Vymyká se to! Policie nafackovala důchodci, že neměl roušku. VIDEO bylo staženo ze sociálních sítí a zkoumá ho vedení policie. Policista musí být za svou brutalitu postaven mimo službu – zde je případ, kdy se tak už stalo

Příslušník Policie ČR bez roušky začal fackovat nafackoval důchodci na zastávce úplně sám, protože neměl roušku. Nikoho neohrožoval, ale odmítl si roušku nasadit, shodil ji na zem. Policistům po zpackaném zásahu a demonstraci 18. října z příkazu ministra vnitra Hamáčka na Staroměstském náměstí rupají nervy.
Video včera obkroužilo sociální sítě a následně bylo staženo z facebooku a youtube. Nyní ho zkoumá policie


Videem s fackujícím policistou se podle informací Arfa už policie vážně zabývá a jako varianta je tu i postavení policisty mimo službu. Jde o zcela jasné překročení pravomocí veřejného činitele, fackuje občana dokonce dvakrát. Na začátku videa vidíme, že sám fackující policista roušku nemá.


Facky místo pokuty?

Bez ohledu na to, jestli šlo o bezdomovce nebo jenom o důchodce, který si jel nakoupit, není možné akceptovat takovéto chování policie. Současná virová hysterie tak vede k tomu, že policie považuje nenošení roušek za důvod k tomu, že je možné občany fackovat.


Na podzim jde o první také video svého druhu, na jaře tu v rámci “rouškové hysterie” jedno takové bylo. Připomeňme si ho.


VIDEO 30 vteřin. Strkanice u rybníka. Duben 2020, strážník dostává výpověď.

loading…

Dostal výpověď za strkanici s aktivistkou

Strážník Jiří Laštovka (50) dostal letos v dubnu výpověď ze zaměstnání kvůli strkanici s dívkou (19), která bez roušky s kamarády popíjela alkohol u rybníka v Praze.

Dívka měla incident nahraný na mobil, uveřejnila ho na sociálních sítích a doplnila svojí verzí příběhu – že jí dal strážník údajně facku. Video bylo hojně sdíleno (80 tisíc sledujících) a chytila se ho také televize a tisk.


Strkanice u rybníka: Dívka si roušku nasadila až po příjezdu policie a přidala pár gest.

Strážník Laštovka dostává vyznamenání poté, co zachránil život dívce, která málem umrzla z nešťastné lásky. Stalo se před třemi lety

Policie, kterou už tehdy řídil ministr Jan Hamáček (ČSSD) svého zaměstnance nepodržela, přestože strážník Laštůvka sloužil vzorně. Před třemi lety zachránil život dívce, která z nešťastné lásky málem umrzla v parku – a dostal za to vyznamenání.


Odvolání policisty bez důkazů vzbudilo mezi policisty a strážníky rozporuplné reakce. Říkalo se, že se v případu osobně angažoval ministr Hamáček – prý měl strach z potíží s médii kvůli údajné agresivitě policie.


loading…

Měl jsem se na to vys*at?

Co se přesně u rybníka stalo, není jasné. Víme, že čtyři mladé lidi, popíjející u rybníka, udal(a) kolemjdoucí.


Příčinou potyčky mohlo být i to, že jsou strážníci přemotivováni a tedy příliš horliví. Podle strážníka Laštovky mu dívka sprostě nadávala. “Co jsme měl dělat? Měl jsem se na to vys*at?” řekl strážník Laštůvka, když ho vyhazovali z práce.Dívka tvrdí, že nebyli fyzicky agresivní, ale nadávky nepopírá. Z videa je vidět, že si ťuká na čelo a ukazuje strážníkovi vztyčený prostředníček.
Ministr vnitra v křeči

Covidová hysterie zachvacuje i Hamáčkovy policisty a ten hraje o všechno. Svého koaličního partnera ANO a premiéra Babiše zrazuje Hamáček a ČSSD takřka denně. Zcela nepokrytě a jidášsky se nechává unést novým zlatým grálem opozice – že když se spojí (a popřou tak princip demokracie a soutěžení), Babiše porazí.


Policisté zapomínají na to, že mají pomáhat a chránit, podle videa to vypadá, že v nouzovém stavu mají za úkol řvát a fackovat.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

Kdo nebude mít na ulici roušku, bude zmlácen jako ve 30. letech v Německu, kdy Freikorps mlátili Židy, když je načapali na ulici bez hvězdy?


Kde jsou důkazy, že je nějaká pandemie – a že se nejdná o pouhou “chřipečku”, jak říká prezident Trump a tisíce lékařů z celého světa? Kde jsou důkazy, že nejsme jen součástí obludné mediální hry, iluze jako globální David Copperfield?

Tohle je III. světová válka.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh