David Icke otevřeně: “Půjdu raději do vězení, než abych nosil roušku.” VIDEO. “Proč vlády dosud nevyhodnotily rizika nošení roušek? Vždyť se v nich lidé dusí! Rouška jako symbol ponížení.”

Druhá vlna pandemie koronaviru je již takřka jistotou. Stejně jako to, že dosud nejsou žádné důkazy, že jde pandemii. Spisovatel a vizionář David Icke byl jedním z prvních, kdo upozornil na tento “podvod století”. Jak z toho ven? Zde je odpověď.VIDEO David Icke o rouškách (kráceno na 1 minuta) pro portál London Real

VIDEO David Icke o rouškách (6 minuta)

David Icke (nar. 1952), je světoznámý britský spisovatel. Napsal více než 20 knih (většinou bestsellerů), přednášel ve 25 zemích, často na téma: Jak ovládají elity naše životy.
Je autorem tvrzení: “Není žádný koronavirus, je jen nový test”. Celý život je pronásledovaný, označovaný za konspirátora a blázna. Youtube a facebook mažou jeho příspěvky, které pak kolují jinudy a získávají milióny čtenářů.


Pozn. red.: Netvrdíme, že má David Icke patent na pravdu, stejně jako nikoho nenabádáme, že by neměl nosit roušky. Jen přinášíme podněty v diskusi. Čtenář nechť si udělá názor sám.
Spisovatel David Icke: Pro mnohé génius, podle jiných kontroverzní postava, kterou je nutno cenzurovat

David Icke: Rouška je symbol ponížení

“Když se podíváte na roušku z vědomého úhlu pohledu, chrání vás před virem. Ve skutečnosti nechrání, ale říkají ti, že ano. Ale co to podvědomě ukazuje? Je to symbol podvolení se, je to symbol umlčení, a je to symbol podřízení se,” říká David Icke.

“Ustupujeme bandě lumpů, kteří jsou ve vládě a uskutečňují agendu psychopatů v pozadí. To oni nařizují, že lidé musí povinně nosit roušky, i když to popírá vědecké názory.”

Nebyly provedeny testy škodlivosti soušek

“Co je to s vámi, lidi? Odporuje to veškeré vědě, která poukazuje na zdravotní rizika nošení roušek. Vláda neprovedla žádné vyhodnocení rizika pravidelného nošení roušek. Dýcháš vlastní oxid uhličitý, což je velmi nebezpečné, a nevdechuješ dostatek kyslíku.”

“Je to o odevzdání své moci a své suverenity nějaké vnější síle…zmíněným lumpů a psychopatům… protože pokud jako třeba politický vůdce mi řekneš: Zavedeme tohle a přinutíme tě k tomu.”

Icke: Jsem připraven jít do vězení

“Jde o totální psychologickou manipulaci. Když vás donutí, aby jste se podvolili něčemu, co je na první pohled absurdní, zcela neobhajitelné, co je zdravotním rizikem, a co je plné rozporů – a vy se podvolíte, co pak zbývá z vaší jedinečnosti, suverenity, sebeúcty? Co zbude? Nic.

“Je to šílené, že? Ano, je. A já to odmítám udělat. Neudělám to. To půjdu raději do vězení, než bych to udělal. Uvidíme, jak to pak bude pokračovat,” říká David Icke.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh