Zfalšované volby v USA: “Trump nechal tajně označit všechny korespondenční lístky vodoznakem,” říká ve výbušném rozhovoru bývalý agent CIA. Past na Demokraty. Jsme svědky největšího volebního podvodu v dějinách USA?

“Všechno, co se teď děje, Trump předpokládal. Jsme svědky operace Sting, která má sloužil k odhalení podvodných praktik Demokratické strany USA,” říká bývalá agent CIA Steve Pieczenik. Prezident Trump prý tajně nařídil před volbami označit korespondenční lístky kryptografickým vodoznakem.
Rozhovor portálu Infowars s agentem CIA Stevem Pieczenikem: “Lístky jsou označeny vodoznaky, Biden o tom neví.”

loading…

Vodoznaky prý umožní odhalit falešné lístky, kterými údajně zamořila volby Demokratická strana. Agent CIA Steve Pieczenik, byl též náměstkem ministra zahraničí Henryho Kissingera v Carterově vládě.


Sčítání volebních hlasů v několika státech přitom stále pokračuje. Joe Biden právě vyrobil další “zázrak”, když v Georgii přeskočil díky korespondenčním hlasům Donalda Trumpa, který do té doby jasně vedl. Podobný veletoč se stal na osledních chvíli v několika nedopočítaných státech a zřejmě ho zažije i Pensylvánie a bude-li třeba, tak i další státy.


Agent CIA Steve Pieczenik

Pokud se informace s vodoznaky potvrdí, jsme svědky největšího volebního podvodu s dějinách USA. O dalším postupu rozhodnou soudy.


Volební podvod stručně: Když počet hlasujících přesahuje počet registrovaných. Zdroj: RealClearPolitics.com

Důsledky budou dalekosáhlé a otevřou cestu k dalších jevům jako je vznik pandemie koronaviru (bez ní by korespondenční hlasování v takovém rozsahu nebylo možné) a umělé vyvolání a financování nepokojů Black Lives Matter.loading…

Trump o všem věděl dopředu

Trump na svém Twitteru už v červnu odhalil, že o chystaném volebním podvodu ví. Nezmiňoval se však o volebním podvodu demokratů, ale o jakémsi čínském spiknutí. To si jeho příznivci vykládají jako dokonalý maskovací manévr.


Tweet Trumpa z července 2020

Všechny americké volební lístky pro korespondenční volbu tak prý mají kryptografický vodoznak, o kterém Demokratická strana nevěděla. Pokud se to prokáže, bude mít tento podvod daekosáhlé důsledky pro Demokratickou a stranu a mnoho lidí půjde do vězení.


Současná povolební krize s počítáním hlasů má šílené a často až nepochopitelné momenty v podobě skokových nárůstů hlasů pro Bidena v korespondenčním hlasování, nebo počty , které někde i převyšují 100% voličů ve volebních okrscích.
Americké volby měly letos nevyšší účast za posledních více než 100 let, a to navzdory pandemii koronaviru. Korespondenčně bylo odevzdáno takřka 100 milionů hlasů, což je absolutní rekord. Trump proti rozsáhlému korespondenčnímu hlasování opakovaně protestoval, ale marně.


Systém vodoznaků si nechala americká státní pošta USPS patentovat v únoru 2020. Prezident Trump již v roce 2020 podepsal dekret, v němž uděluje pravomoc ministerstvu vnitřní bezpečnosti, aby ve všech 50 státech unie zahájilo práce na zabezpečení systému voleb, m.j. i voleb skrze korespondenční hlasy.Demokraté (Deep State) vběhli do pasti

Demokraté o této technologii vodoznaků buď nevěděli a nebo neočekávali, že by byla zavedena na volebních lístcích už letos. Je tu samozřejmě i možnost, že se uchýlili k podvodu i přesto, že o vodoznacích věděli, a drze se spoléhají na to, že jim to projde.


Pokud se podvod potvrdí, poskládá se obrovský kus mozaiky. Bez koronaviru by nikdy v USA neproběhlo masové hlasování poštou.


Demokraté (prodloužená pěst Deep State) po svých trapných primárkách věděli, že nemají šanci porazit Donalda Trumpa v regulérních volbách – a tak nachystali plán.

Jeho realizace začala na podzim roku 2019 v podzemních laboratořích Fort Detrick. Tady vznikl virus, který se pak objevil na trhu v Číně a s ním legenda o netopýrovi…


Zdroj: Infowars
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh