Vousatá kapitánka. Radikální aktivistku, která chce zaplavit Evropu miliony migrantů, podpořil stejný komik, který “sundal” rakouskou vládu. Kdy se slečna oholí?

Zjevně to nemá v hlavě v pořádku. Najížděla lodí s imigranty do pobřežní stráže. Tvrdí, že za bídou v Africe stojí klimatické změny. Chce dovést do Evropy půl milionu migrantů – pro začátek. A navíc by se měla oholit. Pro začátek.

Německý týdeník Der Spiegel označil Carole Racketeovou (31) za “Kapitánku Evropu” s odkazem na “kapitána Ameriku” a věnoval jí titulní stranu. Jak odpudivé. Při zvětšení fotografie vidíme, že ani titulní strana fanatickou aktivistku nepřiměla, aby si oholila vousy na bradě.

Levicová extremistka na titulní straně německého časopisu Der Spiegel. Chce dodat do Evropy půl milionu migrantů – jen pro začátek.

Německé extrémistické aktivistce Carole Racketeové hrozí v Itálii 15 let vězení za to, že přivezla z Libye 53 migrantů a ohrozila přitom na životě členy italské pobřežní policie. Její akce může být označena za teroristický čin.

Nerezová žiletka, šetrná k vaší bradě i k životnímu prostředí.

Šlo o zjevnou provokací. Migranty nalodila v Libyi a zcela záměrně je vezla do Itálie, o které věděla, že je zde vyhlášen zákaz přijímání migrantů. Racketeová pak tvrdila, že jsou migranti nemocní, čímž je zneužila jako nástroj vydírání.

Prozatímně ji z Itálie pustili a zalezla do Alp, odkud nyní poskytuje rozhovory, v nichž pomlouvá kysličník uhličitý a italského ministra vnitra Mattea Salviniho. Ten si pochvaloval, že je rád, že je ta “rozmazlená německá komunistka konečně pryč”. Stanovisko kysličníku není známo, jen odkudsi zdálky se ozývá temné syčení.

Spáchala by atentát?

Média se pokoušejí udělat z bláznivé extremistky hvězdu – podobně jako z šestnáctileté švédské ekologické aktivistky Grety Thunbergové, která má diagnostikováno několik duševních chorob.

V horském sídle Vousaté kapitánky (platí jí to bohatý tatínek – obchodník se zbraněmi) se dveře netrhnou. Reportéři Der Spiegel ochotně splnili její podmínku, že musí každý z nich zaplatit 15 euro (300 korun) za to, že jejich během cesty do Alp zamoří životní prostředí kysličník uhličitým.

Čelové německé RAF (Frakce Rudé armády). Páchali pumové atentáty, zabíjeli vojáky a policisty. Unášeli a zabíjeli finančníky. Po zatčení páchali sebevraždy.
Gudrun Ensslinová je považována za zakladatelku RAF. Oběsila se v cele v roce 1977 (bylo jí 37 let.)

„Podobné typy jako Racketeová kdysi v 70. letech páchaly atentáty,“ prohlásil europoslanec Jan Zahradil (ODS). Mnohé nasvědčuje tomu, že je Racketeová ze stejného těsta jako například RAF (Frakce Rudé armády) která v letech 1968 – 1998 děsila Německo únosy a atentáty.

Německá Frakce Rudé armády vraždila vojáky, policisty, finančníky… Na začátku byl žhářský útok na dva obchodní domy v roce 1968. V ultralevicových kruzích jim následný proces přinesl popularitu. Postupně se však stali nejhledanějšími lidmi v Německu.

Atentát RAF na bankéře Alfreda Herrhausena v roce 1989
Loď Vousaté kapitánky

Otcem Caroly Racketeové je Ekkehart Rackete (74) z Dolního Saska, bývalý důstojník německého Bundeswehru, který dosud pracuje jako zbrojní dealer pro Mehler Engineered Defence, která spadá pod Mehler Vario System GmbH, jenž vyrábí zbraně a výzbroj pro německou armádu a policii, včetně složek NATO.

Otec Racketeové dodává zbraně a výstroj pro Bundeswehr a NATO
Imigranti na italském ostrově Lampedusa, kam se aktivistka se svou lodí snažila dostat

Komik, který sundal vládu

V časti politického spektra, které mnozí označují za neomarxismus, jiní z nějakého důvodu za liberalismus, jiní jako extrémní levice, vzbudil agresivní čin Vousaté kapitánky nadšení. A nejen u nich. Její (takřka) teroristický čin našel podporu i u mnohých francouzských a německých politiků. Podpořil ho i například německý prezident Frank-Walter Steinmeier.

Dva němečtí komici Jan Böhmermann a Klaas Heufer-Umlauf prostřednictvím portálu YouTube vyhlásili na Racketeovou sbírku, protože kromě basy jí hrozí také pokuta 1,3 milionu korun. Za jediný den vybrali 15 milionů korun.

Němečtí komici Böhmerman a Heufer-Umlauf a jejich výzva ke sbírce na šílenou aktivistku

Komik Böhmerman stojí také za akcí, která zásadním způsobem ovlivnila politickou situaci v Rakousku a způsobila pád vlády. Nastrčil na předsedu Svobodných, rakouského vicekancléře Stracheho, ukrajinskou prostitutku, která předstírala, že je dcerou ruského miliardáře. Prostitutka byla vybrána tak, aby se podobala Stracheho mladé manželce. Böhmermann nechal vše natočit na skrytou kameru během Stracheho dovolené na Ibize.

Snímek z videa Hans Christian Strache zcela vpravo

Prostitutce se sice nepodařilo přimět ženatého vicekancléře k sexu, ale přiměla ho k tomu, aby nahlas uvažoval o spolupráci, pokud její údajný otec koupí nejvlivnější rakouský deník Kronen Zeitung. Po zveřejnění videa Strache rezignoval. Stracheho svobodní jsou odpůrci imigrace.

Vousatá kapitánka Carole Racketeová teď z haciendy v Alpách pomlouvá italského ministra vnitra Salviniho, šíří o něm nenávist a tvrdí, že je to on, kdo šíří nenávist. Jak typické. Ten se aspoň může bránit, kysličník uhličitý ne.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh