Konzumace mrtvých těl a genocida krav. Vize aktivistů proti údajnému globálnímu oteplování připomínají apokalypsu. Jsou nebezpeční a patří do vězení, míní slovutný profesor. O co jim jde?

Boj proti údajnému globálnímu oteplování, jehož ikonou je dívka Greta, nabývá absurdních rozměrů. Jako by už nešlo jen o peníze, které se v tomto ideologickém byznysu točí v miliardách, ale o něco většího – o odlákání pozornosti o podstatnějšího problému.


Kanibalismus

Profesor behaviorálních studií a šéf Centra spotřebitelského marketingu na Stockholmské vysoké ekonomické škole Magnus Söderlund poskytl švédské televizi TV4 rozhovor ve speciálním pořadu o kanibalismu, který podle jeho názoru může zachránit klima na této planetě.

Konzumací mrtvol zemřelých lidí se prý podaří snížit emise skleníkových plynů na Zemi.

Je to vůbec poprvé, co se nějaký vědec s dobrou reputací zabývá tímto tématem.


Prdící krávy

Krávy jsou prý pro Zemi nebezpečnější než všechna auta na světě. Produkují metan (prdí), který má na změny klimatu mnohem větší vliv než oxid uhličitý ze spalovacích motorů.

„Rostoucí světová populace, urbanizace a také poptávka po západním typu stravy v mnoha částech světa znamená, že roste zájem o mléko a hovězí po celém světě. Pokud si to spojíme s emisemi metanu, pak tu máme vážný problém,“ míní vědec Richard Dewhurst ze Skotské zemědělské univerzity.


Hokejkový graf

Profesor Michael Mann, který je ikonou ideologů globálního oteplování, prohrál soud se svým odpůrcem, profesorem Timem Ballem z univerzity v Winnipegu. Ten o něm řekl, že je Mann podvodník a místo na univerzitu patří do vězení.

Profesor Mann, klimatolog na Penn State University, je tvůrcem slavného “hokejkového grafu”, který je zlatým teletem ideologů globálního oteplování. Graf má dokazovat, že globální teploty prudce stouply poté, co začalo lidstvo produkovat více CO2 (kysličník uhličitý).

Soud se zabýval otázkou, zda Mann může svá tvrzení, shrnutá v grafu, nějak doložit. To Mann odmítl. Soud prohrál a musí zaplatit protistraně veškeré soudní výlohy.


O co jim jde?

Pokud bychom aktivity kolem boje proti globálnímu oteplování chápali jen jako pouhé tlachání za účelem zisku, dostaneme zákonitě k otázce: Proč?

“Na tuto otázku je jediná odpověď. Jde o odlákání pozornosti od něčeho skutečně podstatného, zřejmě klíčového. Tím by mohla být právě probíhající demografická apokalypsa, tedy krize reprodukce bílé populace, která nemá v dějinách obdoby,” řekl portálu Argumenty & Fakta profesor z pražské univerzity, který si nepřál být jmenován v obavě o problémy v zaměstnání.


Z rozhovoru s profesorem dále vyjímáme:

“V tzv. Západním světě (míněno USA a Evropa) probíhá zásadní pokles bílé populace, která se ocitla pod hranicí prosté reprodukce. Bílé ženy rodí stále méně dětí, jejichž otci jsou bílí muži. Umírá víc bílých lidí, než se rodí.”

“Tradiční rodina jako základ úspěšné reprodukce se ocitla pod vlivem ideologické eroze v totálním rozkladu. Pokud se ji nepodaří obnovit, což už se s největší pravděpodobností nepodaří, dojde k vymření bílé rasy během několika generací.”

“Tato destruktivní ideologie bývá označována jako neomarxismus, nebo též radikální liberalismus. Jejím projevem je též tzv. genderismus, tedy boj za údajnou rovnost pohlaví. Tato ideologie je nebezpečnější, než jakákoli jiná v lidských dějinách.”

“Součástí plánu je označování všech, kdo na tento problém upozorní za rasisty a xenofoby. Statistiky poklesu bílé populace jsou veřenosti jen obtížně přístupné. Uváděny bývají grafy a statistiky populace jako celku, tedy včetně tzv. barvené populace a imigrace.”

Celý rozhovor s profesorem uveřejníme v blízké době.


Nepřehlédněte k tématu

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh