Je to tu! První krok k plošné vakcinaci: Čína vyhlásila povinné testování všech 11 milionů lidí ve městě Wu-han poté, co se objevilo 6 nových případů nákazy COVID-19. Bill Gates tleská

Čínské úřady otestují všech 11 milionů obyvatel včetně kojenců města Wu-han na COVID-19. Začne to už za týden a potrvá 10 dní, tedy milion testovaných denně.

Rozhodnutí padlo poté, co se ve městě objevilo pouhých 6 (!) nových případů nákazy. Ve Wu-hanu vypukla epidemie koronaviru letos v lednu, pak díky karanténám zmizela na 35 dní a město se vracelo k normálu…Zpráva o novém vypuknutí viru a plošném testování. Video má půl milionu shlédnutí

Plošné testování ve městě Wu-hanu je špatnou zprávou pro celý svět. Výsledek předurčí další osud sedmi miliard lidí na planetě Zemi.


Město Wu-han bylo v přísné karanténě 76 dní, oficiálně zemřelo 2 548 lidí s koronavirem, mnozí však za záhadných okolností, když stejně jako jinde na světě více než 98 % zemřelých mělo jednu nebo více jiných smrtelných nemocí.


V případě zjištění dostatečného počtu nakažených při chystaném plošném testování bude mít Čína (1,4 miliardy obyvatel) záminku k plošné vakcinaci, což je přesně to, oč usiluje propagátor vakcín Bill Gates. Vakcinace a následná absolutní kontrola obyvatel je ostatně společný zájem obou.


Čínská populace se za jediný rok zvětší o 10 milionů, což je jako jedna Česká republika. Pokud by chtěl Gates začít někde s vakcinací, tak právě tady.

Plošné testování je průlom

Plošné testování ve Wu-hanu je průlom v situaci, kdy si stále více lidí a lékařů začalo uvědomovat, že je COVID-19 epidemie bez obětí“, protože umírá stejně lidí jako jiné roky a že celé je to jen iluze vyvolaná médii a dezinterpretací statistik. A že jde ve skutečnosti o něco jiného.


V Číně se stal “boj proti nákaze” novou ideologií – respektive novou nedílnou součástí té staré. Čína je vyspělá a organizovaná. Stihnout testy 11 milionů lidí za 10 dní výzva. Současně to bude i model pro další země.


Sevřená pěst, pokrčená ruka. Čínský boj s nákazou se stal součástí ideologieNa zemi je příliš mnoho lidí, míní Gates

Miliardář Bill Gates je sponzorem vývoje všech hlavních vakcín na COVID-19 včetně těch, které budou případně použity v Číně. Gates je současně zastáncem názoru, že na planetě Zemi žije příliš mnoho lidí.


Město Wu-han se znovu začalo otevírat 8. dubna. Chvíli se zdálo, že se život vrací do původních kolejí, školy se znovu otevírají, podniky zaplňují lidmi a veřejná doprava obnovuje provoz…


Fakt, že Čína zavádí plošné testování po objevení pouhých šesti nakažených (stejné příznaky jako chřipka) je zarážející. I ve Wuhanu platí, že na chřipku (s chřipkou) zde zemřelo 3 x víc lidí než s koronavirem.


Druhá vlna: COVID-20

Pokud bude Čína výsledky testování interpretovat tak, že vakcinace není nutná, ocitne se pod trvalým tlakem, že je viníkem nové vlny celosvětové pandemie.Další, druhá vlna pandemie Covid-19 je plánována na podzim tohoto roku. Počítá s ní i hlavní český epidemiolog Roman Prymula: “Roušky sundáme venku v červnu, opět je nasadíme na podzim”.

Lze tedy považovat za takřka jisté, že současné uvolňování karantény v České republice je jen dočasné. V tomto režimu uvolňování a utahování zřejmě bude žít světová populace příští rok a půl, kdy má být hotova Gatesova vakcína.
Desetidenní válka

Všechny obvody ve městě Wu-han včera dostaly příkaz, aby předložily plán, jak provedou plošné testování obyvatel ve svých oblastech. Testování má probíhat 10 dnů, tedy něco přes milion lidí denně. To se ještě nepovedlo nikde na světě. První mají přijít na řadu rizikové skupiny, tedy především lidé starší 65 let.

Čínské úřady pro tuto akci používají název Desetidenní válka.

Pravdu má ten, kdo měří

Prvních šest nových případů bylo zaznamenáno ve Wu-hanu v neděli a pondělí. Všech šest nových nakažených žilo v jednom obytném komplexu. Starosta městské části byl zbaven funkce z důvodu zanedbání preventivních opatření.


Plošné testování všech obyvatel včetně dětí je špatnou zprávou pro celý svět. Vše se nyní odvíjí od způsobu provedení a vyhodnocení testů.


Čína a WHO hrají v jednom týmu?

Ve Wu-hanu proběhne nové testování pomocí detekce nukleových kyselin, tedy ne pomocí testů protilátek. Od toho se může odvíjet o výsledek. Objevily se však opakované stížnosti na vadné testovací pomůcky, z nichž některé byly údajně i infikovány virem. Možností je mnoho.


Čína každopádně dělá přesně to, co doporučuje Světová zdravotnická organizace WHO, kterou plně kontroluje Bill Gates jako její největší sponzor – a současně majitel vakcín – s vizí, že na světě žije příliš mnoho lidí.


Celé je to velkolepé dílo, jehož obludnost děsí. Jako bychom četli román, který už je napsaný, ale nevěděli o tom. Je jedno, co uděláme. Jakýkoli čin včetně nečinnosti jen posouvá děj k předem určenému cíli.


Odkazy: BBC, RT

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh