Konec tyranie rudých svetrů! “Omlouvám se, ale běžte do prdele!” Bílá, Ledecký, Basiková. Slavné osobnosti se staví do čela odporu proti největšímu podvodu se zdravím všech dob.

Po zpěvákovi Jankovi Ledeckém a zpěvačce Lucii Bílé se proti tuposti politiků a médií v kauze koronavirus teď postavila i zpěvačka Bára Basiková. “Běžte už s tím koronavirem do prdele,” vzkazuje politikům. Podobně jako u dvou dalších hvězd má její stanovisko na sociálních sítích masivní ohlas.Bára Basiková vzkazuje Prymulovi a spol:”Běžte do prdele”

Janek Ledecký: Dělají z nás blbce

Lucie Bílá: Je to jen chřipka

“At’ už držej hubu a neotravujou nás všema katastrofickýma kecama, at’už nás přestanou děsit, ničit, připravovat o zdravej rozum a o práci! Do prdele do prdele do prdele!!! Tohle má bejt jako co??? Máme se všichni zhroutit???” píše Bára na Facebook.


Jan Ledecký je podobného názoru: „Je nejvyšší čas dupnout na brzdu. Dupnout na brzdu té hysterické marketingové kampaně farmaceutických firem, které nás tady bombardují vizemi zhroucení našeho zdravotnictví.”


loading…

Graf, který vysvětluje vše: Je jedno, kolik testujete. Důležitý je jen počet zemřelých. Na tomto triku nás oblbují

K tomu jako koření přidávají ze světa, obrázky přeplněných márnic, kopání hromadných hrobů, a to vše jenom proto, aby nás vyděsily. Protože dobře vědí, že tohle je největší kšeft v dějinách farmacie,“ sdělil tento týden zpěvák Janek Ledecký na facebooku.


Tzv. “Krizový štáb” alias “TrucBabiš”. Stále chybí důkazy, že je covid-19 pandemie, nebo aspoň horší chřipka.

“Koronavirus je jen blbá chřipka, která se dá přežít. Určitě bych z toho žádnou hrůzu ndělala,” uvedla zpěvačka Lucie Bílá na videu tento týden.


Je to jen blbá chřipka!

Bára Basikobvá to vzala od podlahy: “Na všech odborných a povolaných místech se dozvídáme totéž. Že koronavirus není nebezpečný víc než silná chřipka, infekce nebo jiná viróza. Zdravý člověk ve středním věku nemá při nakažení vážnější problém. Nemoc proběhne a zase zmizí.”

“Denně umírá na leukémii, rakovinu, plicní choroby a stovky dalších nemocí, mnohem mnohem více lidí!!! Ale nikdo nás tím nestraší!


loading…

Chtějí, abychom se báli!

Nikdo z infekčních oddělení našich nemocnic neběhá do televize a nenahlašuje varovná čísla právě zemřelých obětí. Nikdo nás neinformuje, kolik pacientů denně zemře na onkologii, kardiologii nebo oddělení respiračních chorob. Proč by to dělal? Abychom se báli???”


“Nemoce a smrt jsou součásti našeho života, do prdele! Byly, jsou a budou, a my to nezměníme. A že v Čechách zemřelo dvě stě lidí na koronavir, když nás je tady deset milionů? To je nějaká hrozba, nějaká katastrofa? Můj kamarád měl kovid minulý týden, dva dny teplota a kašel, a to bylo všechno. Takže o co tady jde?” burcuje Bára.


“Proč jsme se ke kovidové situaci nepostavili jako Švédsko, které už to má za sebou a dávno je dál?” ptá se Bára.


Přidají se ostatní slavné osobnosti? Pište sem: af24@seznam.cz

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh