Emeritní papež Benedikt XVI (Joseph Ratzinger): Nová kniha o temném zákulisí Vatikánu, o vlcích, kteří ho roztrhali, vydírání z USA a konci katolické církve

Nová kniha Život (Ein Leben) emeritního papeže Josepha Ratzingera odhaluje odsud nevídané podrobnosti o skutečných důvodech jeho nuceného odchodu – a nahrazení novým, “povolným papežem Františkem” v roce 2013. Jeho likvidace byla signálem k příchodu nové éry diktatury liberalismu.Kam odklidili bývalého papeže Josepha Ratzingera

Pro veřejnost byl nucený odchod papeže Benedikt XVI stejný šokem, jako jeho důvod: “musel skončit údajně z psychických důvodů”. Benedikt XVI se se tak prvním oficiálně šíleným papežem v historii.

Skutečným důvodem, jak odhaluje jeho nová kniha, však byla spiknutí, která vycházela ze Spojených států a z hemisfér Demokratické strany USA, od pověstí o možném vydírání k fyzické likvidaci.


Čtěte též: Konzumace mrtvých těl a genocida krav. Vize aktivistů proti údajnému globálnímu oteplování připomínají apokalypsu. Jsou nebezpeční a patří do vězení, míní slovutný profesor.
Po něm potopa

Budoucí události po jeho odvolání mu dávají za pravdu: Invaze genderové ideologie, neomarxismus, radikální liberalismus, migrace nevídaných rozměrů, demontáž tradičních hodnot za pasivní účastí papeže Františka.


Nedobrovolné odstranění nepohodlného Benedikt XVI bylo předzvěstí událostí příštích: Masové migrace, masivní destrukcí tradičních hodnot jako je sňatek osob stejného pohlaví, otázky potratů a hromadných, ničím nepodložených obvinění ze “sexuálního obtěžování”.
Vlci

Poslední bod zřejmě také byl, jak papež naznačuje ve své nové knize, nejbrutálnější zbraní “vlků” proti němu a proti celé církvi – a trvá dosud.

„Modlete se, abych před strachem neutekl před vlky,“ prosil papež Benedikt po svém těsném zvolení. O vlcích, kteří ho o několik let později skutečně vyštvali, píše toto:

„Skutečná hrozba pro církev spočívá v celosvětové diktatuře zdánlivě humanistických ideologií. Vlk je triumfem relativistické ideologie, která má tendenci vylučovat ty, kteří mají jinou koncepci, než je ta jeho” píše Joseph Ratzinger.


Čtěte též:
Greta má problém: Na Špicberkách se jí zjevil duch a řekl jí pravdu o počasí. Máme její tajný deník. V New Yorku prý straší Mr. Freeze a Barnevernet
Odpůrce migrace

Emeritní papež Benedinkt XVI. klade silný důraz na negativní dopady nekontrolovaného přistěhovalectví a zvůli obchodníkům s lidmi.

„Nesmíme zapomenout na problém nelegálního přistěhovalectví, které je nakonfigurováno jako obchodování s lidmi a vykořisťování lidí a představuje obrovské riziko pro ženy a děti.“


„Před sto lety by každý považoval za absurdní mluvit o manželství stejného pohlaví. Dnes jsou ti, kteří proti tomu jsou, vyloučeni ze společnosti. Nová společnost formuluje protikřesťanskou víru, proti níž nelze oponovat, aniž hrozil trest sociální exkomunikace“.

Čtěte též:
Vousatá kapitánka. Radikální aktivistku, která chce zaplavit Evropu miliony migrantů, podpořil stejný komik, který “sundal” rakouskou vládu. Kdy se slečna oholí?Kde je teď

Papežská mise Josepha Ratzingera – Benedikta XVI trvala osm let. Při svém odchodu slíbil, že stráví zbytek života v modlitbách (funkci složil v 85 letech). Neodstěhoval se zpátky do Německa. Žije a modlí se v klášteře Panny Marie (Mater Ecclesiae) ve Vatikánu.


Klášteř Panny Marie (Mater Ecclesiae) ve Vatikánz, kde údajně bydlí papež Bededikt XVI (Joseph Ratzinger).

Zdroj: Il Giornale
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh