COVID-REBEL: Německý Prymula odhodil zábrany. “Karanténa zabila víc lidí než virus.” 125 tisíc obětí. Média jako hlavní spoluviník. Smrt není řešení, i když… Je tu šance, jak z toho ven

Na veřejnost unikla analýza děsivé situace kolem COVID-19 z pera šéfa německého krizového štábu. Dokument o “zfalšované pandemii” vyvolal pozdvižení. Ve skutečnosti jde o jedinečnou šanci, zaručený návod jak se postavit zlu – a možná i zvítězit.Autorem analýzy Corona-Krise KM 4 je šéf odboru krizového štábu Stephan Kohn z německého ministerstva vnitra – tak trochu jako u nás Prymula, viditelný generál neviditelné války.

K úniku informací došlo tak, že významný státní úředník Kohn rozeslal svou výbušnou analýzu všem kolegům, členům vlády a do všech hlavních médií (Der Bild, ARD, ZDF…). Měl k tomu důvod.


Stephan Kohn listuje ve zprávě, která ho stála místo. Kohnova zpráva ZDE

Zpráva, která může změnit svět

Média hlavního proudu teď bijí na poplach a pracují na masivní dehonestaci tohoto uznávaného odborníka (výpověď, zabavený počítač, výslechy kolegů, šíření nenávisti a rasistické poznámky o viru…).


Padák kam se podíváš

Totéž se stane všem, kdo se postaví proti oficiální verzi (u nás například profesor Pirk, bývalá hlavní hygienička Eva Gottvaldová atd.). Normálně by to nevadilo, ale tohle je fakt vážné…


Média jsou v zajetí iluze prodaného nákladu, iluze vlivu, sledovanosti, prostě zisku. Politici, kteří jsou na médiích závislí, dělají, co se jim řekne. Jde o krátkozrakou strategii, protože nakonec prohrají úplně všichni.

Jen jen jeden vítěz.Ve skutečnosti je to šance

Ve skutečnosti je to jedinečná šance všechny: Pro Německo jak se zachránit z pasti, do které se řítí, a nejen pro ně. Unikátní momentum, které potrvá, dokud bude teplo (červen – srpen, možná září). Pak přijde chřipka, takže…


Vzpoura vysokého státního úředníka s pěkným jménem Kohn přiměje vedení státu (vládu), aby začalo racionálně řešit situaci. Tak by to mělo být – v ideálním světě.Kdo první řekne: Dost!

Všechny na Německu závislé státy se přidají. Všechny, podílející se na zpackaném projektu Evropské unie. Sejdou se a řeknou: “Dost!” V ideálním světě.


Především se to týká tří hlavních závěrů analýzy:

1) Korona-krize je jako falešný poplach
2) Stát (a jeho média) je největší producent falešných zpráv
3) Počet mrtvých a ekonomické dopady jsou horší, než samotná “epidemie”Past, ze které je úniku

Po blížícím se uvolnění karanténních opatřeních přijde opět zostření, nová vlna údajné epidemie je očekávána na podzim.

Všechny země Evropy (a světa), když si půjčí, padají hlouběji a hlouběji do dluhové pasti – kdy je zřejmé, že bez se jejich ekonomiky zhroutí. Podstata “věčné půjčky” tkví v její segmentaci.

Zdá se, že je hra o čas. A ten nastal – Právě teď.


Jsou jen dvě možnosti

Jedinou šancí je okamžitý návrat k normálu, o což se v USA pokouší prezident Trump. Jiné cesty není.


Na rovinu: “Koronavirus je podvod” a obnovit chod ekonomiky a celé společnosti v plné výši, nebo prosit na kolenou o půjčky, kterými se stane stát (Evropa) “věčným dlužníkem” se všemi důsledky, které k tomu patří.Soros: Já vám půjčím!

Evropská unie už vyhlásila, že potřebuje 8 bilionů euro na záchranu tohoto německého projektu – a miliardář George Soros už se nabídl, že ty peníze sežene. “Bude to ve formě tzv věčné půjčky,” zní návrh, který leží na stole.


Sorosovým vstupem do dění vykrystalizovala tzv. Velká pětka, jejíž páteří jsou miliardáři Soros a Gates a ze stínu vykukují Rockefeller (syn), Bezos a Buffet. Tato pětka jsou nejviditelnějšími tvářemi projektu Koronavirus.


Ten, kdo je vodí, jsou banky: Epidemie – vakcinace – peníze – snížení populace.


Čtěte: Zakázané VIDEO. Špičková viroložka, která vyzvala prezidenta Trumpa k zákazu nošení roušek, má velký problém.


Lék horší než nemoc

Šéf odboru krizového řízení Stephan Kohn dokládá, že opatření přijatá proti šíření koronavirové epidemie způsobila větší škody než sám virus.

Zmiňuje destruktivní roli médií, které přispěla k šíření strachu a tedy i k vyššímu počtu zemřelých.


Podle analýzy s názvem: Ergebnisse der Analyse des Corona-Krisenmanagements des Referats KM 4 (Výsledky analýzy KM 4) v důsledku opatření proti COVID-19 zemře, nebo zemřelo až 125 tisíc lidí (odložení všech operací a chirurgických zákroků…)Falešný poplach

Situaci kolem koronaviru analýza popisuje Kohnova analýza jako „falešný poplach“. Jde o situaci, která neexistuje, byť se nám ji snaží vnutit média, inzerující reklamy na různé vakcíny, léky a podobně.

Argumentuje fakty: Není vyšší úmrtnost, letos umřelo dokonce méně lidí než loni ve stejnou dobu. COVID-19 je podle všech ukazatelů obyčejná chřipka, respektivě její běžná podmnožina.
Jediná odpověď: Vzpoura

Kohnova analýza rozštepila německou odbornou veřejnost, což je skvělá zpráva, protože se také mohlo stát, že ho ve strachu před důsledky (výpověď, dehonestace) odsoudí úplně všichni.

Na Kohnovu stranu se postavil mimo jiné poradce kancléřky Merkelové virolog Peter Schirmacher, člen německé akademie věd Leopoldina. Je to stejně odvážné, jako nečekané.


Kohn byl postaven mimo službu, jeho nadřízený ministr vnitra Horst Seehofer tvrdí, že jde o soukromý názor zaměstnance, který zneužil hlavičkového papíru.


Zdroj: Zpráva S. Kohna

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh