Vydírání koronavirem? Evropská unie zběsile tlačí šílený “Nový zelený úděl”, i když je evropská ekonomika v troskách kvůli pandemii. Kdo nepřijme náš zelený plán, ať si pomůže sám?

Evropa se potýká s pandemií koronaviru, lidé umírají po tisících, ekonomiky států se hroutí. Vedení Evropské unie naplno ukazuje svou neschopnost a nadbytečnost. Kdo čekal, se půjdou stydět někam do kouta, šeredně se spletl. Vedení EU navrhuje urychlené zavedení systému “Nový zelený úděl”- Ten by stačil ke kolapsu Evropy i bez pandemie.“Evropská komise 25. března předložila návrh nařízení EU k provedení Zeleného údělu (New Green Deal).”

Upřímě řečeno – když jsem tuto zprávu četl, myslel jsem si, že je to hoax, šířený žertovnými nebo dezinformačními weby. Není.


Vraťte nám naše peníze

Uršula von der Leyenová. “Prezidentka Evropy”.

“Nový zelený úděl” s chimérickou ambicí “uhlíkově neutrální Evropy do roku 2050” znamená další likvidaci zbytků suverenity členských států, astronomické náklady a zaostávání Evropské unie oproti zbytku světa.

V kombinaci s různými emisními daněmi je tento projekt Evropské unie (Německa) rafinovaný způsob, jak z členských států zpátky vytáhnout peníze, které do nich vložila formou “velkorysých” dotací.
Zákaz uhlí a ropy

Zelený úděl znamená odstavení uhelných elektráren a omezení ropných a plynových paliv v době, kdy se většina členských zemí dostala do těžkých hospodářských problémů.

„Vysocí představitelé EU, kteří zelený úděl bezohledně prosazují, musí zřejmě být nějak finančně motivovaní od firem, které se na něm chystají napakovat,“ míní europoslanec Ivan David (SPD), který jako jeden z mála europoslanců hlasuje proti.
Ultralevice v akci

“Náklady na uhlíkovou neutralitu budou astronomické. Už teď jsme je spočítali na 675 miliard korun,” uvedl premiér Andrej Babiš, který patří mezi největší kritiky dohody Zeleného údělu. Zelené plány EU postrádají jakoukoli koncepci, jde spíše o hysterickou ideologii.

Na eliminaci škod způsobených epidemií koronaviru vyčlenila EU 20 miliard korun.

Podobná zelená hysterie se děje i v USA, kde se to jmenuje “Green New Deal”. Tento utopický plán tlačí extrémistické ultralevicové křídlo Demokratické strany USA.
Za každou cenu

Nová Komise EU pod vedením Němky Ursuly von der Leyenové dala jasně najevo, že chce svůj “Zelený úděl” protlačit za každou cenu a považuje ho za svou absolutní prioritu.

Koronavirus zde může posloužit jako nástroj vydírání. Členské státy EU budou potřebovat miliardy na nápravu škod, napáchaných epidemií. O těchto půjčkách přitom rozhoduje Evropská unie.

Vyřčeno to nebylo, ale ve vzduchu to visí: Pokud nepřijmete náš “Nový zelený úděl”, pomozte si s hospodářskými škodami po koronaviru sami. Vaše EU.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh