Tyranie “Koronavirus 2020”: Konspirační teorie, nebo už realita? VIDEO. Důkaz: Tohle je tým prezidenta Trumpa, pracující ve skutečnosti pro Billa Gatese a velké farmaceutické firmy

Naše budoucnost se rozhoduje v USA. Jde o bitvu, která nemá v dějinách obdoby. Jsme na prahu nového světa. Prezident Trump je při “boji proti koronaviru” obklopen týmem 10 lidí, z nichž nejméně polovina pracuje pro Billa Gatese.VIDEO. Bill Gates a jeho žena Melinda. Patří jim vakcíny a ovládají dvě klíčové instituce: WHO a CDC. Skvělé video (3 minuty). Je v angličtině, ale jeho doslovný přepis uvádíme v tomto článku.

Klíčovou postavou je Dr. Antohony Fauci, hlavní virolog, který stál v pozadí všech velkých epidemií posledních 40 let (HIV, Ebola, SARS…). V České republice jeho roli plní vakcinolog Roman Prymula, jehož propojení na velké farmaceutické firmy je obdobné, stejně jako pravomoce.

Ještě konspirace nebo už realita?

Dr. Fauci: “Lidé budou mít vždycky nějaké konspirační teorie, tím už jsem si prošel s HIV. Vždycky tu budou nějaké konspirační teorie, když bude nějaká krize, týkající se veřejného zdraví.”


Tým Donalda Trumpa. Jediný jakž tak loajální je viceprezident Michael Pence (číslo 2). Od číla tři výše (Birxová, Fauci už vládnou farmaceutické firmy a vakcíny).

“Snaží se jen odlákat naši pozornost. Mohu vás ubezpečit, že máme plné ruce práce, abychom ochránili zdraví amerického lidu. Hoďme tyhle konspirace za hlavu, ať o tom pak někdo napíše konspirační knihu. Teď to nechme být,” míní Fauci.

Dr. Anthony Fauci nemá rád konspirační teorie.

Padáky? Včera bylo pozdě

A když prezident Trump nepropustí většinu svého týmu, “bojujícího s COVID-19” bude kniha napsaná v budoucnosti o tom, jak Bill Gates a jeho Big Pharma ovládli svět.


Za konspirační teorie jsou označovány všechny teorie, které zpochybňují zdravotní nezávadnost vakcín a poukazují na gigantický střet zájmů miliardáře Billa Gatese.

Gates kromě vakcín sponzoruje i tzv. “fact checkers”, což je vrstva “kontrolórů”, kteří na na sociálních sítích mažou “nevhodné” příspěvky. Podle některých zdrojů patří mezi největší sponzory. Sponzoruje i média, některá přímo, jiná skrytě, například skrze inzerci na léky.


Tým, který jde pro svému šéfovi

V této bitvě jde o miliardy dolarů v podobě “jackpotu” pro firmu, která zvítězí ve zlaté horečce – a získá patent na celosvětovou vakcínu. Ve finále zřejmě půjde o jakési společné dílo, propojené několika postavami.


Dr. Fauci vlastní mnoho patentů na vakcíny. Nyní ho vyšetřuje komise kvůli střetu zájmů

Doktor Fauci, klíčová postava týmu Donalda Truma a “generál” boje proti koronaviru: Je ve vedení mnoha organizací, napojených na Nadaci Billa a Melindy Gatesových.


Dr. Deborah L. Birxová

Deborah Birxová je druhá nejdůležitější v Trumpově týmu. Současně je vedení Globálního fondu, zabývajícího se AIDS, tuberkulózy a malárie. Fond byl založen Nadací Billa a Melindy Gatesových.


Robert Redfiled, číslo 3: Ředitel Centra pro kontrolu nemocí (CDC), je zakladatel institutu Human Virology, která dostal 31,8 milionů dolarů od Nadace Billa a Melindy Gatesových.


Robert Redfiled, ředitel Centra pro kontrolu nemocí a prevenci (CDC). Po Faucim druhá nejdůležitější figura ve službách farmaceutických firem

Seema Vermaová (Centrum zdravotních služeb) je spolupracovnicí Susan Desmond-Hellmannové, výkonnou ředitelkou Nadace Billa a Melindy Gatesových.


Ministr zdravotnictví USA Azar s Billem Gatesem

Alex Azar, ministr zdravotnictví USA, byl ředitelem farmaceutické společnosti Eli Lilly, sponzorovanou Nadací Billa a Melindy Gatesových. Pod jeho vedením se podej léků ztrojnásobil.


Jerome Adams: Generál a anesteziolog byl spolupracovníkem farmaceutické společnosti Eli Lilly.


Soros také tahá za nitky Trumpova týmu

Stephen Hahn, vrchní komisař USA pro potraviny a léky, spolupracoval s Nadací Billa a Melindy Gatesových v roce 2017.


Steven Mnuchin, bankéř, byl členem klubu Skull and Bones na studicí v Yale a spolupracoval s Georgem Sorosem při budování SFM (Soros Fund Management).

Depp state a jeho esence

Pokud byl prezident Trump byl poslední tři roky obklopen operativci struktury Deep state, hlubokého státu, která ovládá chod země, nyní jsou kolem něj zástupci Big Pharma a lidé, pracují pro Billa Gatese.

Všichni propagují vakcíny jako řešení a současně připouštějí, že mohou být zdraví škodlivé. Bill Gates propaguje názor, že má být očkováno všech 8 miliard lidí na planetě.


Fauci: “Vakcína vám může uškodit. Když někomu dáte vakcínu, tak ho infikujete tím, před čím ho chcete ochánit. Vakcína může přispět k infekci.”


Udavač je hrdina

Vedení města Los Angeles oznámilo, že bude platit lidem za udávání sousedů.

“Udání může mít různé významy. V tomto případě bude odměněno. Budeme vám vděční, když se přidáte a přispějete k tomu, že budeme všichni v bezpečí,” oznámily tamní úřady.Tyranie medicíny 2020

Veřejnost je připravována na to, že bude možné opustit domov jen s dokumentem, prokazujícím imunitu.

Moderátorka: “Umíte si představit domu, kdy bude možné vyjít na ulici jen s dokladem o imunitě?”

Fauci: “Ehm, ehm, je to možné, je to jedna z těch věcí, o které diskutujeme, za určitých okolností se to může stát.”

Vítejte k Tyranii medicíny 2020.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh