Krvavá demonstrace v Londýně tento víkend: “Dost bylo podvodu s covid-19!” Děsivé VIDEO protestů proti covid-tyranii v Madridu. Lidé, uvězněni ve svých čtvrtích, teď vyšli do ulic… Média ale dál šíří strach a paniku…

V Londýně se o víkendu demonstranti krvavě střetli s policí: desítky zraněných na obou stranách, policie zatkla 16 lidí. V Madridu vyšlo do ulic několik tisíc lidí. Šíří se panika pod drsným tlakem médií, která je bombardují zkreslenými zprávami “o strašlivých počtech nakažených”.
Demonstrace v Londýně tento víkend proti omezením kvůli koronaviru. Krvavé střety s policií, ranění a zatčení

V Madridu eskaluje násilí kvůli covid-tyranii

Ve Španělsku je takřka milion v rámci anticovid opatření už týden uvězněno ve svých čtvrtích. Nesmějí je opustit – kromě pracovních, školních nebo zdravotních důvodů. Parky v postižených čtvrtích jsou uzavřené a restaurace a další podniky musí být zavřeny ve 22 h v zemi, která má tradici pozdního stravování.


Španělské zdravotnictví je v zoufalém stavu (dlouhodobě) a země je jedna z mála v Evropě, která skutečně zaznamenala mírný nárůst počtu úmrtí ve srovnání s předchozími roky. V drtivé většině však šlo o případy, které nijak nesouvisely v koronavirem – staří lidé zemřeli na jiné vážné nemoci.


Víkendové protesty v Londýně

loading…

Média šíří děs a paniku. COVID-19 si podle nich již vyžádal více než 31 tisíc životů a je 700 tisíc nakažených, což je nejvyšší míra infekce v Evropské unii.

Ve skutečnosti z oněch 31 tisíc nezemřel přímo na koronavirus nikdo a v 96 % případů byly příčinou jiné smrtelné nemoci. Zbylá 4 % procente jsou “příčinu smrti nejde s jistotou určit”.

Španělská veřejnost je tak rozdělena na ty, které věří médiím a pak na ty, kteří jim nevěří. Část se domnívá, že vláda nejedná s občany spravedlivě, když prý chrání jen ty bohaté.


Protesty ve Španělsku

loading…

Mnoho demonstrantů v demonstrantů bouřilo, že vláda nedokázala zlepšit veřejné zdravotnictví ani neudělala nic pro snížení přeplněnosti dopravního systému, kde se podle nich virus mohl snadno šířit.

„To není karanténa, je to segregace!“ skandoval dav, když zablokoval silnici před madridskou radnicí. Ta se chystá postupně uvalit karanténu na celé město.Mnohatisícová demonstrace proběhla o víkendu v Praze. Lidé bouřlivě protestovali proti covid-tyranii včetně nošení roušek. Zatím není jediný důkaz o existenci pandemie – je tu pouze mediální verze.


Hlavní média o skutečném stavu onemocnění covid-19 ani o protestech neinformují vůbec, nebo jen útržkovitě. Protesty již probíhají v desítkách měst Evropy. Tlak ve občany sílí, roste strach, místy přerůstající v paniku.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh