Významná česká lékařka už toho má dost: “Okamžitě roušky dolů! Nosíte na obličejích přilepené Petriho misky! COVID-19 nikdy nebyl žádná epidemie. Druhá vlna? Jen když to bude někdo chtít. Je to obrovský byznys.”

Významná česká dermatoložka Alice Tomková už to nemohla vydržet: “Roušky šité doma nemohou zabránit žádným virům, aby jimi prošly. Je to jako by lidé nosili na obličejích Petriho misky. Média zmanipulovala nejen veřejnost, ale i lékaře. Kvůli hysterii koronaviru umřelo mnoho lidí na jiné nemoci. Bojím se, že děti v září zas nepůjdou do školy.”Rozhovor Alice Tomkové o hysterii kolem koronaviru se Stanislavem Novotným pro Slobodný vysielač (pořad Na prahu změn). Audio 15 minut

Celý rozhovor Alice Tomkové (2 hodiny)

Petriho miska je používaná v mikrobiologii, mykologii a rostlinných biotechnologiích ke kultivaci mikrobiálních, houbových nebo rostlinných kultur.


“Lékaři podlehli tlaku médií, přestali používat rozum a hodili za hlavu, co se naučili ve škole. Média zpracovala i lékařskou veřejnost. Tou hysterií, která byla spuštěna se zanedbali strašné věci, které budou mít následky,” říká významná dermatoložka MUDr. Alice Tomková v rozhovoru se Stanislavem Novotným pro Slobodný vysielač (pořad na prahu změn).


Příčinou podivného přístupu lékařů mohl být i strach ze ztráty zaměstnání. Ze světa je známo mnoho případů, kdy lékaři přišli o práci, protože se vzepřeli oficiální verzi.


loading…


Oběti koronaviru jsou především ti, kteří ho nemají

Stanislav Novotný, Na prahu změn

“Oběti koronaviru nebudou lidé, kteří zemřeli s koronavirem, ale lidé, kteří zemřou na nádory. Ke mě chodilo v době údajné pandemie o takřka polovinu méně lidí, protože se báli chodit kamkoliv. Měla jsem také záchyty melanomů, ale výrazně méně. Lidé zkrátka ze strachu raději zůstali doma,” říká MUDr. Alice Tomková.


Podle nedávno zveřejněné studie německého ministerstva vnitra (autorem je člen krizového štábu Stephan Kohn) letos zemře v Německu v důsledku drastických opatření kvůli koronaviru až 125 tisíc lidí na jiné nemoci, které byly zanedbány. Pan Kohn dostal okamžitou výpověď a stejný osud postihl většinu lékařů, kteří poukázali na stejný jev.

Zasáhlo to gynekologii a další obory

“Poslala jsme pacientku do melanomového centra na Karlově náměstí, ale tam ji odmítli, protože je prý koronavirus. Nakonec jsem jí ten zákrok po dvou měsících musela udělat sama, na Karlově náměstí neoperovalo,” popisuje situaci Dr. Alice Tomková.

“Takových případů znám od svých kolegů spousty. Gynekologové – nechodilo se na preventivní prohlídky, karcinomy prsu, všechny interní choroby. Vezměte si případ hudebníka Spirituál Quintetu – měl zánět zubu a nešel k lékaři, protože se bál koronaviru. Zemřel na otravu. Lidé umírali a budou umírat kvůli opatřením ohledně koronaviru a normálně by žili, to je velmi špatné.”Vojenští poradci nebyla správná volba

“V první fázi vládní opatření chápu, chudák premiér neměl šanci, než udělat to, co udělal. Byla nějaké světová hysterie. Ale strašně mu zazlívám to pokračování. Takové to tápání mezi vojenskými imunology, kteří k tomu mají vojenský přístup, který podle mě není úplně v pořádku. Proč prostě někdo už dávno neřekl Dost!

Dr. Tomková ze odkazuje na hlavního vládního poradce Romana Prymulu, bývalého vojenského lékaře. o němž se mnozí odborníci domnívají, že je v obrovském střetu zájmů kvůli svému napojení na světové farmaceutické firmy, vyrábějící vakcíny.


Vyzkoušeli si, že nás mohou ovládat

“To, co se děje do dnešních dnů. Vůbec nechápu, jak mohou být lidí stále takto občansky poslušní,” konstatuje MUDr. Tomková.

“Když vidím někoho s rouškou na ulici a není mu 70, 80 let, tak si říkám: Pane bože, co to je! Oni si vyzkoušeli, jaké to je nás takhle držet na drátkách. Myslím, že toho začali zneužívat, že žádná druhá vlna prakticky nebude, ale někdo bude chtít, aby byla.”


COVID-19 nikdy nesplnil kritérium pandemie

“Kritéria epidemie u COVID-19 splněna určitě nebyla. To je přibližně nějakých 1600 lidí na 100 tisíc obyvatel a to s koronavirem splněno nebylo. Koronaviry s námi byly vždycky, i tenhle COVID-19 tady s námi bude vždycky a já se bojím toho, že děti v září zase nepůjdou do školy.”

“Celé je to o chybné interpretaci čísel. Za normálních okolností jdete k lékaři, ten vám dá aspirin a řekne, abyste se šli vyležet. Žádný lékař vás předtím neposílal, aby vám PCR metodou zjistili, jaký virus způsobuje, že vám teče z nosu.”

“Tady je zvláštní jak se to nastartovalo a začalo se testovat. To PCR je vlastně drahá metoda. Ten koronavirus tady mohl klidně být i mulou zimu, akorát to zapadlo to čísel klasických viróz, chřipek. Tohle je jen záměr to nechat vyšetřovat, když něco vyšetřujete, tak vždycky na něco přijdete.”Celé je to hysterie řízená médii

“Do těch statistik byla řada pacientů přiřazena, že ten koronavirus byl u nich zjištěný, ale prakticky to nemělo žádný význam, prostě měli virózu. Pokud je ten virus umělý, jak říká Dr, Peková, tak nepřežije, zemře. Otázka ale je, zda někdo chce, aby zemřel. Zda to celé není jen pokus o restartování světové ekonomiky.”

“Celé to byla umělá panika, živená televizí, rádiem.”

“Souhlasím s profesorem Žaloudíkem, který říkal: Okamžitě odrouškovat. Navíc kvalita těch roušek jen různá. Řada lidí má roušky ušité doma, což je úplný nesmysl. Tam zachytíte velké velké partikule bakteriální, ale ty virové tím stejně projdou. Řada lidí roušky vůbec nevyváří, takže si to tam pěstují. Mají Petriho misku přilepenou na ústech.”

“Také mi vadí, že se děti neučí, přitom nemocné vůbec nebyly. To co začala inkluze, to dokonal koronavirus.”Druhá vlna bude?

Ohledně druhé vlny údajné pandemie, která nesplňuje kritéria pandemie, lze zatím jen spekulovat, byť signály tu jsou.

Před pár dny koupila americká firma Novavax, mezi jejíž štědré dárce patří Nadace Billa a Melindy Gatesových, továrnu u Jevan. Plánuje výrobu více než miliardu vakcín ročně. Bill Gates je hlavním sponzorem Světové zdravotnické organizace WHO i majitel většiny vakcín.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh