Kalousek a jeho opilecké halucinace: “Prezident má vychlastaný nohy!” Exkluzivně: Klasická nahrávka namol opilého Mirka nově s hudebním doprovodem. Plus: Co řekl opilý Mirek v parlamentu o chcípání.

Ústřední vojenská nemocnice zveřejnila zdravotní dokumentaci prezidenta Zemana. V lékařské zprávě se uvádí, že Zeman má cukrovku druhého typu a trpí neuropatií obou nohou. Prezident za dva roky zhubl 20 kilogramů a trpí nechutenstvím. Lékaři u něho objevili známky dehydratace. 

“Kamarádi ortopedové mi vysvětlili, co to je, s tím, že v žargonu se tomu říká vychlastaný nohy,” vyjádřil se předseda poslaneckého klubu a zakladatel TOP 09 Miroslav Kalousek k vážné nemoci prezidenta republiky Miloše Zemana.

Prezident Miloš Zeman trpí poruchou svalů na nohou

Prezident Miloš Zeman se léčí pro poruchu výživy a následném v úbytku funkce svalů na nohou. Nemoc už pokročila do takového stádia, že prezident musí chodit o holi a za doprovodu, nebo používat invalidní vozík.


Připravili jsme dvě videa, první připomíná slavný rozhovor Miroslava Kalouska (tehdy ministra financí) s reportérem z televize Nova (2013). Video jsme doprovodili žertovnou hudbou.

Druhé video je z vystoupení pana Kalouska v poslanecké sněmovně, kde o poslanci Faltýnkovi řekl (řečeno zkratkou) že “chcípne jako ovce” (2015).


Kalousek halucinuje v přímém přenosu

Video (4 minuty) ponecháváme bez komentáře. Doporučujeme si ho poslechnout celé, třeba i u sklenice vína. Zvukový záznam není sestříhán, je pouze doplněn hudbou.

Kalousek přirovnává kolegu ke chcípající ovci


Velmi husté video (1 minuta) pana Kalouska, parodujícího Babiše a přirovnávající poslance Faltýnka ke chcípající ovci.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh