David Icke: Koronavirus je monstrózní podvod elit, kterým chtějí zničit ekonomický systém a nahradit ho novým. Všem, kteří pořád věří, že je to jen náhoda

“Představte si, že máte světovou ekonomiku, která je před krachem. Co uděláte? Radikální změnu. Jak jí dosáhnete? Kontrolovanou panikou, jejíž hybnou silou je strach. Už máte řešení, tak vytvoříte problém. Jsme součástí monstrózního podvodu, jehož cílem je totální změna systému,” říká David Icke, autor mnoha knih na téma globalistické moci.Rozhovor Davida Ickeho a modrátor Briana Rose.

CENZURA


Kdyby to smazali David Icke VIDEO s českými titulky zde


Skvělý rozhovor spisovatele Davida Ickeho na téma koronavirus s moderátorem Brianem Rosem z portálu London real již částečně zasáhl tu část české veřejnosti, která jen slepě nevěří tomu, co jí řeknou. Věnujme se mu tedy podrobněji.


Moderátor Brian Rose v úvodu zdůraznil, že věří v hrozbu koronaviru, důvěřuje moderní medicíně a připomněl obrovské finanční částky, které státy dostaly na obnovu své ekomiky – respektivě na vybudování nové.


“Byly časy, kdy jsme počasí říkali počasí. Dnes tomu říkáme klimatická změna, na kterou všichni zemřeme.”

“Koronavirus je silnější verze této iluze. Už to není horečka, kašel, rýma, nebo chřipka, ale koronavirus, na který všichni zemřeme,” říká David Icke.


loading…

Pyramida jednoho procenta

“Strach, to je měna, kterou se dnes platí. Proč neukáží čísla celkové úmrtnosti? Proč neřeknou, kolik lidí opravdu zemřelo na tu jejich epidemii? Je to proto, protože by se ukázalo, že nezemřelo víc lidí, než loni, nebo předloni.

“Nechtějí, aby se ukázalo, že nejde o vůbec žádnou epidemii, ale o pouhou iluzi.”


“Tento svět kontroluje kult, který diktuje směr. Tento kult je jádrem systému v USA, Číně atd. Malá skupina lidí ovládá svět. Představte si to jako pyramidu. Na vrcholu je skupina lidí, která má jméno. Říká se jí Jedno procento.”


“V dolní části pyramidy je zbytek lidstva, který je závislý na tom Jednom procentu. A mezitím – ve vrstvě mezi vrcholem a základnou – je krutý, nemilosrdný policejní stát. Jeho úkolem je vnutit vůli Jednoho procenta těm ostatním – a současně jim zabránit, aby se vzepřely.”

Tato pyramida není klasický fašismus, nebo klasický komunismus. Je to technokracie.”


David Icke: Koronavirus je podvod

Velké ryby sežerou malé

“Výsledek této iluze epidemie bude zničení malých podniků a posílení těch velkých. Totéž se děje ve finančním světě. Jsme svědky požírání hejna malých ryb několika velkými. Jsme svědky upevňování moci onoho Jednoho procenta.”

“Je jasné, že celý ten boj za změnu klimatu je hoax, čili fake – a když se podíváte na důsledky, které měl tento boj přinést, zjistíte, že jsou úplně stejné, jako důsledky této iluze epidemie, tohoto koronaviru.”


“Na konferenci v Davosu před několika měsíci bylo řečeno, že svět potřebuje do roku 2030 nový globální ekonomický systém, aby čelil té údajné hrozbě klimatické změny. Mimochodem – rok 2030 je datum, ke kterému všehcno směřuje.”


loading…

Iluze epidemie a hoax klimatické změny

“Iluze epidemie a hoax klimatické změny představují problém, na který má elita řešení. A tím je nový globální ekonomický systém. Vytvořili iluzi problému, aby mohly nabídnout jeho řešení. A tím je centrálně řízená světová ekonomika pomocí vyspělých technologií a umělé inteligence.”

“Součástí iluze epidemie je, že jde o naléhavý problém, který si žádá drastické kroky. Teď všechno zavřeme, teď bude karanténa. Je to proto, že se brzy ukáže, že šlo o pouhý trik, že nešlo o žádnou epidemii, protože prostě neumřelo víc lidí, než předtím v jiných letech.”


Řešení existuje, ale…

“Proč zkrátka nesoustředíme pozornost na staré lidi, na těch řekněme 20 procent populace, která je v ohrožení, protože její imunitní systém je oslaben?”

“Proč jim, ohroženým, nevěnujeme maximální péči? Proč je v případě nutnosti neoddělíme od ostatní populace, tedy od oněch 80 %, která nemá žádné, či zcela zanedbatelné potíže?”

“Protože kdybychom to udělali, světový ekonomický systém by nebyl zničen. Problém by byl vyřešen. Ale oni chtějí nynější systém zničit, aby ho mohli nahradit. Problém, reakce, řešení. To proto.”


Takže asi tak.

Ještě je tu šance.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh