Prymulo, tohle si přečti: 500 německých lékařů označilo pandemii Covid za GLOBÁLNÍ ZLOČIN a hnusný pokus o SVĚTOVOU DIKTATURU. Povstaly tisíce lékařů z celého světa. Českou petici podepsalo již přes 60 tisíc lidí!

Po celém světě se zvedla vlna lékařů, který protestují proti podvodu jménem pandemie covid-19. „Je to podvod. Podvod! Je nejvyšší čas pochopit, že jsme uprostřed globálního zločinu.“ Skupina více než 500 německých lékařů “Lékaři pro objasnění” (Ärzte für Aufklärung) učinila šokující prohlášení na v Berlíně celostátní tiskové konferenci.
Lékaři celého světa se bouří proti zlovůli lidí jako Roman Prymula, kteří se ohánějí “ochranou životů”. Nejen lékaři upozorňují na nebezpečí, že tu jde o především o o prodej nepotřebných a možná i nebezpečných vakcín za miliardy dolarů.


Totální selhání médií

Média hlavního proudu o globální vzpouře lékařů neinformují, nebo tak činí s despektem. Jejich náplní je propaganda údajné pandemie, která je ve skutečnosti pouhou sezónní chřipkou.

Jsme svědky totálního selhání médií v jejich základní funkci. Média podvádějí, lžou, dezinformují, děsí lidi – to vše v zájmu vytvoření stavu pro prodej vakcín za miliardy.


Šokující tisková konference v Berlíně

Stejná arogance médií postihla i aktivitu českých lékařů v čele s prof. Pirkem. Petici, v níž lékaři vyzývali vládu a média, aby přestali lhát veřejnosti, podepsalo již více než 60 tisíc lidí.V Německu tato velká skupina lékařských odborníků vydává noviny, v nichž informuje veřejnost o masivní dezinformací v médiích hlavního proudu. Skupina také spoluorganizuje masové protesty v Evropě, jako ty z 29. srpna 2020, jichž se zúčastnilo celkem 12 milionů lidí, z toho jeden milion v Berlíně.


loading…

Vzporu lékařů celého světa

Také ve Španělsku učinila skupina 600 lékařů s názvem „Lékaři pro pravdu“ podobné prohlášení na tiskové konferenci.


Demonstrace v Berlíně v srpnu proti tyranii vládních opatření, které nemají reálná základ.

„Covid-19 je falešná pandemie vytvořená pro politické účely. Jedná se o světovou diktaturu se sanitární výmluvou. Žádáme lékaře, média a politické orgány, aby zastavily tuto kriminální operaci šířením pravdy,“ píší španělští lékaři ve svém prohlášení.Německo a Španělsko jsou jen dva příklady. Podobné velké skupiny stovek lékařských odborníků existují v zemích po celém světě.


Dne 5. září 2020 napsali belgičtí lékaři a profesionální zdravotníci Otevřený dopis lékařů a profesionálních zdravotníků všem belgickým autoritám a všem belgickým médiím. List podepsalo 394 belgických lékařů a 1340 zdravotníků.Zde je překlad dopisu belgických lékařů, který se skvěle hodí na českou situaci (kráceno):

“My, belgičtí doktoři a profesionální zdravotníci, chceme vyjádřit naše vážné znepokojení z vývoje situace v posledních měsících v souvislosti s epidemií SARS-CoV-2 viru.


loading…

Chceme, aby byly politici nezávisle a kriticky informováni pokud jde o rozhodovací proces a zavádění povinných korona opatření. Žádáme otevřenou diskusi bez jakékoli formy cenzury, ve které budou zastoupeni všichni odborníci.


Okamžité ukončení testů

Po počáteční panice kolem COVID-19 nyní objektivní fakta ukazují zcela odlišný obraz – už není medicinální odůvodnění pro mimořádnou situaci.

Současný krizový management se stal totálně nepřiměřeným a způsobuje více škody než užitku.


Žádáme ukončení všech opatření a okamžité obnovení naší normální demokratické společnosti, zákonné struktury a občanských svobod.Zneužití testů PCR

Po počáteční nejistotě se průběh COVID-19 se již podobá průběhu sezónní chřipce. Jako každý rok, vidíme směs chřipkových virů sledujících křivku: nejprve rhinoviry, pak viry chřipky A a B, následované koronavirus. Nic, co by se lišilo od toho, co vidíme normálně.


Použití PCR nespecifických testů, které vykazují mnoho falešných pozitiv, ukazuje exponenciální nárůst. Tyto testy byly chvatně zavedeny v nouzovém postupu a nebyly nikdy seriózní pretestované. Jejich tvůrce výslovně upozornil, že tyto testy jsou určeny pro výzkum, ne pro diagnostiku.

PCR testy probíhají v cyklech amplifikaci genetického materiálu – část genomu je opakovaně amplifikována. Jakákoliv kontaminace může vést k falešné pozitivitě.
Pozitivní test neznamená infikaci

Test nezměří, kolik virů je ve vzorku. Skutečná virová infekce znamená masivní přítomnost virů, takzvanou virovou nálož. Když je někdo pozitivně testován, neznamená to že tato osoba je skutečně klinicky infikovaná, že je nemocná, nebo jde onemocnět .

Jelikož pozitivní PCR test neznamená automaticky aktivní onemocnění, neopravňuje sociální opatření, které jsou založeny výhradně na těchto testech.


Když srovnáváme vlny infekce v zemích s přísnými nařízeními a v zemích, kde uzamčení nezavedly (Švédsko, Island …), vidíme podobné křivky. To znamená že není žádné spojení mezi zavedením nařízeními a průběhem infekce.Rouška škodí

Roušky mají opodstatnění u rizikových skupin, nebo u lidí s postižením horních cest dýchacích, a v medicínském kontextu v domovech důchodců. Redukují riziko kapénkové infekce při kýchání nebo kašlání. U zdravých lidí jsou ale roušky proti šíření virových infekcí neúčinné.

Nošení roušky není bez vedlejších účinků. Rychle se objevují příznaky nedostatku kyslíku (bolesti hlavy, nevolnost, únava ztráta koncentrace), podobně jako při výškové nemoci.

Laboratorní předpis (Codex 6) odkazuje na obsah CO2 900 ppm, za specifických okolností maximálně 1200 ppm. Po minutě v roušce je tento toxický limit značně překročen, k hodnotám tři až čtyři krát vyšším než tyto maximální hodnoty.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

Nebezpečná vakcína

Přehled studií o očkování proti chřipce ukazuje, že za deset let jsme jen třikrát byli úspěšný při vývoji vakcíny, účinné na více než 50%. Vakcinace našich seniorů se ukazuje být neúčinná. Ve věku nad 75 let účinnost téměř neexistuje.

Netestovaná vakcína, která je zaváděna v nouzovém postupu a pro kterou mají výrobci již zákonnou imunitu proti případným poškozením, vyvolává vážné otázky. My nechceme používat našich pacientů jako morčata.


Devastující role médií

Během posledních měsíců stály noviny, rozhlas a televize téměř nekriticky za panelem odborníků a vlády. To vedlo k tomu, že komunikace v našich médiích byla spíše propaganda jako objektivní reportáž.

Podle našeho názoru je úkolem žurnalistů přinášet noviny objektivní a tak neutrální jak je to jen možné, s cílem hledat pravdu a kriticky kontrolovat vládu, dávajíc prostor i odborníkům s opačným názorem. Takový přístup je podepřen kodexem novinářské etiky.


Cenzura a pronásledování

Jsme překvapeni množstvím videí a článků mnoha vědeckých odborníků, které byly, a stále jsou, odstraněny ze sociálních médií. To není v souladu s demokratickým ústavním státem, protože to vede k tunelovému pohledu.

Tato politika má také paralyzující účinek a živí strach a obavy společnosti. V této souvislosti odmítáme záměr Evropské unie cenzurovat odpůrců.


Slova, která děsí

Způsob, jakým byl COVID-19 vykreslený politiky a médii, nepřinesl nic dobrého. Populárními se staly válečné výrazy a nechyběla ani válečná rétorika.

Časté byly zmínky o “válce” s “neviditelným nepřítelem”, který musí být “poražen”. V médiích se používaly fráze jako “hrdinové péče ve frontové linii” a “oběti korony”, které živili strach, jakoby jsme celosvětově bojovali s “vražedným virem”.


Falešná čísla

Neustálé bombardování populace čísly den co den, hodinu po hodině, bez interpretace těchto čísel, bez jejich srovnání s úmrtími na chřipku v jiných letech, bez jejich srovnání s úmrtími z jiných příčin, navodili v populaci skutečnou psychózu strachu. Toto není informování, toto je manipulace.

Odsuzujeme v tomto úlohu Světové zdravotnické organizace WHO, která volala po umlčeni odlišných názorů (včetně odlišných názorů expertů) bezpříkladnou cenzurou médií.


Žádáme okamžité ukončení teroru!

Žádáme otevřenou diskusi, ve které budou vyslechnuti všichni odborníci. Jako lékaři a profesionální zdravotníci, čelící viru který se ve smyslu jeho škodlivosti, mortality a přenositelnosti blíží k sezónní chřipce, můžeme jen odmítnout extrémně nepřiměřené opatření.

Proto žádáme okamžité ukončení všech opatření.


Zpochybňujeme legitimitu současných poradních odborníků, kteří se setkávají za zavřenými dveřmi.

Žádáme o hloubkové přezkoumání úlohy WHO a možný dopad konfliktu zájmů v této organizaci. Byla srdcem boje proti “infodémii”, systematické cenzury všech nesouhlasných názorů v médiích. Toto je nepřijatelné pro demokratický stát, fungující podle zákona.

Celý dopis v angličtině ZDE


Zdroj: 500 německých lékařů, Španělští lékaři


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh