Děsivé: Zákaz operovat rakovinu! “Pandemie? Máme tu klid a stovky volných lůžek,” šokuje šéf největší české nemocnice Motol. “Přesto musíme odkládat onkologické operace na rozkaz centra,” říká ředitel Ludvík.

Šokující! V nemocnici Motol jsou z příkazu centrálního řídícího týmu kvůli údajné pandemii odkládány onkologické operace. Uvedl to ředitel této největší české nemocnice Miloslav Ludvík. Nemocnice má přitom obrovské rezervy, stovky volných lůžek, jako by žádná pandemie nikdy ani nebyla. Kvůli covid-hysterii, vyvolané médii, umírají lidí na rakovinu a jiné nemoci…
AUDIO 30 vteřin. Ředitel Motola Miloslav Ludvík.

“Operace se ruší ne proto, že bychom neměli kapacitu, ale kvůli nařízení centrálního řídícího týmu. Denně za běžného stavu operujeme až 130 lidí, ale teď spadne na 30 – 40 operací denně. Což se týká hlavně onkologických operací,” řekl ředitel nemocnice Motol pan Miloslav Ludvík v rozhovoru pro Rádio Z.


Podle informací Arfa.cz panuje podobná situace i v dalších nemocnicích: Dochází k odkladu operací pacientů s rakovinou kvůli pandemii, pro jejíž existenci nejsou žádné důkazy.


Každý den zemře v ČR na rakovinu podle dlouhodobých statistik 80 lidí. Počet úmrtí lidí “s koronavirem” je méně než 5 denně (tedy 40 x méně). Ročně je u nás diagnostikováno 85 tisíc nových případů onkologických onemocnění, na rakovinu umírá až 30 tisíc lidí.


Motol, největší nemocnice v České republice
loading…

Úmrtí v souvislosti s údajnou pandemií covid-19 jsou cca 3 tisíce lidí (od začátku v březnu), ve většině případů navíc zcela neprůkazných – pacienti už v době smrti už ani covid neměli, ale byli ve statistikách.


Centrální řídící tým: Odkládejte operace

Centrální řící tým covid-19 je poradním orgánem vlády. V jeho čele podle dostupných informací dosud stojí odvolaný ministr zdravotnictví a obchodník s vakcínami Roman Prymula. Vláda prodloužila platnost veškerých omezení minimálně do 20. listopadu – včetně odkládaných operací.


Média denně chrlí falešné zprávy, které mají utvrdit a vyděsit občany, že tu řádí apokalyptická pandemie, která je určitě něco jiného, než chřipka. Statistické údaje, prezentované médii, vycházejí z mylného předpokladu, že “pozitivně testovaný” s totéž co “nakažený”.

Média často lživě informují, že někdo “zemřel na koronavirus”. Ministerstvo zdravotnictví však dosud nepotvrdilo jediný případ. Do statistik se používá pouze termín “zemřel s covidem”, což je obecná kategorie, která říká například to, že “pacient umřel na rakovinu, ale někdy měl covid”.


loading…

Fámy, šířené médii

Ředitel nemocnice Motol pan Miloslav Ludvík v rozhovoru pro Radio Zet zcela rozmetal fámy šířené médii, že jsou všechny nemocnice přetíženy pacienty s covid.“Nechme mluvit fakta. V tuto chvíli máme 520 volných lůžek. Hospitalizováno je 187 lidí, z nich je 140 lehkých nebo bezpříznakových případů. Máme rezervu hodně přes 500 lůžek. Žádný nedostatek zdravotnického materiálu a pomůcek nehrozí. My jedeme v normálním režimu.“
Nemocnice Motol má nyní v izolaci 351 zaměstnanců včetně sester, účetních, personalistů atd. Lékařů a sester je v izolaci kolem 200. Zaměstnanců celkem má nemocnice 6 300, z toho je 4 500 zdravotníků. Nemocný je tedy cca každý desátý, což by znamenalo běžný stav, pokud by nebyla vyvolána médii hysterie kolem covid.


Na některých odděleních mají po vládních omezeních zákroků lékaři dokonce málo práce.Úmrtí “s covidem” jako úmrtí “s chřipkou”

„Já si neumím představit, proč by měly být nemocnice na hraně finančního krachu. Všichni žijeme ze záloh, ta situace může nastat v květnu při vyúčtování příštího roku, ale aby v letošním roce neměli peníze, i když pojišťovny nabízejí zvýšené zálohy, tak tomu nerozumím, diví se Ludvík.

„Většinou umírají lidé, kteří jsou v terminálním stadiu života na LDN a byl jim také zjištěn covid,“ potvrdil Ludvík s tím, že průměrný věk nakažených covidem v nemocnici je cca 70 let a umírají lidé v průměru 79+.


„Je klíčové, aby nám lůžka v nemocnicích nezabírali právě ti lehcí a bezpříznakoví pacienti. Aby do nemocnic přišli jenom lidé, kteří mají ten střední nebo těžký průběh. To znamená ti, kteří mají nějaký problém s kyslíkem nebo když nějaký virus opravdu útočí.”

Nemocnice Motol je připravena případně přijímat i pacienty z jiných nemocnic, které by se mohly zaplnit.


Panika, šířená médii, zaplňuje nemocnice. Ne pandemie, pro jejíž existenci nejsou žádné důkazy.


Zdroj: Radio Zet
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh