Jen pro otrlé! Dvě děsivá, dosud nepublikovaná VIDEA ze zatýkání George Floyda, končící jeho smrtí. Záběry z kamer na těle policistů. 20 minut čiré hrůzy. Bude použito jako důkaz u soudu

Kníkání, kňourání, kvílení… vždyť se ho ještě ani nedotkli! Exkluzivně! Na veřejnost unikla dvě videa, která měla být určena jen pro potřeby soudu. Je na nich zatčení Floyda ze záběrů z kamer umístěných na tělech zatýkajících policistů. Varování: Videa obsahují znepokojující záběry!Záběry z kamery na těle zatýkajícího policisty Thomase Laneho (9 minut)


Záběry z kamery na těle zatýkajícího policisty Alexe Kuenga (18 minut)


Obě videa se podařilo získat britskému deníku DailyMail.com. Jsou důležitým chybějícím střípkem v mozaice události, která může změnit chod světa na generace dopředu.


U soudu mohou obě videa posloužit jako důkaz, že policisté při zatýkání George Floyda nijak nepochybili.


Smrt dealera drog Floyda byla následně použita jako záminka k rozpoutání krvavých protestů za účelem svržení současného prezidenta USA Donalda Trumpa.


Floyd odmítá nastoupit do policejního auta. Dělá přehnané teatrální grimasyVIDEO: Podivná hysterie zatýkaného Floyda

George Floyd zemřel 25. května v Minneapolis při zatýkání, když se zuřivě bránil nastoupení do policejního auta (zatkli ho kvůli platbě falešným šekem).

Na videu vidíme, že policista Derek Chauvin po cca 10 minutách přemlouvání (aby Floyd laskavě nastoupil do auta) klekl Floydovi při běžném policejním chvatu na krk. Floyd se následně udusil z důvodů, které jsou dosud předmětem vyšetřování.


Floyd křičel už když mu nasazovali pouta. Ze záběru nevyplývá, že by se policisté chovali nějak nestandartně

Na záběrech vidíme, že se zatýkaný dealer drog Geroge Floyd chová velmi divně. Hned po zatčení v autě kňučí a kňourá i když se ho policisté takřka nedotknou. “Nestřílejte! Nestřílejte” volá Floyd hystericky při pohledu na zbraň v rukou policisty – kterou viděl ve své dlouhé kariéře zločince jistě nejméně stokrát.
Druzí dva černoši zcela v klidu

Floydovo hysterické chování v ostrém kontrastu s jednáním dalších dvou černochů zatčených v jeho autě na místě spolujezdce a vzadu. Oba se se chovají zcela lhostejně až přezíravě. Působí dojmem, že jsou pod silným vlivem drog. Jeden z nich vypadá jako transvestita.


Podivné grimasy mohou souviset s faktem že byl Floyd na drogách

Při pitvě byl v těle George Floyda nalezen pervitin, a to ve značném množství. Je předmětem šetření do jaké míry tato závažná skutečnost ovlivnila jeho smrt.

Na videu především vidíme, že policejní zákrok proti nebyl nijak brutální. Po zatčení dostal Floyd pouta a byl prohledán, což je běžný postup. Zuřivě se bránil vstupu do policejného auta s výkřiky, že “trpí klaustrofobií”.


Policisté kolem Floyda. který se bránil vstupu do policejního auta

Opravdu zemřel Floyd?

Smrt dealera drog Floyda, který si mimo jiné odseděl před let ve vězení kvůli násilnému ozbrojenému napadení ženy (chtěl drogy a peníze), dosud nebyla plně objasněna a je předmětem mnoha dohadů, které bývají označovány za “konspirační”.

Mimo jiné je tu zvláštní načasování: Floyd zemřel v době, kdy odpůrci prezidenta Trumpa (Demokratická strana USA, Deep State) potřebovali nový silný impuls, jelikož akce s údajnou pandemií koronaviru se vymkla kontrole a slábla. Novým impulsem měly být rasové nepokoje.


Polcisté, kteří se účastnili zákroku. Zcela vlevo Chauvin, který na Floyda zaklekl při běžném policejním chvatuMísto a načasování

Kdyby Floyd nezemřel v Minneapolis, akce by se zcela minula účinkem. “Potřebujete nejen vhodné načasování, ale také správné místo. V Minneapolis byla zaktivovaná silná černošská komuninita, která je plně pod kontrolou. Kdyby Floyd zemřel třeba v Alabamě nebo Texasu, nestalo by se nic,” říká expert.


Policista Chauvin při běžném chvatu. Dole Floyd

Datum smrti Floyda 25. května na “jako na přání”. Toho dne si USA připomíná tzv. Memorial Day, tedy ukončení nepřátelských akcí v americké občanské válce v roce 1865 (občanská válka ukončila otroctví v USA). Floydovo zatčení však s oslavami nijak nesouviselo – byl zatčen kvůli placení falešným šekem.


Kde je jeho tělo?

Je tu také spousta dalších otázek: Proč Floyda nedodvezla záchranka, ale policisté. Jak je možné, že se Floyd a policista Chauvin znali (pracovali spolu ve stejné ochrance podniku s pochybnou pověstí). Co to zvláštní jméno “Chauvin”, které je základem výrazu “šovinismu”. Jak je možné, že sousedé policisty nevěděli, že je policista. Proč na pohřbu neukázali Floydovo tělo.


loading…

Všechny tyto otázky (a mnoho dalších) směřují k tomu, že smrt George Floyda byla nahraná a načasovaná jako záminka k rozpoutání nepokojů.

Podle mnohých těchto teorií Floyd dosud žije, lékařská zpráva se týkala jiného těla, a vše bylo jen divadlo pro média – za účelem politického převratu, tedy jakési “barevné revoluce”.


Všichni čtyři policisté byli postaveny mimo službu a čeká je soud.


Zdroj: Daily Mail: Zatýkání Floyda

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh