“Plukovník SMRT Prymula!” Daniel Hůlka se s tím nepáře: “Chce nám vzít naše děti a dát je očkovat! Chce totalitu!” “Až sundáme roušky, všichni umřeme!” Mrazivý projev slavného zpěváka na demonstraci proti covid-tyranii

“Plukovník smrt Prymula řekl: Vláda musí chránit své děti i proti jejich rodičům, co se týká očkování. Chce nám vzít děti? Je to nebezpečný člověk!” varoval zpěvák Daniel Hůlka na demonstraci na Palackého náměstí. Hůlka je držitelem medaile za zásluhy, kterou dostal od prezidenta Miloše Zemana.
Projev Daniela Hůlky zkrácená verze (1:42 minuty): “Chtějí nám vzít naše děti a nastolit totalitu!”

Celý projev Daniela Hůlky na Palackého náměstí 28. října 2020: “Prymula ne nebezpečný člověk!” Zdroj: TV Raptor

Daniel Hůlka vystoupil na anti-covid demonstraci Palackého náměstí před pětitisícovým davem 28. září v Den české státnosti. Mluvil spatra, velmi věcně a přesně. Jeho projev byl mnohokrát přerušen bouřlivým potleskem. Svůj projev zahájil šokujícími slovy: “Plukovník smrt Prymula.”


“Prymula je nenebezpečnější člověk v české politice. Vůbec mu nejde o naše zdraví, ale jen o vlastní kapsu. Člověk, který má tolik másla na hlavě. Víme všichni, že ho vyhodili k hradecké nemocnice kvůli tomu, že kšeftoval s léky.”


Daniel Hůlka dostal státní vyznamenání na Hradě z rukou prezidenta Miloše Zemana v roce 2016

Hůlka před aplaudující davem. “Demisi!” Demisi” volal dav nakonec.

Dan Hůlka (52) má dvouletou dceru Rozárku s manželkou Barborou

“Teď si před dvěma měsíceme otevřel formu na prodej ochranných látek, To je úplně neuvěřitelný! Jak může být tento člověk na postu ministra zdravotnictví v naší zemi? Ten člověk je hrozně nebezpečnej! Je to velmi mocichtivej člověk, vystupuje velmi autoritářsky.”


loading…

Prymula nám chce vzít děti kvůli očkování!

“Řeknu jenom dvě věci, který mě přesvědčili, že to je špatnej člověk. Jedno jeho vyjádření zní: Vláda musí chránit děti i proti jejich rodičům co se týká očkování. Co to sakra znamená? To znamená, že nám seberou děti, když se nebudeme chtít očkovat? Že nám je seberou? Nebo oc námi udělaj? Co to má bejt!”


A druhý jeho vyjádření je snad ještě horší. Tenhleten člověk, který nám dělá ministra zdravotnictví prohlásil, že naše demokratické zřízení není vhodné pro boj s koronavirovým onemocněním.”


loading…

“Daleko vhodnější podle jeho názoru je autoritářský, totalitní. Tenhle člověk tady chce zavést totalitu, kdy nám bude kontrolovat jak kakáme a čůráme.”


Naše děti trpí kvůli Prymulovi

“Naše děti tim strašně trpěj. Ve školách se jim dělá špatně v rouškách. Omdlívaj. Jsou strašně vyděšené. Děti jsou vystřešeni k smrti. Vystrašili je jako půlku národa. Je to hrozný.”A nakonec se Daniel Hůlka ukázal jako skvělý pozorovatel:

“Celé je to ještě horší. Tahle situace je celosvětová. O této situaci nerozhoduje ani pan prezident, ani pan Babiš. Pan Babiš je jen loutka nadnárodní firem.”“To opravdu není jen naše věc. Kdyby to byla jen naše věc, tak by pan Prymula a pan Babiš nemohli své funkce zastávat. Prymulové a Babišové jsou po celé světě.


Jsou všude kolem nás a dělají svým národům to samý, co dělá tady Prymula nám.


Daniel Hůlka (52) se proslavil v muzikálech Dracula a Hrabě Monte Christo. Jeho nejslavnější píseň je Pán démonů. Procestoval Nepál.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh