Mediální podvod století? Aktuální statistiky potvrzují: Počet zemřelých je nižší než loni. Masová manipulace ve jménu nového světového řádu? Zde jsou data, ze kterých mrazí

Aktuální data z instititu EuroMOMO pro 12. týden (16.-22.3.) potvrzují, že letos v Evropě NENÍ zaznamenán vyšší počet úmrtí než jiných letech. Jsou dokonce zaznamenány nižší hodnoty – co je důsledek drastických opatření proti údajné epidemii. V dozorčí radě institutu jsou zástupci Světové zdravotnické organizace WHO.Statistiky tak nasvědčují, že jsme účastníky krutého globálního podvodu, na jehož začátku stál netopýr a který akceleruje mediální interpretací dat.

Navzdory zde uvedených faktům zdůrazňujeme, aby lidí dodržovali všechna nařízení a řídili se pokyny lékařů. Zdůrazňujeme též, že hluboce cítíme s pozůstalými po zemřelých, jejichž organismus byl oslaben koronavirem.Na nesrovnalosti mezi statistikami a mediálním obrazem upozorňuje například Dr. Wolfgang Wodarg, nebo spisovatel David Icke. Z České republiky na nesoulad v prezentaci “nového koronaviru” vůči jiným nemocem upozornila například primářka Václava Adámková ze Všobecné fakultní nemocnice.Méně úmrtí než kdy jindy

Mainstreamová média tvrzení Dr. Wodarga a Ickeho zpochybňují. My je dáváme k dispozici, ať si udělá čtenář názor sám. Dr. Wodarg je bývalý předseda parlamentního shromáždění Výboru pro zdraví Rady Evropy.


Aktuální rozhovor s profesorem Wodargem

Dr. Wodarg v rozhovoru upozorňuje, že pochybný testy, prováděné na koronavirus jsou pochybné. “Ten virus je tu v různých mutacích už 18 let. Plné nemocnice v Itálii a Španělsku vysvětlil Dr. Wodarg tím, že v těchto zemích je dlouhodobě vysoká spotřeba antibiotik a jejich účinnost je tak snížena. Obě země mají nejstarší populace v Evropě.

Data insitutu EuroMOMO jsou jediná, která jsou k dispozici. Jiné statistiky zabývající se celkovou úmrtností k dispozici nejsou. Veřejnost je masírována jen čísly údajných obětí koronaviru, který je mnoha vědci považován jen za jakousi podmnožinu chřipky.


Koronavirus je jen vedlejší příčina, stejně jako chřipka. 99% procent lidí umírá na jiné nemoci,” říká Dr. Wodarg

Arfa.cz si uvědomuje závažnost tohoto sdělení, ale dokud nebudou k dispozici jiná statistická data, je třeba vycházet z těch, která k dispozici jsou.


Méně onemocnění dýchacích cest

Institut EuroMOMO sbírá od roku 2009 data z 25 evropských zemí. Podle aktuálních výsledků jsou nižší úrovně úmrtnosti ve všech věkových kategoriích, včetně nejohroženější 65+. Výrazně nižší jsou v kategorii 0-4 let a 15-64 let.

Chřipková sezóna má letos nejméně případu od roku 2016.


Data Kochova Institutu. Akutní onemocnění dýchacích cest (tmavá křivka) je v Německu v menším počtu, než v minulých letech. Také tento ústav je pod patronátem Světové zdravotnické organizace (WHO). ZDE

Data institutu EuroMOMO potvrzují i statistiky německého prestižního Institutu Roberta Kocha, které se zabývají akutními onemocněními dýchacích cest v Německu. Také podle nich bylo letos zaznamenáno nejméně případů od roku 2016.


Křivka úmrtnost v Evrpoě podle EuroMOMO (pod kontrolou WHO). Zjednodušená verze

Proč Itálie?

Podle statistik EuroMOMO pro 12. týden (16.-22.3.) došlo k mírnému zvýšení počtu úmrtí v Itálii, Španělsku a Švýcarsku, což ovšem může být dáno věkem populace. Jiné země jsou na stejných, nebo nižších úrovních.

Podle Dr. Kocha docházelo v těchto zemích k nadměrnému používání antibiotik, což ovlivnilo jejich účinnost.Všechny letošní údaje o počtu zemřelých jsou výrazně nižší, než například v roce 2018 (leden). Stav potvrzují například data z 9. týdne 2020.


Důvod, proč se tak tak děje, velmi dobře vysvětluje britský spisovatel David Icke ZDE


Role médií

Média nelze podezírat z vědomého podvodu. Jejich motivem je sledovanost či čtenost, zkrátka zájem publika. Vytářejí však pocit strachu, na který musí reagovat politici, kteří zavádějí drastická ochranná opatření.
Výsledkem je ochromená ekonomika, lidé bez práce v karanténách a start nového světového řádu, o který usilují také enviromentalisté pod falešnou vlajkou globálního oteplování.


Odkazy

Robert Koch institut: https://www.rki.de/DE/Home/homepage_node.html

https://www.wodarg.com/

https://www.euromomo.eu/about_us/contact.htmlclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh