Bojovnice proti vakcínám nalezena mrtvá poté, co oznámila, že nikdy nespáchá sebevraždu. Pomsta všemocné farmaceutické mafie?

Nejznámější bojovnice proti vakcinaci Brandy Vaughanová (†47) byla před pár dny nalezena mrtvá ve svém domě v Kalifornii. Tělo objevil její devítiletý syn. Krátce před smrtí vydala veřejné prohlášení, že nikdy nespáchá sebevraždu.
Po její smrti byla spuštěna stránka GoFundMe, která se zaměřuje na „přání Brandy“, včetně právních kroků, pomník, pohřbu a pomoci financování boje proti farmaceutickým firmám. Lidé jí děkovali za „boj proti tvrdému boji proti velké Pharma!“ Stránka je nyní mimo provoz, zřejmě vypnutá “na pokyn shora”.


Brandy se svým devítiletým synem, který ji později našel mrtvou. Úspěšně bojovala proti tomu, aby byl očkován.

“Je na mně vyvíjen obrovský tlak, ale nepodlehnu,” napsala na facebook Brandy Vaughanová krátce před smrti. Dříve pracovala jako bývalá obchodní ředitelka společnosti Merck. Ta patří mezi největší farmaceutické firmy na světě s obrovskými příjmy 80 miliard dolarů ročně.


Brandy prohlašovala, že velké farmaceutické firmy (tzv. Big Pharma) tajně spolupracují a vytvářejí pomocí médií iluze nemocí, aby lépe prodávaly své léky. V krajních případech se prý dokonce podílejí na jejich vzniku. Součástí tohoto gigantického byznysu je prý především vakcinace, nyní ta proti údajné pandemii covid-19.


loading…

Vrcholem této činnosti Big Pharma je prý právě probíhající hysterie kolem údajné pandemie covid-19. Aktivistka Brandy Vaughanová byla zastánkyní verze, že jde ve skutečnosti jen o obyčejnou sezónní chřipku. Pomocí zfalšovaných testů je pak část sezónní chřipky vydávána za pandemii covid.


Big Pharma prý vytvořila iluzi pandemie za účelem prodeje vakcín s bilionovými zisky.


Příčina smrti není v současné době známa. Její kamarádka se svěřila, že Brandy často hovořila o tom, že má strach, že ji její nepřátelé otráví. Navíc prý dala Brandy Vaughan opakovaně najevo, že kdyby se jí něco stalo, tak to s největší pravděpodobností bude vražda.


Brandy Vaughanová patřila mezi největší kritičky vakcinace proti covid-19, která je médii označována jako pandemie. Svým bojem proti vakcínám způsobovala velké škody farmaceutickým firmám.


loading…

V roce 2015 vytvořila stránky LearnTheRisk.org, aby vzdělával lidi o nebezpečích farmaceutických výrobků, vakcín a zbytečných lékařských ošetření.Při práci ve farmaceutickém průmyslu pro společmnost Merck prodávala lék proti bolesti Vioxx, u kterého bylo zjištěno, že zdvojnásobuje riziko cévní mozkové příhody a infarktu. Nakonec byl stažen z trhu.
Video, na kterém Brandy hovoří o tom, že někdo opakovaně vnikl do jejího domu

“Z této zkušenosti jsem si uvědomila, že to, že je něco na trhu, ještě neznamená, že je to bezpečné,” vysvětluje Brandy. “Mnoho z toho, co nám říká zdravotnický průmysl, prostě není pravda.”


Na své stránce na Facebooku se Brandy popsala jako „zasvěcená osoba na misí vytvoření zdravějšího světa prostřednictvím vzdělávání o skutečných rizicích farmaceutických léků a vakcín.“


Learn the Risk, Health Nut News, Go Fund me


Čtěte též: Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.”V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh