Děsivá statistika: Počet sebevražd až 3x vyšší než “zemřeli s koronavirem”! Obludně nízká čísla neexistující pandemie. VIDEO. Ministr zdravotnictví Vojtěch vrací úder: “Covid je běžné infekční onemocnění.” Výzva médiím: Přestaňte zabíjet lidi!

Děsivé! Až dvakrát vyšší počet obětí sebevražd letos vykazují statistiky kvůli mediální hysterii kolem údajné pandemie koronaviru. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch důrazně vyzval média, aby přestala stigmatizovat chorobu, která je ve skutečnosti jen běžným infekčním onemocněním.Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch a ministr školství Robert Plaga na tiskové konferenci apelují na média, ať přestanou šířit strach a paniku.

Výzva ministra Vojtěcha médiím je přelomovým momentem v boji proti pandemii. Ministr svou výzvou nepřímo označil média za viníka situace, kdy ekonomika krvácí, lidí mají psychické potíže a ve společnosti roste odpor ochranným opatřením.

Počet sebevražd přesáhl již více než dvojnásobně počet případů lidí, kteří jsou vedeni ve (velmi sporné) kolonce “zemřeli s koronavirem”. Média v čele s Českou televizí denně bombardují občany katastrofickými údaji, jejichž hodnota je ve skutečnosti hrubě zkreslená.
Ministr zdravotnictví: Přestaňte stigmatizovat, ničíte tím životy!

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch důrazně vyzval média, by přestala strašit lidi, především starší, důvěřivější občany, kteří snadno naletí “šmejdům” při nákupu hrnců stejně jako zkresleným zprávám České televize.

“Celé je to o interpretaci. Pokud to budou média interpretovat běžnou infekční chorobu jako něco katastrofického a lidé, kteří jsou nakažení se budou cítit jako zátěž pro společnost, pak je to špatně,” uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch na tiskové konferenci 18. 8. o opatřeních na školách.


“Ve všech průzkumech, českých i světových, je jasně uvedeno, že covid 19 má devastující dopad na duševní zdraví obyvatel. Je znát například na krizových linkách. Dochází k obrovské stigmatizaci nakažených,” uvedl ministr Vojtěch.

Tato zásadní stanovisko ministra zdravotnictví média zcela utajila.Média startují druhou vlnu: Budou děsit rekordy denně

Výzva ministra Vojtěcha přichází v době, kdy se probouzí tzv. “Druhá vlna” epidemie (dovolené) a média začínají chrlit rekordní (!) čísla počtu infikovaných.

Údaje o tzv epidemii koronaviru jsou však jako z říše toho nejpokleslejšího bulváru a jejich vypovídající hodnota se blíží nule.


Údaje o počtu “infikovaných” rostou s počtem měřených. Porostou k podzimu s nástupem chřipek. U drtivé většiny “infikovaných” navíc nejsou žádné příznaky, jde o přirozenou imunizaci.
Jediné jakž takž relevantní údaje obsahuje kolonka “zemřeli s koronavirem”, ale i tam má velmi rozostřené okraje. Dosud není znám jediný případ, kdy by někdo zemřel jen na koronavirus.


Pandemie koronaviru nesplňuje žádná měřítka pandemie, upozorňují odborníci. Jde o běžné, co do statistik spíše okrajové infekční onemocnění, ze kterého média vytvořila postrach planety.


Důvodů tohoto podvodu s neexistující pandemií je více. Tím bezprostředním důvodem je prodej vakcín, na kterém velké farmaceutické firmy (Big Pharma) hodlají vydělat miliardy dolarů – a s jistotou se jim to podaří.Nárůst počtu sebevražd

Národní ústav duševního zdraví ČR upozorňuje, že kvůli koronavirovým opatřením stouplo riziko sebevražd o třetinu. Podle lékařů se číslo na podzim ještě zvýší. Významná část obětí bude z řad mladých lidí.


Více než třetina telefonátů na krizovou linku 1212 se týká zhoršení duševního zdraví kvůli opatřením, podobně znepokojující výsledky zaznamenaly také Linka bezpečí nebo Linka pro seniory.


Ročně spáchá v České republice sebevraždu průměrně 1300 lidí, letos to bude v případě třetinového nárůstu 2 100 lidí.

Počet zemřelých z kolonky “zemřeli s koronavirem” za půl roku trvajících omezujících opatření těsně přesáhl 400. Na stejné období připadá 1050 sebevražd.
Vrchol cynismu: Média se chlubí vyšší sledovaností

Média v čele s Českou televizí denně chrlí děsivá čísla nakažených, údaje o nových ohniscích – a ještě se pak chlubí zvýšenou sledovaností. Situace je již daleko za hranicí únosnosti. Na nezodpovědný a nebezpečný přístup České televize a dalších médií opakovaně upozorňují lékaři.

“Politikům pak nezbývá nic jiného, než reagovat. Česká televize šíří paniku a děs především mezi staršími lidmi. Tím roztáčejí spirálu, protože starší lidé si stěžují na mladé, že nenosí roušku, panika vstupuje i do škol, i když není mezi dětmi jediná oběť,” říká pro Arfa.cz mediální expert, který si nepřál být jmenován kvůli obavám s pomsty kolegů z médií.Jak se falšují statistiky

Kolonka “zemřeli s koronavirem” (k tomuto okamžiku 411) je navíc zkreslená, protože jsou do řazeni o zemřelí, kteří byli covid pozitivní během hospitalizace, ale ne v době smrti. Navíc se takřka neprovádějí pitvy a nejsou tedy žádné důkazy souvislosti se skutečnou příčinou smrti (rakovina) a onemocněním covid.

Rychlotesty na koronavirus jsou nejen ponižující a velmi nepříjemné (tyčinka až do mozku), ale také nepřesné. Například v Moravskoslezském kraji měly chybovost až 80 procent. To je skutečně obludný údaj.


Počet zemřelých bez koronaviru, ale v důsledku hysterie kolem této neprůkazné pandemie lze jen odhadovat (sebevraždy, odložené operace, strach lidí navštívit lékaře atd.) Zeptali jsme se několika lékařů (žádný si nepřál být jmenován) a výsledek je mrazivý:

Od března, kdy začala být zaváděna restriktivní opatření kvůli koronaviru, je sebevražd přibylo cca o 600 případů. V důsledku odložených operací (rakovina) může jít také o stovky případů… Celkem zněl průměrný odhad tři tisíce obětí.


Zdroje: Sebevraždy (Rozhlas,cz), Celá tisková konference Vojtěch a Plaga, Chybovost rychotesů 80 %


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh