Mrazivé video: Sexuální otrokyně v TV show tváří v tvář teroristovi Islámského státu, který ji znásilňoval a mučil. Poznala ho v Německu na ulici.

Bývalá sexuální otrokyně poznala svého mučitele na ulici v Německu poté, co mu byl přiznán status uprchlíka. Teď dostala šanci postavit se násilníkovi tváří v tvář v pořadu iránské televize. Nakonec se zhroutila na podlahu.


Dívka se zhroutí v čase 0:54 vteřin

Kurdské dívce jménem Ashwaq Haji Hamid bylo 14 let, když jí odvlekli bojovníci Islámského státu po krutých bojích u kurdského města Sinjar, a prodali jako sexuální otrokyni. Jeden z velitelů Islámského státu, který ji koupil, ji zneužíval několikrát denně.


Když se pak dívce podařilo uprchnout do Německa, zažila obrovský šok. Na ulici ve Stuttgartu potkala svého trýznitele. Muž jí začal okamžitě vyhrožovat, že ví, kde bydlí a že ji zabije, pokud něco řekne. Dívka se obrátila na německou policii. Ta jí ale odmítla s tím, že muž je v Německu registrován jako uprchlík a oni nemohou nic dělat.


Dívka se proto raději rozhodla vrátit do Iráku, kde žila spolu se svým kurdským otcem. Nakonec se jí přece jen dostalo zadostiučinění.


Násilník byl vyhoštěn z Německa a po návratu do Iráku ho zadržela místními policie. Za pomocí svědků a výpovědi dívky usvědčen. V televizním pořadu byl konfrontován s onou nebohou dívkou jako odstrašující příklad.


Řekla mu: „Zničil jsi mi život. Vzal jsi mi všechno. Všechno, o čem jsem snila.“

“Teď víš, co je to mučení, jaké to je, jaká je to osamělost.”

“Byla jsem ve věku tvého syna, tvé dcery,” pokračovala, než omdlela a zhroutila se.

Jaký trest násilníka čeká, není známo.


Al Iraqiya je veřejnoprávní rozhlasová a televizní síť v Iráku, která byla zřízena po svržení Saddáma Husajna. Kanál začal pod jménem IMN.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh