“Oni nám lžou! Po vakcinaci přibývá nakažených!” hlásí země Evropy. Expert: Křivka chřipek, kterou vlády podvodně vydávají za covid, poroste do března. “Do té doby bude přibývat nemocných i kdybychom se stavěli na hlavu.”

Dramatický nárůst počtu občanů, u nichž byl naměřen covid-19, hlásí hned několik Evropských zemích včetně Německa. Právě Německo nyní stojí stojí v čele Evropské unie, jejíchž nevolené vedení nakoupilo americké vakcíny za miliardy – zřejmě v nejhorším obchodu století, který s sebou stahuje do pekla i Českou republiku.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Přihlaš se také k přímému odběru (dole pod článkem)! V době masivní cenzury sociálních sítí je nutno být v přímém kontaktu. Redakce Arfa děkuje!Vlády všech evropských států včetně České republiky tahají sví občany za nos. Je jedno, která strana je právě u moci, všude je to stejné. Nevolené vedení Evropské unie nás pod vlajkou falešné pandemie stáhlo do dluhové pasti, ze které už nemusí být návratu…

Je čím dál jasnější, že nákup vakcín je jen byznys a nic jiného. V tomto případě navíc totálně zpackaný, protože zadlužil celou Evropu včetně České republiky přinejmenším na několik generací dopředu.

Údajná pandemie navíc odezní sama nehledě na brutalitu vládních opatření. Zdůrazňujeme: “Údajná pandemie”. Nejsou žádné statistické důkazy, které by podporovaly tvrzení, že je tu nějaká epidemie, natož pandemie.

Jeden příklad za všechny: v roce 2020, kde u nás měla řádit pandemie apokalyptických rozměrů, u nás zemřelo zcela průměrně lidí za posledních 60 let.


loading…

“Nejde o žádnou pandemii. Ve skutečnosti je to zcela přirozený nárůst chřipek, který souvisí se sílící chřipkovou sezónou. Ta jako každý rok po dlouhá tisíciletí vrcholí na konci února. Pak odezní a v září se objeví znovu,” říká Dr. Hnízdil, významný český lékař. Stejného názoru jsou tisíce českých a světových lékařů, kteří nemají strach promluvit.

Izrael, který si často bere Česká republika za vzor, hlásí nárůst počtu obyvatel, u kterých byl naměřen výskyt údajné nemoci covid-19. Došlo k tomu navíc po očkování vakcínou americké firmy Pfizer, která měla naopak počty snížit.Formulace “hlásí nárůst počtu obyvatel, u kterých byl naměřen výskyt údajné nemoci covid-19″ je zásadní, protože ve skutečnosti nejde o nakažené, ale o pouze naměření testem.


Kupte si skvělou knihu Budiž tma (Konec světa v sedmi obrazech)

Zde platí: Je jedno, kolik je nakažených, ale kdo má test, který to měří.


Tuto “zázračnou vakcínu” a několik dalších s americkým a čínským kapitálem v pozadí, nakoupila Evropská komise v čele s gynekoložkou Uršulou von der Leyenovou za stovky miliard korun a tohoto svého obchodu zatáhla i statní státy Evropské unie – včetně České republiky.Izrael podrobil vakcinaci po masivní propagandě již přes 2 miliony lidí. Jde tedy o obrovský vzorek, který již může určit účinky nevyzkoušené vakcíny. Izrael také prování nejvíc masové testování.

Podle Izraele udávají firmy Pfizer a BioNTech, jimiž se v Izraeli stejně jako u nás očkuje, lživě. Jejích účinnost je ve skutečnosti účinnost výrazně nižší. O účinnosti proti mutacím víru, které se samozřejmě (jako každý rok) objevily mezi populací, se neví nic.


loading…

Všechna ta brutální opatření vlády v rámci údajného boje proti koronaviru, jsou jen divadlo. Chřipka odezní na jaře – a s ní i covid, který je za ní podvodně vydáván. Pak to ovšem začne nanovo.V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
3.8 6 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jarda čtenář
3 let před

Proboha! Sežeňte si nějakého korektora textu! Nejde jen o pravopisné a interpunkční chyby, to se dá se skřípění zubů i překousnout, ale jak rozumět textu: “… zatáhla i statní státy Evropské unie …”? Nebo o epidemii chřipek: “Ta jako každý rok po dlouhá tisíciletí vrcholí na konci února”. Nestačilo by jen desetiletí? atd. atp. Dál už jsem nečetl.

uhde
3 let před

to je ale blbosť

jarda
2 let před

jarda ctenář naucte se pravopis máte tam chyb vratte se do skoly ha ha

josef
2 let před

EU zprostředkovala byznys století. Zajímalo by mě, kdo z akcionářů farmaceutických firem inkasuje tyto zisky ???? Lze to vůbec vysledovat ???

4
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x