Vrchní sestra omdlela 17 minut poté, co dostala vakcínu proti COVID-19 od společnosti Pfizer-BioNTech. Stejná vakcína je pro občany České republiky. Za pět miliard, zatím…

VIDEO S TITULKY. Zalapala po dechu, pak se skácela k zemi. Kamery jely naplno. Předtím, než omdlela, řekla televizním divákům, že je ráda, že si nechala vakcínu aplikovat. Pak se zhroutila s příznaky podobnými infarktu.Nejde o první případ, přestože je vakcína v USA aplikována zdravotníků (pro začátek) teprve pár dní. Vakcínami Pfizer-BioNTech má být očkováno také v Evropě nejméně několik desítek milionů lidí. Firma vydělá miliardy dolarů.


Video minuta. Sestra říká, že je nadšená z očkování, ale pak…

Kdyby to z youtube smazali, tak shlédněte zde. Cenzura na sociálních sítích je obrovská, i když jde často o pouhý dokument. Přihlaste se k odběru skvělých příběhů přímo z Arfa.cz.

Sestra Tiffany Doverová, 30letá matka dvou dětí, z nemocnice CHI Memorial ve městě Chattanooga ve státě Tennessee, dostala vakcínu COVID-19 od společnosti Pfizer-BioNTecha jako jedna zprvních. Omdlela přímo na tiskové konferenci 17 minut po podání vakcíny. Na videu televize News Channel 9 vidíme, jak ztrácí slova chytá se za chlavu, pokouší se odejít a kácí se k zemi.


Vrchní sestra po aplikaci vakcíny mluví z cesty a chytá se za hlavu…

Lékařka z nemocnice na Aljašce byla podle New York Times v úterý hospitalizován s „vážnou alergickou reakcí“. Dva britští pracovníci ve zdravotnictví, kteří byli mezi prvními na světě, kteří dostali vakcínu, jakmile byla k dispozici, utrpěli anafylaktický šok.


Zdravotníkům se daří ji zachytit

Tiffany je stále hospitalizována, její stav je stabilizovaný

„Je mi to líto, cítím se opravdu závratě,“ mumlala. “Omlouvám se.” Doktorům, kteří byli poblíž, se ji podařilo zachytit. „Najednou zasáhlo,“ řekla vrchní sestra Tiffany Doverová. „Cítila jsem, jak se to blíží. Byla jsem dezorientovaná, ale teď se cítím lépe a bolest v mé paži je pryč.”


loading…

Zdravotníci v USA podpořili schválení a distribuci vakcíny, stále však panuje určitý veřejný neklid ohledně očkování. Videozáznamy mdloby Tiffany Doverové se staly virálními.


Mnoho lidí uvádí, že nechtějí být jako „morčata“. Vakcína prý není dostatečně odzkoušená a aplikuje se jen kvůli zisku farmaceutických společností, tvrdí odpůrci vakcinace.


ČTĚTE TÉŽ: Lék je horší než nemoc, Přibylo sebevražd… nemilosrdná statistika…

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

Arfa říká: Vakcíny od společnosti Pfizer-BioNTech nakoupila Evropská komise a s příplatkem je bude rozvážet do jednotlivých členských států. Česko dostane 6 milionů vakcín (zatím). Za vakcíny zaplatíme 5 miliard korun (zatím). Pfizer podle smlouvy dojednané komisí nenese žádnou odpovědnost za vedlejší účinky.Na vakcíně vydělají společnosti Pfizer a BioNTech nejméně 13 miliard dolarů (přes 290 miliard korun). Zatím jsou jisté dvě dávky. Ty se však mohou opakovat po dobu několika let, takže jich může být deset a víc. Po celém světě vznikají továrny na vakcíny.
Panuje strach z nedostatečného výzkumu dlouhodobých vedlejších účinků. Neexistují žádné údaje o tom, jak bezpečná je vakcína pro děti, ani informace o tom, jak dlouho poskytuje imunitu.Vakcína společnosti Pfizer je jediná na světě, která byla schválena. Vakcína Moderna stále probíhá, stejně jako AstraZeneca. Zatím nebyla zaznamenány žádné problémy u vakcíny Sputnik, vyvinuté v Rusko. To je ochotno dodat vakcíny okamžitě. To však Evropská unie omítá a raději vyčkává.


Čtěte též: Neuvěřitený byznys s covidovými pacienty

V pátek ráno se nechal očkovat Trumpův viceprezident Mike Pence, kandidát na prezidenta Joea Biden (78) a jeho zástupkyně Kamala Harrisová také. Zatím není známo, zda mají vedlejší příznaky, vyrážku, či zda omdleli. Biden, který se v případě zvolení stane nejstarším prezidentem USA všech dob, má za sebou dva infarkty a bere silné léky.


Zdroj: Daily Mail


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh