Šokující zpráva: Až 90 % testů na koronavirus je lživých, uvedl deník New York Times. V České republice tak počet “pozitivních” případů zřejmě není 27 tisíc, ale jen pouhých 2,7 tisíce. Opatření vlády jsou hrubě přestřelená

Podle nové, šokující zprávy z deníku New York Times by až 90 % pozitivních testů na covid-19 mělo být negativních. To samé platí i pro Českou republiku, protože používá stejný typ testů (PCR). Všechna vládní ochranářská opatření se tak jeví jako zcela silně přestřelená – a zřejmě i protizákonná.Zpráva deníku New York Times v televizi OAN (One American Network). Titulky Otevři svou mysl

Podle nové šokující zprávy listu New York Times by až 90 % pozitivních testů na covid-19 mělo být negativních. „Standardní testy diagnostikují velké množství lidí, u nichž je prakticky vyloučeno, že by byli nakažliví,” uvedl deník.

Zpráva je velkým překvapením a průlomem v hodnocení údajné pandemie mimo jiné i proto, že New York Times je velkým propagátorem nejpřísnějších opatřeních kvůli koronaviru. Opakovaně také zveřejňoval jména mrtvých, kteří údajně zemřeli na covid-19.


Článek v New York Times. Celý ZDE

Drtivá většina (až 90 %) pozitivních PCR testů na covid-19 je podle deníku NYT klinicky zcela bezvýznamná. Lidé, kteří byli testováni jako pozitivní (nakažení), nemohli nijak nemoc šířit dál. Pozitivní test tak nemusí znamenat infikaci.

U pouhých 10 % pozitivně testovaných by tak měla být nařízena izolace a případně kontaktnímu trasování.

New York Times zkoumali data z testování covidu-19 z New Yorku, Massachusetts a Nevady.
Česká republika: 90 % je fikce. Koronavirus jako okrajové respirační onemocnění

Pokud by stejný poměr platil i v České republice, pak byl z 27 560 případů nakažených od začátku údajné pandemie (březen 2020) platila jen desetina, tedy 2 756 případů nakažených koronavirem. Toto číslo je tak zoufale nízké, že by se všechna ochranářská opatření vlády jevila jako vysoce předimenzovaná až likvidační.


New York Times: Až 90 procent lidé testovaných jako pozitivní jsou jen těžko nositeli viru

V kolonce “pavient zemřel s koronavirem” je u nás zatím číslo 431. Drtivá většina pacientů (96 procent) navíc zemřela na jinou nemoc, nebo více nemocí a coronavirus sehrál jaké příčina smrti nulovou roli.


Podobná situace je i v USA, kdy by se počet případů nakažených smrskl z 6,4 milionů na 640 tisíc. To je až pětinásobně méně, než nakažených chřipkou.

V USA jsou přitom veškerá nařízení v souvislosti s covidem-19 založená na počtu pozitivních testů. Ne na úmrtí na covid-19, ne na úmrtnosti nakažených, ne na míře hospitalizace, ne na počtu použitých ventilátorů, ne na lůžkové kapacitě jednotek intenzivní péče… Na testech s vysokou chybovostí a lživou interpretací výsledku.Stejná situace je i v České republice, kdy ochranářská opatření přicházejí až po zveřejněné zpráv nakažených – mimo jiné také proto, že počet “zemřel s koronavirem” je zcela zanedbatelný.

Drtivá většina případů onemocnění na covid se (nejen) v České republice odvíjí od počtu měření (čím víc měříme, tím víc naměříme). I když se test ukáže jako pozitivní, je možnost přenosu nákazy nula.


loading…

Proč: PCR test měří genetický materiál, ne virus

Proč tomu tak je? Je to jednoduché. PCR test, který je nejběžnější typ testu na covid, identifikuje genetický materiál viru ve vzorku z tyčinky – a pak ho opakovaně zvětšuje, dokud přístroj neidentifikuje DNA viru. Pokud přístroj zjistí přítomnost DNA viru, test ukáže pozitivní výsledek.Všichni víme o tom, že když nemáte žádné příznaky, pravděpodobně je ve vašem těle velmi malá virovou zátěž. Pokud genetický materiál ze vzorku dostatečně zvětšíte, zjistíte přítomnost DNA viru, i když je virová zátěž v těle klinicky bezvýznamná. Výsledek je “jako by” covid pozitivní, ale v realitě nula.


Množí se názory, že za přestřelení korona-opatření by měli nést odpovědnost konkrétní lidé, tedy politici a epidemiologové typu Prymula nebo Maďar, kteří lobují pro farmaceutické firmy. Podle škod, která napáchali, by jim měl být vyměřen trest.


Zdroje: New York Times, Otevři svou mysl, Koronavirus online

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh