Vánoční covid-komanda! Policie bude rozhánět „nelegální“ rodinná setkání. Británie v šoku. Drsný útok státu na rodinu. Může být kapr covid-pozitivní? Poslední Vánoce s “neočkovanými” dětmi

KOMENTÁŘ TOMÁŠ VYORAL: Policie v britském hrabství West Midlands bude mít pravomoc během Vánoc vstupovat do domácností a rozhánět rodinná setkání porušující (údajně koronavirová) restriktivní opatření. Brzy i u nás?
Policejní komisař hrabství West Midlands David Jamieson v rozhovoru pro deník The Telegraph uvedl, že se policisté budou během vánočních svátků soustředit na hlášení o porušování tamních vládních pravidel, která momentálně zahrnují třeba zákaz návštěv jiných domácností včetně přátel i rodiny.


Tomáš Vyoral, komentátor

„Pokud si budeme myslet, že se tam shromažďují velké skupiny lidí, které by tam neměly být, pak bude muset policie intervenovat,“ varoval komisař. „Pokud dojde opětovně k flagrantnímu porušení pravidel, pak je policie bude muset vymáhat.“


„Úkolem policie není lidem zamezit v užívání si Vánoc,“ zmínil dále. „Nicméně jsme tu proto, abychom vynucovali pravidla, která nařizuje vláda, a pokud tato opatření nařizuje vláda, pak je musí vysvětlit veřejnosti ona.“


loading…

Lidská práva a svobody jsou najednou passé. Ani doma nebudou někteří Britové v bezpečí. A kdo ví, jak na tom budeme brzy i my s našimi ex-bolšviky, farizeji, fízly a mussolinovskými epidemiology z povolání typu Hamáčka, Prymuly, Babiše, Flégra, Hořejšího, Kubka a dalších za podpory prezidenta vyzývajícího k drakonickým likvidacím.


Vítejte v totalitě, přátelé. My, co jsme nezažili protektorát ani socialismus, budeme mít možnost si zopakovat utrpení našich tatínků, dědů a pradědů a vyzkoušet si na vlastní kůži koronafašismus 2020+.

A kdo ví, zda nakonec nepůjde o nejhorší ze zmíněných autoritářských režimů.


loading…

Ve jménu roušky, respirátoru, dezinfekce, sociálního distancování, rádoby zodpovědnosti, likvidace ekonomiky, kultury i celé společnosti a covidu svatého, amen.


Zdroj: The Sun
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh