Blatný má kvůli covidu ochranku. Pročpak, když údajně zachraňuje národ? A bude mít i dvojníka jak Hitler? A jo, on už je dvojníkem sám: Prymulovým


KOMENTÁŘ TOMÁŠ VYORAL: Loutka na postu postu ministerstva zdravotnictví jde věrně ve stopách svého zkorumpovaného předchůdce Romana Prymuly. Stejně jako nechvalně proslulý vakcinolog dostal nyní policejní ochranku i Jan Blatný.
Policie hlídá po ministrovi průmyslu a obchodu a dopravy Karlu Havlíčkovi dalšího člena vlády. Dočasná ochranka přidělena rovněž šéfovi resortu zdravotnictví Janu Blatnému. Právu to potvrdil ministr vnitra Jan Hamáček.

Tomáš Vyoral, komentátor

„Je to kvůli covidu,“ uvedl stručné Hamáček.


Ochranku měl také jeho předchůdce Roman Prymula. Jako vejce vejci.


loading…

Proti covidu, nebo vlastním občanům?

Tak prý kvůli covidu. Že proti superzabijáckému PR viru pomáhá policie, se nám zatím nějak zapomněli pochlubit. A že k tomu mají dennodenně při svých mediálních orgiích prostoru habaděj!


Nebo snad ochranku nemá kvůli covidu, ale kvůli občanům vlastní země? Kvůli občanům, které údajně on a „jeho“ PES zachraňuje před krvelačným virem, mrazáky plnými mrtvol na ulicích a přetékajícími hřbitovy? Se vším respektem k obětem.


Ono, když lidem záměrně a vytrvale likvidujete jejich životy, jejich děti, jejich podnikání, jejich rodiče, k tomu všemu jim vyhrožujete, šíříte paniku a poplašné zprávy a ještě jim všechno dáváte za vinu, tak jako naposledy ve středu v parlamentu právě Blatný.


loading…

Ten zopakoval, že situace se zhoršila proto, že „pravděpodobně nebyla dodržována opatření“, jakkoliv člověk se špetkou rozumu musí vidět, že ona opatření naopak psychické i fyzické zdraví devastují, tak se logicky není co divit, že napětí roste.


Kdyby nebyl sám dvojníkem obsedantního tuneláře a psychopata Romana Prymuly, řekl bych, že ho má hned zítra.A dílem osudu dostal nedávno ochranku další ze Svědků Covidových a vykonavatelů GREAT RESET Karel Havlíček, který nedávno v živém vysílání na TV NOVA symbolicky nastavil jedinou knihu deskami do objektivu: COVID-19: THE GREAT RESET.


Knihu napsal zakladatel Světového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab a jde de facto o bibli koronafašistů popisující budoucí totalitně odlidštěnou společnost.


Jen si zagooglete a vyhledejte si GREAT RESET, chcete-li se dozvědět něco o našem budoucím neživotě. Kniha je v angličtině k dohledání i ke stažení, tak třeba z ní někdy příště přinesu pár pasáží.


Slovy klasika: Než bys řekl deset, je tu THE GREAT RESET.


Zdroj: NovinkyV této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh