Už je tady! Soros to vybalil: “Věčná půjčka! Dáme Evropské unii na boj proti koronaviru bilion euro a ani to nemusí vracet.” Spojeni na věčné časy. Kdo odejde, zemře. Plán na zapojení migrantů. I na Gretu zbude!

Miliardář George Soros se drsně zapojil do řešení problému “Jak přežije Evropská unie, když už jí mají všichni plné zuby – a sama nemá peníze, aby je uplatila?” Absolutní poslušnost, to bude ta cena. Deep State ukazuje, kdo je tady pánem.George Soros a Ursula von der Leyenová, tzv. “prezidentka Evropy”

Evropská Unie potřebuje pro vyřešení koronavirové krize nejméně jeden bilion euro, prohlásila předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová.

S řešením rychle přispěchal miliardář George Soros. “Věčná půjčka“, tak se bude jmenovat závazek, který nikdy nebude EU schopna zaplatit – a proto ho nemuset muset zaplatit nikdy. Nebo…


Čtěte též
Dnes testování, zítra očkování! Evropská unie se spojuje s Billem Gatesem: “Vyrobíme miliardy dávek vakcíny proti COVID-19!” Ursula von der Leyenová: “Evropa jde do toho!” Karanténa ještě rok?Věčná půjčka na věčné časy

Podstatou “věčné půjčky” je její pomalé splácení po velmi malých částkách pod podmínkou absolutní poslušnosti. Soros již věnoval na ovládnutí Evropy pomocí svých neziskových organizací (Open Society Fond) miliardové sumy.


Sorosovy neziskovy jsou v některých zemích zakázány či omezeny (Maďarsko, Rusko, Polsko…) protože prý provádějí podvratnou činnost.

Kontroverzní miliardář je považován za konstruktéra tzv. barevných revolucí, kdy dochází ke svržení demokraticky zvolených vlád jako by z ulice (Slovensko, Ukrajina, částečně Česká republika atd.), čemuž předchází ideologická masáž a finanční tlak na média ve formě dotací.

Jistota desetinásobku

Sorosův návrh “věčného svazku” přišel na posledním videozasedání vedoucích představitelů Evropské unie dne 23. dubna 2020. Téma konference znělo šíleně: “O pokroku, který byl dosud dosažen v jednotlivých aspektech evropské reakce na šíření onemocnění COVID-19”.

Všechny státy Evropy, snad s výjimkou Německa, přitom označují roli EU v rámci koronavorové krize jako totální selhání.
Předsedkyně Komise Ursula von der Leyenová přitom plánuje vydat stejnou na boj se změnou klimatu (Green New Deal), hlásaný aktivistkou Gretou a přechod na alternativní zdroje energie, který zůstává její absolutní prioritou.Ne jeden bilion, ale vlastně, ehm, dva

Evropská unie tedy potřebuje na svém plány dva bilióny euro, tedy dva tisíce miliard euro. Jednu na nápravu škod po hysterii kolem podivné epidemie, druhou na splnění plánu, který je podle mnoha ekonomů přímou cestou do pekel.

Jen pro představu, kolik to vlastně je: Na rok 2020 měl EU v rozpočtu v kolonce závazky: 168,7 miliardy eur (před epidemií). Soros tedy nabízí více než 10x víc.Je to za míň, než za hubičku

“Myslím, že existuje jediný způsob, jak takovou částku sehnat: vydání Věčných dluhopisů s neomezenou dobou platnosti,” řekl na konferenci Soros a uvedl několik příkladů z historie: Financování válek proti Napoleonovi, zrušení otroctví, nebo hladomor v Irsku.


V praxi Sorosův návrh znamená, že půjčka nemusí být nikdy splacena, splatný je pouze roční úrok 0,5 procent, to je pět miliard eur ročně. To jsou necelá 3 % rozpočtu EU pro rok 2020. To není mnoho, že?


loading…

Čtěte též:
Nehorázné! Evropská unie odhlasovala, že Německo a Sovětský svaz začali válku společně! Přepisování historie z něhož se zvedá žaludek. Železná Uršula na stopě bílého králíka. Pro hlasovali také čeští eurohujeři. Zde jsou jmenovitě.

Buď to EU vezme, nebo se rozpadne

A Soros pokračuje, zatímco poučenějším posluchačům již běhá mráz po zádech:

“Druhá výhoda je spíše technická, ale téměř stejně důležitá. Trh nemusí být schopen absorbovat bilion eur najednou. Vydáním věčného dluhopisu by EU mohla tuto částku získat ve splátkách, aniž by pokaždé vydávala nový dluhopis.”

Tedy: My vám ten bilión nedáme (nepůjčíme) najednou, ale po částkách, jejichž velikost vám zatím neprozradíme. Splácet ale musíte.


Čtěte též:
Věděl, že přijde koronavirus? Největší fond na světě Bridgewater vsadil loni na podzim 1,5 miliardy dolarů, že do března dojde k prudkému propadu cen akcií burze. Teď sází 14 miliard proti Evropě

Vzhůru do vývrtky

“Třetí výhoda tkví v tom,” pokračuje Soros, “že věčný dluhopis by byl velice přitažlivým aktivem pro programy Evropské centrální banky (ECB) zaměřené na nákupy dluhopisů.”

Tedy: Dostáváme se do vývrtky obchodování s dluhy, kdy pravá nula neví, co dělá levá. Je naplánováno, že hotové peníze zaniknout, protože “je na nich koronavirus a kdo se jich dotkne, umře”.


Čtěte též:
“Hajzle!” “Novinářský prase!” “Ubožáku!” Skandální napadení zpravodaje agentury Sputnik agresivní novinářkou Deníku N Petrou Procházkovou. Údery mezi nádobím v zákulisí luxusního hotelu. Bude novinářka zbavena akreditace?

S penězi na místní radnice

Na konci svého projevu už to Soros vybalil celé:

“Evropská komise by finance distribuovala buď přímo, nebo prostřednictvím členských států nebo místních samospráv, které se přímo podílejí na boji proti pandemii COVID-19.”

Tedy: Peníze z “věčné půjčky” by minuly státní kasu a mířily by přímo do místních samospráv.

Ty jsou například v České mnohdy ovládány smečkou Sorosových neoliberálů (Pirátská strana), nebo si na ně brousí zuby jejich záloha (Česko sobě), cosi co vznikne z Milionu chvilek, nebo se použijí staré struktury (Lidovci, STAN…).


Čtěte též:
Průlom! Česká organizace Člověk v tísni teď konečně postavena v Rusku mimo zákon. Pod vedení pražského politruka vymývá mladým lidem hlavy, za americké miliony školí aktivisty, jak svrhávat vlády, říká Moskva. Platí Česká republika protiruskou propagandu? Ukázka z manuálu Fake News

S migranty proti koronaviru

A Soros nezapomíná ani na migranty:

“Migranti žijí v přeplněných a nehygienických útočištích, což ztěžuje boj proti viru. Nepřinesli virus s sebou, ale nakazí se kvůli hygieně v táborech v hostitelských zemích. Zlepšení jejich situace by ochránilo nejen životy migrantů, ale také obyvatelstva celé populace.”

“S bilionem eur na boj proti koronaviru by bylo možné tohoto cíle snadno dosáhnout. Totéž platí pro bilion, který by musel být vynaložen na boj proti změně klimatu. EU se nyní může buď spojit a splnit očekávání a naděje svých občanů. Nebo může pokračovat v rozpadu,” míní Soros.


Čtěte též:
Vymklo se to! Je koronavirus teror bílých? Migranta zabilo policejní auto, když ujížděl na mopedu kvůli kontrole koronaviru. Demolice policejní dodávky VIDEO. Vypukly nepokoje. Desítky zatčených v Bruselu.

V létě bude vymalováno

Nutno dodat, že Evropská unie přijala Sorosův návrh zdrženlivě, ale to nemusí nic znamenat, protože mnoho možností nemá.

Rozhodnutí se Evropská unie chystá udělat už v létě, protože například Itálie by mohla být už na podzim bankrot.

Již zazněly hlasy, že “Věčná pouta a závazky, za jejichž splacení nikdo neodpovídá, mají sjednocující účinek.”


Zdroj: Patria (Sorosův projev) , Spiegel

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh