Co se stane, až sundáme roušky a s oslabenou imunitou si začneme vyměňovat viry. Špičkoví odborníci varují před skrytým rizikem podivné pandemie COVID-19

Česká republika patří kvůli nápadu na povinné nošení roušek mezi nejohroženější zemím na světě. “Až všichni vyjdeme z karantény, sundáme roušky a s oslabenou imunitou a začneme si vyměňovat viry… Co se stane? Dojde k nárůstu nemocí,” varuje Dr. Dan Erickson z Accelerated Urgent Care v Kalifornii. Lékaři varují před riziky prvních dní po ukončení karantény.VIDEO: Lékaři o riziku sundání roušky (1 minuta). Upozornění: Držte se příkazů vlády a ministerstva zdravotnictví

“Zaručuji, až karanténa skončí, dojde velkému nárůstu nemocí,” doplňuje jeho kolegy Dr. Artin Massihi.


“Nošení roušky aktivuje náš vlastní virus. Onemocníme ze svého vlastního aktivovaného koronaviru a pokud půjde o SARS-COV-2 máme velký problém,” říká epidemioložka Dr. Judy Mikovitsová, která se podílela na vývoji vakcín proti HIV a Ebole.
Profesor Dr. Jan Žaloudík k problematicke roušek říká:

Profesor Žaloudík: Rychle sundat roušky, než bude pozdě

“První třetina hokejového zápasu tedy dopadla vítěznou remízou, ve druhé je hlavně potřeba lid odrouškovat a odstrašit a čeká nás třetí třetina ekonomických náprav, jakkoli už bude dlouhá. Bez vítězství ve druhé třetině se ta třetí vyhrát nedá.”

“Pátrám mimoděk, kdo dal do oběhu heslo „Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě“. Toho bych doporučoval zviditelnit a najmout pro popularizaci čehokoli. Také třeba pro odrouškování a odstrašení.“Svět po této „covidí“ patálii bude snad poučenější stran priorit, v to doufám. Pokud si ještě včas odrouškuje hlavu nebo pokud si ji zase ochotně nezarouškuje.”
Nejlepší lék je přirozená imunita

“Jsme i se svou imunitou stvořeni pro nezarouškovaný život se stovkami bakterií a virů, zvykneme si na covidího mrňouse,” říká Dr. Žaloudík.

“Pro cokoli nad tento rámec už by se neměl nikdo odvolávat na medicínu, epidemiology, imunology, vakcinology, infektology, intenzivisty a statistiky, kteří jistě všichni budou situaci monitorovat a zareagují zase bystře až přijde jiný covid.”


Rozhovor s profesorem Žaloudíkem pro Na prahu změn se Stanislavem Novotným


Americký Mengele

Americká tajná služba oznámila, že údajná epidemie se zřejmě děje v režii hlavního virologa USA Dr. Anthony Fauciho, hlavního virologa USA, který měl prsty v posledních epidemiích posledních 40 let a je spolupracovníkem farmaceutických firem a sponzorů jako Bill Gates.

Prezident Trump nařídil vyšetřit případ Dr, Fauciho, podivného poradce, mnohými označovaného za ďábla.

Dr. Erickson říká: “Lidská společnost si za tisíce let vytvořila “kolektivní imunitu stáda” proti virům. Viry zabíjejí lidi. Tečka. Chřipka zabíjí lidi. Covid zabíjí lidi. Ale všichni, celá populace, si rozvíjí imunitu stáda. Rozvíjíme schopnost jakýkoliv virus porazit.“


Zdroje: MZCR, Parlamentní listy,

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh