zboží.


Základ mediální manipulace: Vyjmout z celku detail a prodat ho jako celek.

Zmanipulovaná veřejnost má strach si připustit, že je to jedna velká fake news (falešná zpráva), protože dostupné statistiky o počtech zemřelých nepřesahují čísla několika posledních let – a jsou dokonce nižší! Podle statistik nejde o žádnou epidemii. Zdání epidemie vyvolává jen její mediální výklad.
Pálení peněz a zadržování lidí

Čína nařizuje pálení peněz, protože by mohly být kontaminovány. Francouzský Louvre – až znovu otevře, již ohlásil, že nebude přijímat hotovost, ale pouze platební karty. Světová zdravotnická organizace WHO varuje před rizikem nákazy papírovými penězi.

Jsou zaváděny zákony (například ve Velké Británii), které umožňují legální zadržování občanů, kteří by mohli mít virus. Rostoucí mediální propaganda se záběry prázdných regálů a plných nemocnic vyvolává paniku.


Úmrtnost jako u chřipky?

Podle generálního ředitele WHO Tedrosa Adhanoma je úmrtnost viru 3,4%, přičemž chřipka má méně než 1 %. To je dost velký posun, protože na začátku paniky nás strašili úmrtností až 15 %.

Problém je v tom, že nikdo nemůže přesně říci, jaká je skutečná míra úmrtnosti. Je to proto, že globálně nebyli testováni všichni a o přesnosti testů panují velké pochybnosti. S větším počtem testovaných by míra úmrtnosti klesala – a možná na úroveň obyčejné chřipky.
Lock step: Krok uzamčení

Nyní je otázkou, jak příslušné úřady využijí tuto krizi. Vraťme se tedy k aktuální zprávě, zveřejněné před deseti lety nadací Rockefeller Foundation.

Zpráva má nevýrazný název „Scénáře pro budoucnost technologie a mezinárodní rozvoj“. Představuje model budoucnosti s názvem: „LOCK STEP” (krok uzamčení) a popisuje svět přísnější vládní kontroly shora dolů a autoritářské vedení s rostoucím tlakem na občany.


Infografika ze zrávy Rockefellerovy nadace. V horní části vlevo je “Lock step” (autoritářský režim). Vpravo model “Smart together” (šikovní společně), který umožní rozvoj umělé inteligence a kontrolu sebe samých

Schwartzův model z roku 2010 dál uvádí:

„V roce 2012 vypukne pandemie, kterou svět nepoznal. Na rozdíl od viru H1N1 z roku 2009 byl tento nový kmen chřipky extrémně smrtící. Virus infikuje téměř 20 procent světové populace a zabije 8 milionů lidí za pouhých sedm měsíců…“

„Pandemie bude mít smrtící dopad na ekonomiku: mezinárodní mobilita lidí i zboží se zastaví, oslabí průmyslová odvětví, jako je cestovní ruch a rozbila globální dodavatelské řetězce. Dokonce i ty lokální, obvykle rušné obchody a kancelářské budovy, zůstanou měsíce prázdné, bez zaměstnanců i zákazníků.”

To zní strašlivě povědomě.


Roušky a masky už napořád?

Dále je to ještě zajímavější:

„Během pandemie političtí vůdci na celém světě posílí svou moc a zavedou neprodyšná pravidla a omezení – od povinného nošení obličejových masek a roušek – po kontrolu tělesné teploty u vstupů do veřejných prostor, jako jsou vlakové stanice a supermarkety.”

“Až pandemie zmizí, autoritativní kontrola a dohled nad občany a jejich činnostmi zůstane a dokonce zesílí. Záminkou bude ochrana před šířením další pandemie a mezinárodního terorismu, hrozba ekologické krize a rostoucí chudoba – vůdci na celém světě pevněji uchopí moc.“


Bůh s námi.


Odkazy

http://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf

https://en.wikipedia.org/wiki/Rockefeller_Foundation

https://needtoknow.news/2020/03/rockefeller-foundation-paper-published-in-2010-predicted-how-a-pandemic-can-be-used-as-an-excuse-to-establish-global-authoritarian-power

Globalsearch.com


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh