Rouška jako důvod nákazy? Nakažení se ptají: “Jsme covid-19 pozitivní protože jsme nosili roušku?” Expert odpovídá: “Ano, to je podstata druhé vlny a důvody jsou tyto…” Podnět k zamyšlení

Nošení roušky může způsobit, že se původně zdravý člověk při testech ukáže jako covid – pozitivní. K tomuto závěru se přiklání stále více českých i zahraničních lékařů. Důvod: narušení imunity. Dosud se mělo obecně za to, že rouška sice nepomáhá, ale alespoň zásadně neškodí.
Profesor Buttar o rouškách. Video též ZDE


Upozornění: Tento článek slouží výhradně ke studijním účelům a není návodem ani výzvou k žádnému jednání, které by bylo v rozporu s vládními nařízeními.


Stále více pochybností se objevuje kvůli způsobu testování na covid-19 a také kvůli vlivu roušky na zdraví občanů. Na začátku hysterie kolem údajné pandemie koronaviru převažoval názor, že je nošení roušky nežádoucí, protože psychicky škodí – vyvolává dojem, že kolem řádí epidemie.

Názor o nevhodnosti a škodlivosti roušek zastávala i Světová zdravotnická organizace WHO a důrazně je nedoporučovala.


Světová zdravotnická organizace: Není třeba, aby zdraví lidé nosili roušky. Celý článek ZDE

loading…

Roušky způsobují stres a snižují imunitu

Později se z roušek stalo politikum (antiBabiš) a vynořilo se několik kontroverzních epidemiologů (prodejčí vakcín Roman Prymula), kteří roušky důrazně doporučili (v rozporu s WHO). Rouška se začala nosit masově a média razila nepodložený názor, že ochrana obličeje látkou pomáhá v boji s údajnou pandemií.


Většina lékařů považovala funkčnost roušek za výsměch medicíně, ale když dostala hlavní hygienička výpověď a problémy mělo i vedení nemocnice Bulovka, bylo nošení roušek prosazeno politickou opozicí a veřejností přijato jako nutné zlo.


Lékaři proti rouškám: Dr. Tomková, Profesor Pirk, Dr. Zelená, Dr. Balík, Profesor Pafko, docent Žaloudík, Dr. Adámková, primář Votruba, primářka SkovajsováRoušky však mohou za jistých okolností vážně poškodit zdraví obyvatel, jak vyplývá v posledních závěrů zástupců lékařské obce u nás i ve světě.


loading…

Je to “Boj nebo útěk”

“Když lidé nosí roušku, vdechují svůj vlastní oxid uhličitý, snižují svoji hladinu kyslíku, stresují svoje tělo, protože musí vysávat kyslík. Je to fyziologický stres, kdy se snažíte vdechovat kyslík skrze roušku,” říká Dr. Buttar, který je považován za odpůrce vakcinace.

Dr. Rashid Buttar považuje pandemii covid – 19 za falešnou

“Tělo se dostává do stresového stavu, do reakce „boj nebo útěk”, což navyšuje hladiny kortizolu, který potlačuje imunitní systém. Populace lymfocytů se snižuje, což vás dělá náchylnými k jakémukoliv patogenu, bakterii, viru, atd.”


Kromě toho když vdechujete látky z roušky. Jsou tu různé složky… je tvořena částmi plastu, propylenu. Když dýcháte, vlhkost tyto látky rozkládá, a vy pak tyto toxické látky vdechujete, čímž o to víc svoji imunitu oslabujete.”

“Když jdete vyjdete na ulici, máte strach,že se nakazíte, máte finanční problémy, jste v emočním stresu, udržují nás od našich společenských kruhů a teď od našich rodin. Takže když vyjdete ven, vaše imunita je už tak oslabená.”


Nošení roušek může být jednou z hlavních překážek přirozené imunizace (promoření) obyvatelstva.Zdroj: Otevři svou mysl (celé video), Bussines insider

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh