Neuvěřitelné VIDEO! Joe Biden přiznává největší volební podvod v dějinách USA: “Máme nástroje pro nejrozsáhlejší podvod na voličích. Už jsme je použili za Obamy,” říká Biden, kterého kluzká média předčasně vyhlásila za nového prezidenta USA

Pochybnosti o duševní zdraví kandidáta na prezideta USA Joe Bidena (77) rostou stejně rychle jako důkazy o falšování voleb – největším volebním podvodu v dějinách USA. Joe Biden opakovaně blábolí, plete si svou vnučku s mrtvým synem a podobě… což je politruky kolem něj vykládáno ne jako stařecká demence, ale jako “upřímnost”.
Přesto: Tohle je video ze kterého mrazí. Biden na něj potvrzuje podezření, že volby by byl falšovány nejen nyní, ale dříve- už ve prospěch Obamy a následně pak i za Hillary Clitonové (tehdy i přesto vyhrál Trump).


Děsivé přiznání Bidena. “Podváděli jsme už dřív!”

Nebo též zde

Děsivé přiznání Bidena. “Podváděli jsme už dřív!”

Na videu Biden pro pořad Pod save America říká:
“Zadruhé, jsme v situaci, kdy jsme dali dohromady a vy jste… to předtím udělali pro vládu prezidenta Obamy. Dali jsme dohromady, myslím, organizaci pro nejrozsáhlejší a nejpodrobnější podvod na voličích voliči v historii americké politiky.”


Tato děsivá věta samozřejmě může znamenat, že se stal Biden obětí dočasné halucinace. Nicméně mnohem pravděpodobnější je, je ho postihl “záchvat upřímnosti”, kdy si neuvědomil důsledek toho, co říká. Od zvolení Obamy (2009) se v Demokratické straně USA odehrál převrat a moci se chopila feministická klika.


Trumpovi kradly hlasy počítačové programy Dominion a ScoreCard a překlápěly je na stranu Bidena. Mimo jiné. Tyto firmy jsou napojeny na podnikání Clintonových a Sorose.


Podobné záchvaty už měl v minulosti – například v přítomnosti nezletilých dívek, nebo kdy držel na letišti asi pět minut kolem pasu Hillary Clintonovou přes její protesty a vzpírání se. Každopádně je zřejmé, že Biden není duševně pořádku.


Znepokojivá videa s Bidenem: Je v pořádku?

loading…

Kdo probudil Joea?

Pro Demokratickou stranu byl Biden jako vyzyvatel Trumpa volbou nejlepší ze všech špatných. V primárkách Demokratické strany měl (jako minule) našlápnuto Bernie Sanders, rtuťovitý stařík se socialistickou vizí.

Za soupeře měl Biden v primárkách měl různé feninistky, homosexuály, ekologické aktivistky a podobně. Když už se zdálo že je Sanders převálcuje úplně všechny, přišel koronavirus – tedy pandemie, vytvořená americkými médii včetně historky s netopýrem.


Tak vyhlásili vítězem primárek Biden, kterého by Trump za normální situace slupl jako malinu. Biden je karikatura kandidáta na prezidenta. Bílé vlasy, zřetelná gesta a obsah, který do něj vloži. Biden v primárkám působil tak malátně, až dostal přezdívku “Sleepy Joe” (Ospalý Joe).

A pak přišla “pandemie” a po ní – “nadopovaný” Joe.Anatomie podvodu

Bylo tedy třeba vytvořit situaci, kdy budou eliminovány všechny Trumpovy silné zbraně a samozřejmě zcela zamčen fakt, že je Trump zřejmě nejlepším prezidentem USA všech dob. Současně bylo také nutno “nadopovat” Bidena.


Pandemie byla jedinou možností, jak zcela zastavit chod dějin. Konec. Restart. Nová normalita. Není žádná padnemie, je jen nový test. Vše nasvědčuje tomu to průběhu: Virus vytvořený v laboratoři zavlečen do čínského Wu-hanu. Mediální eskalace. Vytvoření falešných testu PCR (měří chřipku) a následný Lockdown.Pro Trumpa to znamenalo že nemůže komunikovat s voliči na shromážděních. Od médií byl přitom odříznut už dávno (poslední věrný – TV FOX, ho zradil v den voleb připočítání hlasů). Sociální sítě šly proti němu zcela nepokrytě. Trumpův oblíbený Twitter jeho příspěvky cezuroval, nebo rovnou mazal.


Kvůli pandemii byl Trump zcela odříznut od voličů.


loading…

Následné levičácké nepokoje Black Lives Matter (uměle vyvolané médii) posloužily jako demonstrace síly a pokus o přetažení všech barevných voličů od Trumpa k Bidenovi.

Je zřejmé, že se to nepodařilo. Volby ještě neskončily.


Zdroj: Celý video rozhovor s Bidenemlkani.


Zdroj:
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh