Nehorázné: Jak lžou média hlavního proudu o vzpouře proti koronaviru. Milionová demonstrace v Berlíně zlomila všechny rekordy! Revoluce? Exkluzivně: Překlad proslovu Roberta Kennedyho jr. VIDEO. Jak to vidí Čech, žijící v Německu

Demonstrace proti koronavirovému podvodu v sobotu 29. 8. 2020 byla největší v dějinách Berlína za posledních několik desítek let. U Brandenburské brány se shromáždilo podle záběrů z dronů více než milion lidí z celé Evropy. Média lžou a předstírají, že se nic neděje.Projev Roberta F. Kennedyho při berlínské demonstraci: “Postavme se zlu!” Překlad: Otevři svou mysl

Robert Kennedy mezi demonstranty. Jeho rodina bojuje proti vakcinaci, propagované Billem Gatesem. Jeho strýc, prezident USA John Kennedy, měl v roce 1963 v Berlíně projev, kde pronesl slavnou větu “Já jsem Berlíňan” (Ich bin ein Berliner). Proto ten transparent za hlavou Roberta.

Česká i světová média nehorázně lhala, když tvrdila, že na demonstraci bylo jen 20 tisíc lidí. Zprávy hlavních o berlínské demonstraci lze považovat za esenci pokřivené žurnalistiky, záměrné manipulace z veřejností a agresivní výpad do společenského povědomí.

Obrovský dav v centru Berlína se nedal srovnat s ničím v Evropě, s žádnou demonstrací v poslední době. V celé Evropě a v tiskových světových agenturách vypukl poplach a naprostá panika.


Záběr z dronu berlínské demonstrace 29.8.2020Z. Chytra, Čech, žijící v Německu: Proti tomuhle musíme všichni společně

Strach globálních elit z dopadů demonstrace je strašlivý do takové míry, že se rozhodly lhát stovkám milionů lidí ve světě o průběhu berlínské demonstrace.

Účastníky popisovala jako nacisty, propuštěné vězně, fotbalové rowdies, popírače epidemie, konspirátory atd. Všechno je to lež.


“Můžeme se hádat o genderu, neomarxismu, migraci a dalších otázkách. Proti narušení ústavních svobod však musíme jít společně,” říká Zdeněk Chytra, Čech, žijící v Německu.


Odhalení podvodu s pandemií, která neexistuje, je největším strachem globálních elit. Celosvětová revoluce se stává skutečnou hrozbou.


Zdeněk Chytra, žijící v Německu, o berlínské demonstraci: “Proti porušování ústavních práv musíme jít všichni společně!”. Určitě si pusťte celé, je tu mnoho skvělých postřehů

Útok na Říšský sněm v rámci demonstrace. Účastnili se ho všechny ideologické proudy napříč spektrem: Od nacionalistů po Antifu

Kennedy: Strach, otroctví a digitální měna

Hlavním bodem demonstrace bylo vystoupení Roberta Kennedyho (synovce JFK), který varoval před nástupem totality pod záminkou opatření proti koronavirové pandemii, před Billem Gatesem, připomněl vládu strachu a hrozbu zotročení lidí digitální měnou.


Robert Kennedy mezi demonstranty.

Robert Kennedy jr. (na snímku vedle matky) je synem Roberta Kennedyho, zavražděného v roce 1968 během kandidatury na prezidenta USA. Robert Kennedy byl bratrem prezidenta JFK, také zavražděného.Robert Kennedy Jr. citoval Hermanna Göringa a jeho výrok na tribunálu v Norimberku, že nacisté získali absolutní kontrolu nad Němci prostřednictvím jediného nástroje, že v Němcích podněcovali strach, konkrétně strach o přežití Němců.

Ty samé procesy dnes používají globální elity a lidé jako Bill Gates a Tony Fauci (pozn. red.: americký Prymula) k tomu, aby lidé souhlasili dobrovolně s opatřeními, ke kterým by jinak nikdy souhlas nedali. Strach je tak společným nástrojem, který používali nacisté, i dnešní globalisté.
Historický mezník?

Robert F. Kennedy Jr. rovněž varoval před zrušením hotovosti. Lidé, kteří budou mít peníze jen ve formě digitální měny, tedy v elektronické podobě, budou velice dobře ovladatelní, protože režim může potom jakémukoliv nepohodlnému člověku zablokovat účet, bez něhož umře hlady.


Berlínská demonstrace je zřejmě přelomovým bodem v dějinách. Rodí se nová, silná skupina “Probuzených”.

Nyní bude záležet a osobní odvaze jednotlivců, kterým hrozí vyhazov z práce, ztráta svobod, dehonestace a další postihy.


Zdroj: Aeronet, Der Bild, Otevři svou mysl
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh