Prymulův kat? Na kultovní projev se mezi “pohřebáky” vloudil muž, který tvrdí: “Je to mediální virus!” “Rouška je nesmysl!” “Statistiky jsou falešné!” a “Prymula to dělá špatně a WHO krutě zklamala!” Kdo to je?

Morbidní vystoupení ministra Prymuly s mikrofonem České televize, na kterém národu oznámil, že tady všichni umřeme, vstoupí do dějin. Seance se skupinou osmi “pohřebáků” se odehrála krátce před půlnocí 13. 10. na potemnělých schodech ministerstva zdravotnictví.
V bizarním projevu ministr Prymula apeloval na národ (používaje výrazu “my”), že situace je hrozivá, jsme takřka před vyhlazením, ale že se do zvládnou dá – “společně”. Neuvěřitelná záležitost.


Neuvěřitelný, morbidní projev ministra Prymuly, překupníka s vancínami. Pochází z tohoto světa – a to u pravého oka je slza?

Ty své hrůzy říkal Prymula do jediného mikrofonu – s logem České televize, která má zásadní podíl na šíření dezinformací ohledně údajně pandemie. Vysílání přitom mělo být určeno také pro Primu a Novu – ale jejich mikrofony ČT vyštípala.


Pan ministr je bývalý překupník s vakcínami a také nyní jde podle všeho především o prodej vakcín za miliardy proti pandemii, která neexistuje.


loading…

Pohřebáci, okultisté, nebo Svědci Covidovi?

Kdo byli ti muži, kteří dělali vakcinologovi Prymulovi stafáž? Opravdu to byly skupina hřbitovních zřízenců z Olšan, jak se proslýchá? Nebo nějaký tým okultistů? Nebo členové Prymulovy sekty “Svědci Covidovi?”

Kdepak. “Společně s panem ministrem se vysílání zúčastnili ředitelé fakultních nemocnic z celé české republiky,” prozradili reportérovi portálu Arfa.cz na ministerstvu zdravotnictví.

Jejda! Takže ne pohřebáci, ale ředitelé!…


Agent, zrádce, nebo nový ministr?

Jeden muž na fotografii, byť maskovaný v roušce jako ostatní, jako by tam ani nepatřil, celou dobu přešlapoval, jako by se chystal odejít (stál na kraji). Jak jsme vypátrali, onen záhadný muž s bílými vlasy byl ředitel FN Motol Miloslav Ludvík, což pikantní.


Co se týče postoje k údajné pandemii je Ludvík na opačné straně barikády, než ministr Prymula, jemuž dělal stafáž. A není tam jen proto, že byl po rezignaci Vojtěcha žhavým kandidátem na post ministra zdravotnictví – který mu vyfoukl právě Prymula po tlačence od prezidenta Zemana.


V účinnost vládních opatření proti koronaviru podle čerstvě zveřejněného průzkumu CVVM věří pouhých 48 % lidí a důvěra klesá.


loading…

Pan Ludvík netvrdí, že je koronavirus podvod, ale je velmi blízko této tezi. Říká například, že to “mediální virus”, tedy že jsou čísla zkreslená a nafouknutá, jinými slovy – zfalšovaná. Pan Ludvík neříká, že Česká televize lže a šíří dezinformace a propagandu, ale skoro.


Je to podvod za obrovské peníze, nebo…

Pan Ludvík je velkým podporovatelem tzv. “Dopisu dvanácti”, což je aktivita špičkových českých lékařů důrazně namířená proti vádním opatřením. To je přesný opak toho, než co propaguju ministr Prymula.


Miloslav Ludvík, ředitel FN Motol

Miloslav Ludvík (57) je ředitel Fakultní nemocnice v Motole (od roku 2000), člen ČSSD. Ministr zdravotnictví ČR v Sobotkově vládě (2017),


„Utrácíme 34 milionů korub za 20 tisíc testů“, nechal se pan Ludvík slyšet nedávno, čím poukázal na vyhozené peníze za testy, které jsou neprůkazné, jejichž vypovídající hodnota se blíží nule a jejichž mediální interpretace je zcela lživá.
“Největší problém je, že imunizace společnosti je relativně nízká. K uvolňování opatření mělo dojít už na konci dubna,” řekl v rozhovoru pan Ludvík pro DVTV (v květnu).

Podle mnoha expertů mají restrikce a omezení, byť jsou sebedrsnější, na výsledek testů nulový vliv.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh